Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Seether  (Okunma Sayısı 3605 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
[QuiéTus]
Shut up when i'm talking to you
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 98
Çevrimdışı Çevrimdışı

İçimizdeki ŞeBo Aşkı Hiç Bitmesin...

« : Mart 12, 2008, 08:36 »

Güney Afrika asıllı bir grup olup ilk adları "Saron Gas" dı. Saron Gas olarak çıkardıkları ilk albüm 2000 yılındaki "Fragile" idi; fakat ilk başarıları 2002 yılındaki "Disclaimer" adlı albüm oldu. Disclaimer, "Fine again" single ı ile tanıtıldı; ama grup gerçek üne Amy Lee ile Shaun Morgan un yaptığı düetle ulaştı (broken - the punisher's(sinemalarımızda adı infazcı idi) soundtrack). Bu düetten sonra Lee ile Morgan arasında bir yakınlaşma oldu; ama ikili 2005 in son günlerine doğru ayrıldı . Grupun sonraki albümleri:

2004 Disclaimer iyi (Avrupa versiyonunda ilk albüme 4 şarkı eklendi; amerika daki versiyonunda ise ek 8 parça daha vardı.)
2005 "Karma And Effect"

Grup üyeleri:

Shaun Morgan (Eski ismi Shaun Welgemoed) - vokal ve gitar
Dale Stewart - bass ve vokal
Pat Callahan - gitar
John Humphrey - bateri
sebokolikbeyza
Melek
Sebocu

Teşekkür Sayısı 54
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üzgünüm... Özledimm..

« Yanıtla #1 : Ağustos 23, 2012, 14:51 »

shaun morgan Gülümseme mükemmel adam Gülümseme seether çok sevdiğm şarkılarında kendimi bulduğum bi gurup Gülümseme onlaarı ilk amy lee ile broken ı söylerken tanımıştım mükemmeldi Gülümseme sonra gitar hocamdan bana broke ı öğretmesini istedim ve çaldım Gülümseme çaldığım ilk yabancı parçaydı Gülümseme pek bilinmeyen ama kaliteli bi gurup Gülümseme

Take me to the magic of the moment
 On a glory night
 Where the children of tomorrow share their dreams
 With you and me
 Take me to the magic of the moment
 On a glory night
 Where the children of tomorrow dream away
 In the wind of change

...
şebrock92
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 38
Çevrimdışı Çevrimdışı

BeN biR MülteciyiM!!!

« Yanıtla #2 : Mayıs 21, 2015, 16:29 »

2014 yılında Isolate and Medicate albümünü yayınlayan grup son yıllarda severek dinlediğim isimlerin başında geliyor.Hemen hemen hiç boş şarkısı yok bana göre. The gift,breakdown,truth,fake it,careless whisper(cover),broken ve saymakla bitiremeyeceğim on numara beş yıldız şarkıları var.Türkiye'ye gelmesini dört gözle bekliyorum.  Gülümseme

Yarınlar kadar yakın içimde fırtına!
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı