Sayfa: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 29 Ocak Beyaz Show  (Okunma Sayısı 69103 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
seda-92
Yalnız..
Forum Ekibi
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 61
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda...Durma!

« Yanıtla #195 : Şubat 02, 2010, 22:56 »

saol cnm ya buna gidemedim kısmetse disko kralına Masum

Tabi canım inş Masum Büşra'da gelicek disco kralına inş Gülümseme

Yokluğun varlığın bir
Dünüm yok yarınım sır...!
TaMaRa
Şebokolik
Klasik Üye

Teşekkür Sayısı 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

Kelimeler Yetse...

« Yanıtla #196 : Şubat 02, 2010, 23:32 »

http://www.facebook.com/pages/Baris-Benice-Photography/134124128324

Fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz. Yakında daha fazlası eklenecektir.

teşekkürLer gerçekten çok iyi kareLer yakaLamış Masum

Bir Yanda Hiç Susmadan Konuşan Dudaklar, Bir Yanda Küsüp Susmuş Sessiz Akıllar,
Dibe Vurduysak Ne Olmuş Elbet Çıkarız, Bir Gün Var Bir Gün Yokuz Kiralıkmış Hayatlar...
memoti
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #197 : Şubat 03, 2010, 00:07 »

resimler süperr Gülümseme
memoti
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #198 : Şubat 03, 2010, 00:08 »

ehh  şebo çekilince ne olabilr yani bnmki de lafff GülümsemeGülümseme
hacoban
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #199 : Şubat 03, 2010, 01:11 »

Beyazıt Öztürk bu kadar yıldır televizyon dünyası içerisinde olan ama ne yazık ki kendisini geliştirmemiş bir televizyon insanı.En ufak örnek: o kadar yabancı konuk çağırıyor ama iki lafı bir araya getirecek kadar bile İngilizce'ye sahip değil.Dahası yaptığı tek şey geyik muhabbeti.

Gecenin bir yarısı o iki küçük kız çocuğunu çağırmanın ne gereği vardı? Kesinlikle gülmedim izlerken, gülemedim.Hem kanalın başına hem de o iki kızın (öğretmenlerinin) başına iş açtı.Ne uğruna? Biraz daha reyting...

Şebo ile de dopru dürüst ilgilenmedi.
Ben Beyaz'ı izlemeyi çok uzun süre önce bıraktım.Şebo olmasa yüzüne bile bakmazdım programın.
sana asla katılmıyorum bence show programı sunanları eleştribilecek kapasitede biri değilsin
boş beleş sallıyosunuz ama o adamın yaptıgının yarısını yapsanıza
beyaz zaten o çocukları gülesiniz diye çıkarmadıki onların zehir gibi kafalarının oldugunu gosterme amaçlıydı
adam 14 yıldır buralardaysa bi bildiği var demektir ki sahne içi sane dışı olsun adam her zaman bir oyle sahnede oynayıp sonra afra tafra yapan kendini beğenmişlik yapan biri de değil ben sonuna kadar destekliyorum
.Morsist
Anna MoLLy
Sebocu

Teşekkür Sayısı 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

Atlantis'ten Gelen...

Site
« Yanıtla #200 : Şubat 03, 2010, 01:22 »

Boş beleş sallamak..
Bir programa sadece internetten bi videoya kapılıpta o videodaki küçücük çocukları çıkarmak bence bazı şeylerin kaygısının sonucudur. Bilir mi acaba o videodaki minik kızın "fakirim, merdiven silerek geçimimizi sağlıyoruz" sözlerinin gerçeği yansıtmadığını?  Ailesi, öğretmenleri veya çevresindeki insanlar tarafından doldurulan küçük bir bedeni gecenin bi yarısı ekranlara çıkarıp hadi bakalım konuş alabildiğine demesi yanlışın en büyüğü. Herneyse konu orda çıkan çocuklar olmadığından en aza indirerek anlatmaya çalıştım düşündüklerimi.

Eğer alıntı yaptığınız arkadaş show programlarını eleştirebilecek kapasitede değilse afedersiniz ama sizinde buna karar vermeye pek hakkınız yok.

Programa gelince belki bende onu eleştirecek kapasitede(!) değilim ama yaklaşık 7 8 yıldır beyaz show izleyicisi olarak son zamanlarda evet bende izlemeyenlerdenim. Eski tadı yakalayamıyorum çünkü programlarında. İyi bir program suınucusudur tafrasızdır alçak gönüllüdür ona sözüm yok . Herneyse bu başlığın  amacını aşmaya başladık hepbirlikte..

Bir gün kalbin elinde sessizce patlar mı?

hacoban
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #201 : Şubat 03, 2010, 01:44 »

senle aynı fikirde değilim tamam bazı hatalar vardı programda ama bu beyazın nasıl biri oldugunu değiştirmez 

ama son cümlene katılıyorum burası tartışma alanı değil herkezden özür diliyorum
Denausten
Lost
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Living is easy with eyes closed!

« Yanıtla #202 : Şubat 03, 2010, 01:46 »

hacoban,

Benim kapasitemi sorgulamak sana düşmez bu bir ikincisi bir programın yıllar yılı devam ediyor oluşu o programın çok harika olduğunu göstermez bu iki.Böyle düşünenler de çok sığ, dünya reality program anlayışından bir haber, çağın gereksinimlerini farkında olamayan sığ insanlardır bu da üç.Bu ülkede adam gibi şov programı yok, varsa da sonunda suyu çıkarılıyor.Tv dünyası birkaç kişinin tekelinde, körlerle sağırlar sürekli birbirini ağırlıyor.

Boş beleş sallamak gibi bir kelime grubunu (!) da ilk kez senden duyuyorum.Argoya mı giriyor bu artık, ya da başka birşeye mi bilemem.Cevap bile vermiyorum buna...

Destekliyorsan destekle, senin o gece o iki kızın çıkıp söylediklerini bu şekilde algılamana diyecek hiçbir şeyim yok.

Birşeyleri savunacaksan önce benim tezime karşılık gelebilecek şeyler yazmalısın, bilgi sahibi olmalısın.Yoksa beni zerre kadar ilgilendirmez ne düşündüğün.Katılıp katılmaman da pek umrumda değil.

Bu sayfada programın Şebo ile ilgili yanlarını konuşmayı tercih ederim.Tuhaf polemiklere girmeye hiç gerek yok.

“To be nobody but yourself in a world that's doing its best to make you somebody else, is to fight the hardest battle you are ever going to fight. Never stop fighting.”

E.E. Cummings
hacoban
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #203 : Şubat 03, 2010, 01:47 »

ehh  şebo çekilince ne olabilr yani bnmki de lafff GülümsemeGülümseme

yok be abi bizde çektik ama Barış kadar kalite yok anca 3 tane pozum güzel çıkmış gerisi herkezin deklanşore basabileceği tarzda şeyler Kahkaha

tmm şebnem ama fotoraf karesini yakalamak için o minik tuşa basandada bir şeyler var bu ap açık ortada
hacoban
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #204 : Şubat 03, 2010, 01:49 »

hacoban,

Benim kapasitemi sorgulamak sana düşmez bu bir ikincisi bir programın yıllar yılı devam ediyor oluşu o programın çok harika olduğunu göstermez bu iki.Böyle düşünenler de çok sığ, dünya reality program anlayışından bir haber, çağın gereksinimlerini farkında olamayan sığ insanlardır bu da üç.Bu ülkede adam gibi şov programı yok, varsa da sonunda suyu çıkarılıyor.Tv dünyası birkaç kişinin tekelinde, körlerle sağırlar sürekli birbirini ağırlıyor.

Boş beleş sallamak gibi bir kelime grubunu (!) da ilk kez senden duyuyorum.Argoya mı giriyor bu artık, ya da başka birşeye mi bilemem.Cevap bile vermiyorum buna...

Destekliyorsan destekle, senin o gece o iki kızın çıkıp söylediklerini bu şekilde algılamana diyecek hiçbir şeyim yok.

Birşeyleri savunacaksan önce benim tezime karşılık gelebilecek şeyler yazmalısın, bilgi sahibi olmalısın.Yoksa beni zerre kadar ilgilendirmez ne düşündüğün.Katılıp katılmaman da pek umrumda değil.

Bu sayfada programın Şebo ile ilgili yanlarını konuşmayı tercih ederim.Tuhaf polemiklere girmeye hiç gerek yok.

sadece yanlış anlaşılma var kapsite derken seni aşşalama gibi bişey soylemek istemedim bunun için ozur dilerim yanlız bu adamın programını eleştirmekte bize düşez bende onu soylemeye çalıştım tartışmaya döndü üzgünüm daha devam ettirmeye gerek yok
« Son Düzenleme: Şubat 03, 2010, 01:51 Gönderen: hacoban » Kayıtlı
MayınTarlası
Ziyaretçi
« Yanıtla #205 : Şubat 03, 2010, 08:09 »

Konuya Dönelim İsterseniz   Göz kırpan
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #206 : Şubat 03, 2010, 16:21 »

Arkadaşlar lütfen ya.. Tek bir yerden bakmayalım.. Şebo ordaydı herşeye rağmen sitemiz bizi temsil etti güzel kareler yakaladılar bırakın yav program mütişti sabaha dek Şebomun sesi,görüntüsü ordaydı bilmem ne aramış bilmem ne onu yapmış boşverin disko kralında görücez bir daha da kimbilir ne zaman.. Konsere giden şanslı arkadaşlarımız var ama bir okadar da  sadece tv.den ve mp3lerden dinleyen arkadaşlarımız var.. Bu başlık 29 Ocak gecesi Beyaz Show''un muhasebesinin yapıldığı başlık değildir zaten onu 14 senedir insanlar yapmış yapacağı kadar    O gece bitti.. artık geriye kalan fotolar ve Şebomun güzel videoları.. Büyütmenin gerginlik yaşatmanın hiçbir anlamı yok...

Gelelim fotolara Hammond  ve Seda92 MentamM ''dan kalır yanınız yok  Sırıtan Şans konusunda  Masum
''Kırmızı rugan ayakkabılar diye seslenişiniz hala aklımızda  Sırıtan
ahh ah darısı başımıza  Masum 
(amma uyaklı konuşuyorum şiir gibi geceydi valla  Dil çıkaran  Sırıtan )
« Son Düzenleme: Şubat 03, 2010, 17:10 Gönderen: ozlem35_ » Kayıtlı
hacoban
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #207 : Şubat 03, 2010, 19:02 »

Yok kapattık o konuyu bir yanlış anlaşılma bir yanlış telaffuz sonucu kucuk bir tartışma oldu bende üzerime düşeni yaptım ve özür diledim

şahsımcada program çok güzeldi sertan a bizede  davetiye ayırdığı için çok teşekkür ederim
seda-92
Yalnız..
Forum Ekibi
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 61
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda...Durma!

« Yanıtla #208 : Şubat 03, 2010, 20:48 »

Saol öğretmenim ama o kırmızı rugan ayakkabılar kısmını unutalım Sırıtan Pek hatırlamak istemediğim bir an Kahkaha İnş sizede kısmet olur..  Masum

Yokluğun varlığın bir
Dünüm yok yarınım sır...!
Es!n[ŞF]
'' I get Tired ''
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

'' Gidecek yerim oLsa inanKi bekLemem ..! ''

« Yanıtla #209 : Şubat 03, 2010, 22:31 »

arkadaşlar bişey sorucam disko kralının konukları daha önceden söyleniyomu 3 4 gn önceden falan ?
« Son Düzenleme: Şubat 03, 2010, 22:36 Gönderen: Es!n[ŞF] » Kayıtlı

Gelmesen önemli değiL
Gelsen önemLi olurdu
GeLmemen benim büyük yaLnızLığımı doLdurdu ..!    " Quenn [EsN] "     
Sayfa: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı