Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Televizyon Dünyasından Haberler  (Okunma Sayısı 2843 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Denausten
Lost
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Living is easy with eyes closed!

« : Şubat 15, 2010, 16:22 »

Televizyon dünyasından son haberleri bu başlık altında paylaşalım.Lütfen eklediğiniz haberlere kaynak gösterin.  Gülümseme

Klum ve Porizkova “Desperate Housewives”ta

Bir dizide en fazla kaç seksi anne olabilir? Eğer bahsi geçen dizi “Desperate Housewives” ise bir sınır çizmek oldukça zor. Diziye konuk oyuncu olarak katılacağı duyurulan son iki ismin eski top modeller Heidi Klum ve Paulina Porizkova olması da zaten fazla bir şey demeye gerek bırakmıyor. Klum ve Porizkova’nın kendilerini canlandıracağı bölümde dizide eski bir model olan Gabby ve Angie, New York’ta bu ikiliyiyle karşılaşacak. Konu New York’ta geçmesine rağmen bölüm Los Angeles’ta çekilecek. İlgili bölüm Mart ayı içinde ekrana gelecek.

“Friday Night Lights” Bitecek Mi?

Görünüşe göre NBC’de yayınlanan “Friday Night Lights” programının ‘ışığı’ daha fazla yanmayacak. Dizi, 5. sezondan sonra yayından kalkabilir.

NBC konu hakkında herhangi bir açıklama yapmazken, dizi 5. sezonu bitirmiş olsa bile ortalarda fazla gözükmeyecek.

Dizinin sıradan olmayan bir yayın akışı var, şöyle ki; dizi önce DirecTV’de yayınlanıp prodüksiyon bütçesini karşılıyor, ardından da NBC’de yayınlanıyor. Dizinin 4. sezonu DirecTV’de henüz yayınlanıp bitti ve NBC’de 30 Nisan’dan önce yayınlanmayacak. Dizi yeni sezona DirecTV’de sonbaharda başlayacak ve NBC’de muhtemelen 2011′e kadar yayınlanmayacak.

“Friday Night Lights” için Haziran’da oyuncu ve teknik ekiple bir görüşme yapılacak ve yapımcı şirketin, oyunculara 5. sezon bittikten sonra başka herhangi bir proje bakınmak için serbest olmalarını söyleyeceği düşünülüyor.

Super Bowl En Çok İzlenen Program Oldu

Amerikan’ın tartışmasız en çok seyredilen programı Super Bowl (Amerikan futbolu final maçı), Pazar günü yayınlanan “Super Bowl XLIV” serisiyle en çok izlenen program oldu. 106.5 milyon izleyiciyle buluşan program, 27 yıldır “M*A*S*H” adlı dizinin son bölümüyle yükselttiği 105.97 milyon çıtasını da geçmeyi başardı. “Super Bowl XLIV” aynı zamanda yerel 100 milyon barajını aşabilen tek spor programı oldu. “M*A*S*H” adlı TV dizisinden sonra ABD’de nüfusun arttığı ve 218 milyondan 292 milyona çıktığı göz önünde bulundurulsa da, bir spor programının bu kadar yüksek izleyici elde etmesi büyük başarı olarak görülüyor.

Kaynak: DiziDizi

“To be nobody but yourself in a world that's doing its best to make you somebody else, is to fight the hardest battle you are ever going to fight. Never stop fighting.”

E.E. Cummings
meleğim
Şeboo'M'eLikee
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

İçimde bir yerlerde sabır taşı gizli........

Site
« Yanıtla #1 : Ekim 30, 2010, 15:23 »

Çarpıcı başlıklar Kahkaha Dil çıkaran

Ben böyle değildim,ne zaman kaybolldum..?.. <br />Rüzgarla dans ederdim,ne zaman savruldum..?.. ..<br /><br /><br />Buda gelir geçer diye inanmazsam nasıl yaşarım,Naıl yaşarımm..... ??
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı