Sayfa: 1 2 3 [4]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 25.06.2011 Disko Kralı (Sezon Finali)  (Okunma Sayısı 14672 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
serginho7
sercan
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #45 : Haziran 29, 2011, 11:05 »

ilk kez disko kralını izledim oda şebo sayesin de izlerken çok keyif aldım bi daha hep izlerim artık Gülümseme
lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #46 : Haziran 29, 2011, 11:58 »

Program gerçekten çok güzeldi, hala etkisindeyiz Sırıtan
Ama bir konu hakkında sıkıntımı belirtmek istiyorum Dil çıkaran
Şebo'muzun bir sürü şarkısı olduğu halde neden hala canlı performans sergilediği programlarda Sil Baştan'ı, Çakıl Taşları'nı, Mayın Tarlası'nı ve Sigara'yı söylüyor sürekli? Okan'ın progr..... çok kez katılmıştı ve neredeyse her çıktığında Çakıl Taşları'nı söyledi..Bence keşke başka şarkılar dinleseydik canlı canlı bu mini konser tadındaki programda..
Herneyse sonuçta bütün Şebo şarkılarını seviyoruz ama başka şarkılar duymayı tercih ederdim..
Hayko'yla düet çok güzel oldu ama en güzel an Okan'ın Şebo'ya taç taktığı andı Sırıtan
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #47 : Haziran 29, 2011, 12:43 »

Lol'a katılıyorum, artık Sil Baştan uzun süre çalınmamalı mesela. Evlilik programında bile Sil Baştan çalmışlar, işin cılkı çıktı yani. Konserlerde de playlist değişmeli, playlisti değil tahmin etmek ezbere sayacak duruma geldim, değişik şarkılar biraz lütfen. Neden Perdeler çalınmaz hep merak etmişimdir mesela, ya da bunun gibi bir çok parça..

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
ea_np
rock bi` yaşam felsefesidir..
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

rock'n kraliçesi şebo !

Site
« Yanıtla #48 : Haziran 29, 2011, 12:46 »

şebo her zaman ki gibi müthişti.
bi` insan anca bu kadar mütevazi, güzel gülüşlü olur Gülümseme
çok çok seviliyorsun şebo, harikasın.
canlı performanslar süperdi, izlemeye doyamadım (:

benim can kırıklarım var..
sen gül güneş doğsun yeniden..                           
sil baştan başlamak gerek bazen..

emreaydın - rock'n prensi
Evanescence - AmyLee

♥♥♥

Hayatı_Şebolaa
Meryem Tuncak
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne yapalım be gönlüm olduğu kadar,olmadığı kader..

Site
« Yanıtla #49 : Haziran 29, 2011, 15:59 »

Ben de lol'a katılıyorum , playlist değişmeli biraz Perdeler,Korkarak Yaşıyorsan,Bazı Aşklar ve daha bir sürü şarkı , canlı dinlemek pek nasip olmuyor , onları da seslendirmeli. Ama programa gelince Okan bence şakaların,esprilerin dozunu çok fazla kaçırmadı , Hayko ve Şebo harika bir ikililer kesinlikle Gülümseme Ben Şebo'ya doyamadım valla Gülümseme Okan'ın taç taktığı an , "Bon Jovi senin ön grubun olmalıydı " deyişi çok güzeldi Gülümseme Feyyaz'da güldürdü.
Ama kötü olan yanı stüdyoya gelen giden belli değildi , uzaylıyı da ne mantıkla getirmişse oraya Kahkaha

Hayat Aslında Bir Festival... Biliyorsun, Yaşıyorsun Her An ..
Bırak Hayat İstediği Gibi Aksın , Sen Takma Kafana ...

Dil çıkaran HAYATI ŞEBO'LA Dil çıkaran
Hayatı_Şebolaa
Meryem Tuncak
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #50 : Haziran 29, 2011, 16:01 »

Anket sorularında Şebnem Ferah interneti yıktı olayı da gayet güzel ve gurur vericiydi Kahkaha (Sanki tüm oyları ben vermiş gibi gurur duydum Şebocularla)

MayınTarlası
Ziyaretçi
« Yanıtla #51 : Haziran 29, 2011, 19:07 »

Arkadaşlar,200'den fazla fotoğraf var. 
https://www.facebook.com/sebokolikcom
adresinden Facebook sayfamızda galerideki fotoğrafların hepsine ulaşabilirsiniz...

« Son Düzenleme: Haziran 30, 2011, 04:59 Gönderen: MayınTarlası » Kayıtlı
Snow Flake
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 13
Çevrimdışı Çevrimdışı

Her gün güneş doğar yeter ki açık olsun perdeler!

« Yanıtla #52 : Haziran 30, 2011, 20:41 »

orada olmak muhteşemdi aralarda gözlerimi şebodan ayırmadım her hareketini mimiğini dikkatle izledim çok utangaç ve samimiydi bayılıyorum onun küçük kız ruhuna, hep öyle kalsın...  Gülümseme
şaka gibi gittim en köşeyi buldum oturduğum yerde hiç şebokolik yoktu sahne kenarındaymışsınız haberim yoktu Kahkahaşarkılarda sadece ben ve abim ayağa kalktık şebo sahne karşısına baktığında ilk bizi görüyordu baştan sona bakıştık 2 kere selam verdi Gülümseme ben şeboya sert bakışlı derdim hayko dövecek gibiydi adamım Dil çıkaran

o aynı playlist olayında da yanılmıyorsam bir röportajında "herkesin ortak eşlik edebileceği şarkılar çalmaya özen gösteriyorum" gibi bir şey demişti. bu konuda ben şeboya katılmıyorum. 9 ocak konserinde gördü 6-7bin kişinin daha 1 aylık olmayan albüme nasıl eşlik ettiğini... onu tanıyan herkes şarkılarının çoğunu biliyor zaten bu yargıdan vazgeçmeli...

S (ebnem) now F (erah)lake

Bütün aşklar çok büyük olacaktı,
Ama en büyük bizimkisi diyecektik!
sebokolik_azra
...
Şebokolik
Sebocu

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

cümlelr kçtı dğıldı dört bir trfa sadece noktayım.

« Yanıtla #53 : Haziran 30, 2011, 23:07 »

tek kelimeyle hayko'ya çok güldüm  Kahkaha . şebnem ferah her yerde farkını gösteriyo.. sebokolik.com dan gidenler var mıydı bilmiyorum ama orda gibiydim sahiden. çok çok çokk özel bi fana sahipiz.. Sırıtan

Kaybettikçe bir çentik attı alnımın üstüne Tanrı, büyüdün dedi!....
şebosfer
Seda
Forum Ekibi
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

HoşcakaL...

« Yanıtla #54 : Haziran 30, 2011, 23:33 »

ahh ahh muhteşem bir finaldi Şebom haikaydı hala aklımda o kareler Şebokolik saolsun resilerlede herdaim canlı tutuyor Gülümseme

Kaçırma gözlerini benden suçlu suçlu...
MayınTarlası
Ziyaretçi
« Yanıtla #55 : Temmuz 01, 2011, 00:49 »

tek kelimeyle hayko'ya çok güldüm  Kahkaha . şebnem ferah her yerde farkını gösteriyo.. sebokolik.com dan gidenler var mıydı bilmiyorum ama orda gibiydim sahiden. çok çok çokk özel bi fana sahipiz.. Sırıtan

Şebokolik'den 50 kişi gitti.
eskii
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #56 : Temmuz 01, 2011, 15:43 »

Program çok güzeldi.Mini konser için Şebo'ya teşekkür ederim.Fakat bir eksiklik vardı programda canlı performansi,Şebo'yla Haykonun evlendirilmeye çalışması ve bir kaç konserin nerede olduğuyla ilgili konuşulmasından başka ben birazda güzel bi sohbet havasının olmasını isterdim araya ikidebir saçma sapan Dünya ve biz aldlı bölüme bağlanılması o havanın yaratılmasını bozdu ve zaten zamanda kalmadı.Yani demek istediğim Şebo'nun biraz konuşmasını isterdim.Fakat Okan'nın taç takmasını geçemem çok güzel bir görüntüydü ve takılırkende o harektleriyle o utangaçlığıyla ve alçak gönüllülüğüyle Şebo'nun ne kadar mükemmel bir insan olduğunu her seferinde tekrar tekrar anlıyoruz. Göz kırpan
Hayatı_Şebolaa
Meryem Tuncak
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #57 : Temmuz 29, 2011, 13:48 »

Program çok güzeldi.Mini konser için Şebo'ya teşekkür ederim.Fakat bir eksiklik vardı programda canlı performansi,Şebo'yla Haykonun evlendirilmeye çalışması ve bir kaç konserin nerede olduğuyla ilgili konuşulmasından başka ben birazda güzel bi sohbet havasının olmasını isterdim araya ikidebir saçma sapan Dünya ve biz aldlı bölüme bağlanılması o havanın yaratılmasını bozdu ve zaten zamanda kalmadı.Yani demek istediğim Şebo'nun biraz konuşmasını isterdim.Fakat Okan'nın taç takmasını geçemem çok güzel bir görüntüydü ve takılırkende o harektleriyle o utangaçlığıyla ve alçak gönüllülüğüyle Şebo'nun ne kadar mükemmel bir insan olduğunu her seferinde tekrar tekrar anlıyoruz. Göz kırpan
Kesinlikle katılıyorum. Program sürekli kesintiye uğradığı için bir sohbet havası oluşmadı stüdyoda.

o aynı playlist olayında da yanılmıyorsam bir röportajında "herkesin ortak eşlik edebileceği şarkılar çalmaya özen gösteriyorum" gibi bir şey demişti. bu konuda ben şeboya katılmıyorum. 9 ocak konserinde gördü 6-7bin kişinin daha 1 aylık olmayan albüme nasıl eşlik ettiğini... onu tanıyan herkes şarkılarının çoğunu biliyor zaten bu yargıdan vazgeçmeli...
Şebnem herkesin eşlik edebileceği parçalar seçmek istiyor , haklı da kendince çünkü eşlik edilmezse konserin zevki olmaz ama o yeter ki söylesin , biz daha dün çıkmış şarkıya bile eşlik ederiz , bunu konserlerde görmedik mi? Umarım playlistte ufakta olsa değişmeler olur Gülümseme

Sayfa: 1 2 3 [4]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı