Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Özlem Tekin  (Okunma Sayısı 25647 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #60 : Şubat 18, 2010, 11:41 »

Önce Rocka Benzer BişeyLer,Sonra Pop Gibi,Sonra Tekno,Sonra Baktı Müzikte Para Yok OyuncuLuk,Sabah ŞekerLiği..Tarzsız MahaLLe Björkü..xd
MarjinaL TakıLan Kıro..xd
Gereksiz,Geyik İnsan...xd
Şuursuz,Şovmen..xd
Feminist AyakLarına Yatıp,Fhmye ÇıpLak Poz Veren ÇeLişkiLi,Oyuncu KişiLik..
Benden Uzak OLsun,ALLaha Yakın OLabiLir.Sakıncası Yok..Dil çıkaran SırıtanDil çıkaran

yoruma bakarmısın yalnız Özlem Tekin görse intiharın eşiğine gelir heralde ben neymişim neler yapmışım böyle diye xD  Kızgın
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #61 : Mayıs 01, 2010, 15:29 »

Müzisyen Cem Öcal’la evlenerek Bodrum’a yerleşen Özlem Tekin, beş yıllık suskunluğunu “Bana Bi’şey Olmaz” albümüyle bozdu. Olgun, sakin kimliği ve seksi görüntüsüyle hayranlarını şaşırtan ünlü rock’çı, yeni imajı hakkında Kelebek'e verdiğği röportajda ilginç bir benzetme yaptı: “Üstüm Deniz Seki, altım Sibel Can. Bu halimi çok sevdim. Artık fit olmak gibi bir derdim yok!”

Sanatçının altıncı albümü “Bana Bi’şey Olmaz” çıktı ve ilk klip de albüme ismini veren şarkıya çekildi. Sular içinde çekilen klip, 14 yıl önce ilk albümünü çıkardığında“Aşk Her şeyi Affeder mi?” isimli şarkının klibinin sular içinde çekilmesi nedeniyle 'Eskiye bir dönüş mü var?' sorusunu akla getirdi.

Şaşırdım. Ne demek istemiş anlamadım  Üzgün  Sırıtan Kendiyle ne kadar barışık Özlem Tekin ya böyle bir benzetmeyi her bayan yapamaz.  Kahkaha
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #62 : Mayıs 10, 2010, 20:27 »

Dün gece Medya Kralı'ndaydı. Yine her zamanki gibi aşırı enerjik ve espriliydi, Okan'ı bile pes ettirdi enerjisiyle Sırıtan Tamamını izleyemedim, keşke Disko Kralı'na çıksaydı. Müziğini sevmesemde davranışları hoşuma gidiyor, özellikle bir programa katıldığında kendisini takip etmeme rağmen izlemekten zevk alıyorum, girdiği ortama bu kadar enerji ve hareket getiren az insan vardır. Çok deli ya bazen düşünüyorum normalde de böyle mi. Sırıtan

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #63 : Mayıs 10, 2010, 21:03 »

Evet aynen bende dün gece bir bölümünü izledim.
İnanılmaz kilo almış Okan kadar bende şaşırdım. Ney
Kilo ile ilgili Okanın Özleme takılışı,Özlemin cevapları,enerjisi her zaman ki gibi muhteşemdi. Sırıtan  Sırıtan
tuqche
şeboo
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 9
Çevrimdışı Çevrimdışı

İnandığın şeyden vazgeçme !!!

« Yanıtla #64 : Mayıs 10, 2010, 21:11 »

çok ukela biri kişilğni hç sevmiyorum Kızgın
« Son Düzenleme: Temmuz 22, 2010, 19:27 Gönderen: ozlem35_ » Kayıtlı

^YASAKLANMIŞ^ biri var !!!...
gaye07
gaye
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #65 : Mayıs 10, 2010, 21:13 »

dün okan da süperdi bayılıyorm özleme sesi muhteşem
lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #66 : Mayıs 12, 2010, 11:19 »

Okan Bayülgen'de çıkmış demek izlemek isterdim ama yurt ortamında her istediğini o an izleyemiyorsun maalesef Kahkaha

Merak ettim yeni şarkılarını..
AydınEmre
Emre
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #67 : Haziran 18, 2010, 21:39 »

İşini adam gibi yapanlardan o da. Arada elektronik - pop müziğe kayışlar yaşasa da konserleri hep aynı derecede "rock" tır. Yakında yeni klibi çıkacak. "Kimse Bilmez" adlı şarkıya geliyor klip. (Albümdeki favorimdir ayrıca)

10987654321 gibi çok kaliteli parçaları barındıran bir albüme imza atması bile sevmek için yeterli sebep.
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #68 : Haziran 24, 2010, 15:46 »

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=105577274

İkinci Klip gelmiş bulunmakta!  Masum
melodit
Narrator
Sebocu

Teşekkür Sayısı 18
Çevrimdışı Çevrimdışı

OD

Site
« Yanıtla #69 : Temmuz 05, 2010, 17:59 »

ahh ahh! bundan öncekş albümüyle beklentilerimi doruk noktasına çıkaran, sonrasında yeni şarkılarını dinleyince kafamı duvarlara vurmama vesile olan insan! kelimeler kifayetsiz...

Müzmin Müzisyen Karizmatik
NovemberRain
emre
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #70 : Temmuz 05, 2010, 18:44 »

Seviyorum ben onu Gülümseme Deli dolu ama yüksek bir potansiyele de sahip. "109876543210"la kanıtladı bunu. Ama son albüm biraz daha pop-rock gibi. (Kendisi de öyle tanımlıyor zaten.)

Son albümde Kimse Bilmez'i dinleyin mutlaka. Özellikle akustik halini. Kesinlikle seversiniz Gülümseme

Geniş ve loş bir yer, istersen sen de bir uğra.. Doğru yanlış, iyi kötü herkes orda...
hutautha
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #71 : Temmuz 07, 2010, 19:05 »

Önceden sadece birkaç şarkısını dinliyordum ama yeni albümle birlikte hastası oldum. Gülümseme
shiver
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #72 : Temmuz 21, 2010, 22:40 »

tartışmasız türkiyedeki en iyi vokallerden bence  Göz kırpan
lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #73 : Temmuz 30, 2010, 11:24 »

İlk albümü 'Kime Ne'yi dinliyorum bu aralar, çok güzelmiş o zamanlar ya keşke o zamanki gibi sevsem onu yine ama bana artık hitap etmiyor birçok şarkısı..
Olsun belki bir gün.... Sırıtan
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #74 : Ağustos 16, 2010, 09:34 »

http://www.izlesene.com/video/muzik-ozlem-tekin-aslan-yarim-2010/2076757

İşte Özlem.. İşte sevdiğim Özlem tekin xD Çol güldürdü beni xD ciddi ciddi ne güzel coverlamış. Telime attım parçayı hey 15li 15li diye gün içerisinde yada arkadaşlarla otururken bu sıcak yaz günlerinde bir anda parçayı açıp hobaaaa diye ortama neşe katmak mümkün xD

Bu arada albümde bana birşey olmaz favorim..  Göz kırpan

Ayrıca yıllar önce Özlemin Levent yüksel ile olan muhteşem düeti 'sen anlada' bu albümde yeniden yorumlananlar arasında ne yalan  söyleyim kulağım Levent yükseli arıyor.. o daha bir güzel söylüyordu sanki Gülümseme
« Son Düzenleme: Ağustos 16, 2010, 09:39 Gönderen: ozlem35_ » Kayıtlı
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı