Ekip

Tarih: 10/ 12/ 2009

sebnemferahekip1

Buket Doran (15 Şubat 1974, İstanbul), Türk bas gitarist.
Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Bas gitar çalmaya başlaması üniversite yıllarına denk gelir. Volvox grubunun son basçıdır. Bir dönem Okan Bayülgen’in Zaga programında bas çalmıştır. Şu anda Şebnem Ferah’ın arkasında bas çalmaktır. Ablası Yeşim Doran’la beraber, Şebnem Ferah’ın menajerliğini de yapmışlardır. Bas gitar dersleri de vermektedir.
Metin Türkcan (d. 03 Şubat 1971) Türk müzisyen, solo elektro gitaristi.
3 Şubat 1971 Karabük doğumludur. İlk ve ortaokulu Karabük’te, ortaokul 3. sınıfı Kadıköy Anadolu Lisesi’nde okudu. İstanbul Üniversitesi Dericilik Bölümü 2. sınıftan ayrıldı.Aşağıdaki gruplarda gitarist olarak görev almıştır.
  • Metafor
  • Disgrace
  • Cheeroke
  • Mezarkabul (Pentagram)
  • Ogün Sanlısoy
  • Şebnem Ferah
  • Ayrıca, Umut Kuzey’in “Duvardaki Resimler” isimli albümünde müzik yönetmenligi ve Buz isimli rock müzik grubunda kısa süreli gitaristlik yapmıştır.
2008 yılı sonunda www.benimlecalarmisin.com isimli bir internet sitesi açarak, yeni grubu için bas gitarist ve davulcu arayışına giren gitarist, elemeler sonucunda seçilen Ozan Demir (davul) ve Berkhan Ay (bas gitar) ile kurduğu Metoboy grubu ile yeni projelerine hazırlanıyor. Ve halen Pentagram ve Şebnem Ferah ile çalışmaya devam ediyor.
Ozan Tügen(1976, Antalya) Türk Müzisyen.
Emekli müzik öğretmeni ve senfoni şefi Faize Tügen’in oğlu olan Ozan Bilgi Üniversitesi müzik kompozisyon bölümü mezunudur. Müzisyen, aranjör ve klavyeci’dir. Enstrümanlar arasında ud, bağlama, cümbüş ve cura çalabilmektedir. Şebnem Ferah ve Mor ve Ötesi ile çalışmıştır. Reklam müziği yapım şirketi Jingle Mingle’ın aranjörlerindendir.(1976, Antalya) Türk Müzisyen.

Aykan İlkan (1973, İzmir) Türk Müzisyen.
Müziğe başlamadan önce yüzme ve sutopu sporlarıyla uğraştı. Müziğe 1986 yılında metal müzik ağırlıklı olarak bir giriş yaptı ve ilk grubunu Sawdust adı ile kurdu. 1992 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi, Ekonometri’yi kazandı. Daha sonra müziğe ağırlık vermek için bıraktı. Geniş kitlelere ilk olarak Kargo (grup) grubunun ilk albümünde ulaşmıştır. Bir rock davulcusu olmasının yanında klasik arabalara olan düşkünlüğü ile bilenen Aykan İlkan, kendi duruşu ile iyi bir kombinasyon oluşturan Pontiac Firebird’e sahiptti. Fakat daha sonra satıp Alfa Romeo almıştır. 1997′den bu yana albüm ve sahne performansla Şebnem Ferah’ın kimi parçalarının düzenlemesinde de katkıda bulunmuştur. 2006 yılında davul dersleri vermeye başlamıştır.