Sayfa: 1 ... 4 5 [6]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Özlem Tekin  (Okunma Sayısı 25979 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
NovemberRain
emre
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #75 : Ekim 11, 2010, 18:13 »

HERŞEY 10 NUMARA OLACAK

Bodrum'un Gümüşlük beldesinde, 'Mavi Pansiyon' isimli sinema filminin çekimlerine 10.10.2010 tarihinde saat 10.10'da başlandı.

DFI ve Bartu Film ve Prodüksiyon Ajansları'nın işbirliği ile çekilen sinema filmini ünlü yönetmen Nezih Ünen yönetiyor. 10.10.2010, 10.10'da çekimlerine başlanan filmde Özlem Tekin, Fadik SeviN Atasoy, Veysel Diker, Tan Sağtürk ve Nail Kırmızıgül oynuyor.

Ünlü yönetmen Nezih Ünen, yaptığı açıklamada, "Çekimler için bugünü seçtik. Bu günün uğurlu olduğuna ve kinetik enerji verdiğine inanıyorum. Romantik dram olan filmimizde kaliteli oyuncularımız rol alıyor" dedi.

Oyunculardan Nail Kırmızıgül ise "Bize yönetmenimiz Nezih Bey bu tarihin önemli olduğunu söyledi ve biz de 10'cu ayın 10'nunda saat 10.10'da çekimlere başladık. Güzel bir film olacağına inanıyorum" dedi. Fadik Sevim Atasoy ise filmin senaryosunun çok güzel olduğunu belirterek, "Böyle önemli bir günde filmin çekimlerine başlamamızın uğurlu gelecegine inanıyorum" dedi.

Daha sonra çekimlere başlayan ekip hummalı bir çalışmanın içine girdi.

Kaynak: http://www.haberoku.net/haber/65523--hersey-10-numara-olacak.html

Daha yeni film çekmemiş miydi Özlem Tekin ? Hatta gösterime bile girmedi daha o film. Müzikten iyice uzaklaşıyor gibi...

Geniş ve loş bir yer, istersen sen de bir uğra.. Doğru yanlış, iyi kötü herkes orda...
senaakk
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #76 : Kasım 14, 2010, 15:10 »

YİNE DOPDOLU!

Şöhretin zirvesindeyken tası tarağı toplayıp Bodrum'a yerleşen Özlem Tekin, Ayşe Arman'a konuştu.

"Ben hiçbir zaman kadınsı bir tip olmadım.Dişilik numaralarını yapmacık buluyorum. Vakit kaybı. Bodrum'a yerleştik diye domates yetiştirdiğimizi zannediyorlar. Son 1,5 yıla iki sinema filmi ve bir de koca albüm sığdırdık."

Kaynak:Hürriyet
hip0kondRiyak
Sebocu

Teşekkür Sayısı 94
Çevrimdışı Çevrimdışı

*-Kupa kızı..

« Yanıtla #77 : Aralık 21, 2010, 20:16 »

Yeni klibini ''Sen Anla'' parçasına çekmiş.Buna çok sevindim.Albümde en sevdiğim,bi aralar takıntısı olduğum hala dinlediğimde kendimden geçtiğim bir parça.Tavsiye ederim dinlemeyenlere..

Sevenın yanlısı yazıllır mı?
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #78 : Aralık 22, 2010, 15:26 »

Evvettt 'sen anla' zaten çok sevdiğim eski parçalarından biriydi yeni hali klibi biraz Levent yükseli arasada kulaklarım çok hoş bir parçası yaa.

Ben bu aralar baya eski parçası olan müzik arşivimde biraz arkalarda kalmış
Özlem Tekin-Var mı Yan Bakan parçasına takıldım  Sırıtan heran her dakika onu dinliyorum nerdese kendimi mi buldum ne ehuehe  Sırıtan
sebocagla
sebocagla
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #79 : Aralık 22, 2010, 18:24 »

saçmaladı bu kadın iyice neyapacağına karar versin yaa yaa müzisyen yada oyuncu olsun sevmem ben böle şeyleri:)Gülümseme

sözlerime değer verilmezse konuşmanın ne anlamı var
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #80 : Ocak 07, 2011, 17:28 »

Sen Anla.. Klibini gördüğüm an.. İlkkez görmüşcesine pür dikkat ve parçayı mırıldanır bir biçimde başlıyorum izlemeye..

Öyle güzel fotoğraf karesi çekilecek anları var ki Özlem'in, nutkum tutuluyor resmen..
Denizi özlemiş bir bünyeye yapılabilecek en büyük kötülüğü yaptı suyu seven kadın,Özlem Gülümseme
Son zamanlarda hiçbir klip beni böylesine benden almamıştı..
Seviyorum seni Özlem Tekin..
lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #81 : Ocak 14, 2011, 00:45 »

İlk albümden uzuuuun zamandır dinlemediğim parçalarını dinliyorum da şu an, fark ettim ki çok özlemişim Sırıtan
lol
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #82 : Nisan 13, 2011, 18:52 »

Açıklama iki gün önce yapılmış ve bu seneki Sakarya Üniversitesi Bahar Şenlikleri Özlem Tekin konseriyle başlıyormuş Sırıtan Sırıtan

Alıntı
09 Mayıs '11 Pazartesi - Açılış Konseri "ÖZLEM TEKİN"

Sırıtan Sırıtan
lol
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #83 : Mayıs 10, 2011, 22:34 »

Dün gece konserine gittim, en öndeydim Gülümseme İlk defa Özlem Tekin'in konserine gitmiştim ve gerçekten canlı performansı çok güzelmiş..
En önde olmanın avantajıyla çok kez göz göze geldik güldü bana filan Kahkaha Bir ara Bahar şarkısını söyleyecekti bu çok eski bir şarkı yaşınız buna yetmez dedi Dil çıkaran ama ben şarkıyı biliyordum benim önüme geldi beraber söyledik şarkıyı Sırıtan yaşlanmışım diye üzüldüm birden Dil çıkaran ama henüz 21 yaşındayım ve çekirdekten bu şarkıları dinleyerek yetiştiğim için üzüntüm geçti Dil çıkaran
Neticede güzel bir konserdi, konserden sonra bungee-jumping yapacağını söyledi ama son şarkıda boynu sakatlandı yapamadı herhalde Dil çıkaran
Bir dahaki konsere görüşürüz artık yeniden Sırıtan
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #84 : Temmuz 28, 2011, 00:40 »

Bir zamanlar Hiperocktif diye bir müzik programı yapıyordu, Kral Tv'deydi yanlış hatırlamıyorsam.. O zaman bile müzikten uzaklaşmaya başlamıştı ama şu an o halini bile arıyorum. Şimdi Pişti diye bir programda saçma insanlarla tartışıyor, direk magazin konuşuyor  Sustum Dağları Deldim'i söyledi canlı yayında, çok daha iyi bir performans beklerdim.. Pek anlam veremiyorum ama herkesin seçimi de farklı tabii. Çok daha iyi yerlerde olabilirdi diye düşünüyorum.  Masum

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
Sayfa: 1 ... 4 5 [6]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı