Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Gotik Akım...  (Okunma Sayısı 15487 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
_edless_
_endless_
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

Kim yenmiş KADERİ duayla???

« Yanıtla #30 : Ağustos 21, 2007, 19:55 »

''gothic'' kelimenin yazılışı bu vede özentilikle alakası yoktur bunun insanın sevdiği şeyi yapması ne zaman özentilik oldu

ayrıca sana da katılıyorum Göz kırpan

Fear is only in our minds but it's taking over all the time.

yaslanıp grurumun kambur sırtına kendime rağmen durmam BASAR GİDERİM....

BRİMİZ HEPİMİZ HEPİMİZ ŞEBOMUZ İÇİN Göz kırpan
tufan
Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Ağustos 21, 2007, 21:19 »

yaa  merak tan bi siteye üye oldum ama satanistler çok fazla sitede korkuyorum da bi taraftan izin verirseniz siteni adresini veririm ama bn ordaki bi  yazıyı yolluyorum size buyrun okuyun.....ya çocuk resmen satanist...

1-Satanizm sana kendini sakinmayi degil, istedigini yapma ozgurlugunu sunar.

2-Satanizm sana ruhsal boş umutlar, hayaller yerine hayati varoluşu sunar.

3-Satanizm sana, iki yuzlu bir sekilde kendini aldatmak yerine, lekesiz, tertemiz akli sunar.

4-Satanizm sana, nankor kişiler icin boşuna harcanan sevgi yerine, hakedenlere incelik gostermeni saglayacak kişilgi sunar.

5-Satanizm sana, sana vurana obur yanagini donmektense, intikam alicak gucu sunar.

6-Satanizm sana, vampir olmak icin vakit harcamak yerine, ugrasman gereken daha gercel sorumluluklarin oldugunu hatirlatir.

7-Satanizm sana derki: insan diğer dört ayak ustunde yuruyen hayvanlardan, bazen daha iyi sik sik daha kotudur. Zekasal gelisimi ve ayird edebilme yeteneginden dolayi, insanoglu butun hayvanlardan daha vahşi olabilir.

8-Satanizm sana, gunah die tabir edilen hersein aslinda fiziksel, duygusal ve zekasal birer zevkten ibaret oldugunu soyler.

9-şeytan kilisenin su ana kadar sahip oldugu en sadik arkadaşidir... cunku O, bu işi yilardir yapiyor...

SİZCE NORMAL MİNey özel msj la isteyene sitenin adını veririm yada izin verirseniz burda yayınlarım

Genel Kural.
Forumda ve özel mesaj yolu ile url verilmesi yasak.

Kisisel görüsüm.
Hangi kismi özgür anlamadim.
Satanizm zaten boslugun kendisidir.
Bir bosluk.
Bir bosluk.
O güc bende de var.
Bu sefer iki bosluk Sırıtan (Ne güldüm ama bu maddeye ya Sırıtan )
Eee tabi insanoglu cig süt emmis ne de olsa.
Salla arkan da bosluk var zaten.
Ekmek parasi abi ne yapsin.Ne zaman emekli olacak Allah bilir.

Ama ne alakasi var ki gothic in bunlarla
« Son Düzenleme: Ağustos 21, 2007, 21:22 Gönderen: _siyah_ » Kayıtlı
Seboist!..
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #32 : Ağustos 21, 2007, 21:27 »

yaa bnce kabaca adlandırıo ozentılık fln.. ya bnce bı yasa gelıosun vee o surec ıcınde ıcındekı tarzı ortaya cıkarıosun..

evet kesinlikle katılıorum..insanlar büyüdükçe giyim tarzları olsun,hayata bkış açıları olsun değişio. ve kendilerini tarzlarıyla ifade etmek istiolar,budur bence.

''ѕєвηєм fєяан'mm ölümüne tek aşkm.. sen vardn,sadece sen varsınn... ''  - '' tüm dünyam ''-  .<<3

SEN HİÇ 'HİÇ' OLDUNMU ¿?
_edless_
_endless_
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

Kim yenmiş KADERİ duayla???

« Yanıtla #33 : Ağustos 21, 2007, 23:01 »

[/quote]

Genel Kural.
Forumda ve özel mesaj yolu ile url verilmesi yasak.

Kisisel görüsüm.

Ama ne alakasi var ki gothic in bunlarla
[/quote]

ilk önce uyarın için teşekkür ederim bilmiyorum 2.si o forum gothic le ilgili olduğu için bunu yazdım belirtmiştim zaten yani genelde bun a özenenler böyle manasında Göz kırpan

Fear is only in our minds but it's taking over all the time.

yaslanıp grurumun kambur sırtına kendime rağmen durmam BASAR GİDERİM....

BRİMİZ HEPİMİZ HEPİMİZ ŞEBOMUZ İÇİN Göz kırpan
kurtella
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 38
Çevrimdışı Çevrimdışı

5 ay kaldı....

« Yanıtla #34 : Mayıs 19, 2008, 01:11 »

yaa bnce kabaca adlandırıo ozentılık filan.. ya bnce bı yasa gelıosun vee o surec ıcınde ıcındekı tarzı ortaya cıkarıosun..
kesinlikle katılıorum  tabi bazıları özentilikten ama çoğunlukla böle Hem özentilik olsaydı herkes bilirdi. gotic kelimesini çoğu kişi bilmio
ikinizede katılıyorum gotic diyorsun yüzüne bakıp kalıyorlar  o ne ya filan gibi anlamını bile bilmeyenler var bakıyolarki böyle tip çok anlamını bilmedikleri halde moda diyip aynısını yapıyorlar bence Kahkaha
« Son Düzenleme: Ocak 31, 2010, 21:36 Gönderen: hammond » Kayıtlı

KuRT£LL@ & Çç@YL@K
vesimdii
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 62
Çevrimdışı Çevrimdışı

İsiSs..

« Yanıtla #35 : Mayıs 26, 2008, 17:48 »

Günümüzdeki gothic akımıyla biraz değişik hatta bayağı bi değişik şimdiLerde giyim kuşamda kuLLanıyoruz bu akımı ama esas yer reSimdi.Birçok ressamın gothic akıımıyla yaptığı resimLerde var zaten.
4Ever[R]ock
Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : Kasım 23, 2008, 11:51 »

beyaz ten siyahmakyaj  da yakışıyor ama
Furqan_
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #37 : Haziran 03, 2009, 20:49 »

Gothic olmak için ailenle kavga etmen gerekiyormuş okulda derslerin kötü olması gerekiyormuş çok saçma yaa  Dil çıkaran

Şahsen bu gotik dedikleri tarzın ruh hali bana uyuyor gotik resimler filan da çok güzel hoşuma gidiyor filan da gotik olacam diye ailemle kavga edecek değilim yani Dil çıkaran zaten o zaman özenti olursun....
« Son Düzenleme: Ocak 31, 2010, 21:39 Gönderen: hammond » Kayıtlı

Hayat ; aldığınız nefes miktarı ile alakalı değildir nefesinizi kesen anların toplamıdır...
melodit
Narrator
Sebocu

Teşekkür Sayısı 18
Çevrimdışı Çevrimdışı

OD

Site
« Yanıtla #38 : Aralık 15, 2009, 23:01 »

saçma geliyor bana... kimse kusura bakmasın, o tarzı benimseyenlerin de affına sığınıyorum ama... blue çağına ermiş ve ne yapacağını bilemeyenlerin arkasına sığındığı bir saçmalık! hep ağlamaklı tavırlar, karamsarlık diz boyu, başarısızlıkları dünyanın düzenine atma falan filan...
uzak dursunlar zahmet olacak Gülümseme

Müzmin Müzisyen Karizmatik
| Elf |
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #39 : Aralık 15, 2009, 23:04 »

gothic bi moda değildir ki aynı zamanda bir müzik türüdür insanlarda bu yanlış anlama var işte punk ı da sadece bi imaj olarak algılıyolar oysaki punk ın geçmişine bakarsanız Türkiyede kendini punkçıyım diye tanıtan insanlarla hiç alakası yoktur o bir yaşam şeklidir bir tarzdır Avrupaa işçi sınıfı hareketi olarak bilinir açın hiç olmazsa wikipedia ya bakın okuyun gothic in temelleri nerelere dayanıyo modayla mı alakalıymış.modayla sınırlanması kesinlikle yanlıştır. sadece giyim kuşam derdinde olanların vay haline bi işi yapıyosan hakkını vericeksin sonra içi boş insanlar geziyo sokaklarda

Siz asla sebze bile olamazsınız çünkü bir enginarın bile kalbi vardır
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı