Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: En Güzel Bayrak  (Okunma Sayısı 24627 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Ş.Fesrah
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Gülümse bir kez benim içim eğer duyuyorsan...

« Yanıtla #15 : Haziran 09, 2010, 14:20 »

Gerçekten düşündüğümde böyle tarihini ,büyüklüğünü ve gücünü , vatan sevgisini ifade edebilen başka bir bayrak var mıdır Dünyada ki bayrakların çoğunu az çok bilirim ama bizim bayrağımız kadar anlamlı bir bayrak var mıdır bilmiyorum onun kırmızısındaki uğrunda ölenleri için bir hatırlatış bir yıldız ve hilal gibi uzakta olmasının aslında onu kirli ellerini sürmek isteyenlerden bir koruyuş olduğunu düşününce olamayacağınında farkındayım hani Mehmet Akif in bir sözü var ya "Bir hilal uğruna Ya Rab ne güneşler batıyor..." aslında çok güzel bir özettir herşey için...

Yalnızlığımla iyi geçinebilirim ama beni   beklenmedik yalnızlıklar korkutuyor...
sebomania_tuqce
şebo'(m) <3
Sebocu

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #16 : Haziran 09, 2010, 14:29 »

Türk Bayrağı

Hepsini dileyip gerisine...
direniyorum...
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #17 : Haziran 09, 2010, 16:43 »

İnternette anket yapılsa ki sizden gelen cevaplar doğrultusun da  başlatmayı düşünüyorum..Dünya'da sanırım Çin bayrağı çıkacak olan bayraktır..Ancak bana göre hem zevkler hem renkler tartışmaya açılmalıdır.. Ve eminim ki bizim bayrağımız Dünya'da daha çok insan tarafından tanınsa büyük bir ses getirir ve açık ara birinciliği göğüsler .. Peki sizin için Dünya'nın en güzel bayrağı hangisi? Sadece ''tabiki kendi ülkemin bayrağıdır '' yazılan cevaplar silinecektir!

Göz kırpan O Dünya'nın en güzel bayrağı zaten.  Sırıtan

Ben anlaşılmıyor muyum ya?
Konuyu çarpıtmayalım lütfen.
Türk Bayrağı dışında diyorum git bi Azeriye yada İngilize oda benim bayrağım diyecektir.
Her Türk vatandaşı gibi ilk tabikide bizim bayrağımız onun dışında hangi bayraktır diyorum.
Hem Türk Bayrağıysa neden Türk Bayrağı gibi bir soru kesinlikle yok ortada.
Bu uyarımdan sonra gelen konuyu saptıran her mesaj silinecektir.
Arkadaşlar biraz daha anlayışlı olmanızı rica ediyorum...
imaginary91
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 16
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #18 : Haziran 09, 2010, 16:55 »

ben çin halk cumhuriyetini evet beğeniyorum yıldız ve onun çevresinde y eksenine göre simetriği olacak şekilde yıldızların oluşturduğu şekil bi hilali andırıyo azıcık ama=)...sonra fas ın ki hoşuma gidiyo böyle üç boyutluluk havası katılmış sanki böyle adını unuttum o tür cetvellerin iletki olsa gerek 3 tanesiyle elde edilebilir bir şekil isviçre güzel kırmızı üzerine beyazla ondan ayrılmış bir artı ...umut verici gibi geliyor...eksi değil en azından ...ve en sevdiğim japonya garip ama dexter ı izlediğim zamanlarda o kurbanlarının kanından küçük bir zerre alıp lameli arasına sıkıştırdığında japonya bayrağını çağrıştırıyor bana öyle=)

...sigaranı yalnızca rüzgarla paylaşmayı öğreniyorsun...
Ş.Fesrah
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Gülümse bir kez benim içim eğer duyuyorsan...

« Yanıtla #19 : Haziran 09, 2010, 17:08 »

ingiliz bayrağı olabilir

« Son Düzenleme: Haziran 09, 2010, 17:10 Gönderen: ozlem35_ » Kayıtlı

Yalnızlığımla iyi geçinebilirim ama beni   beklenmedik yalnızlıklar korkutuyor...
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #20 : Eylül 12, 2010, 14:49 »

Aslında pek düşünmedim, kesin bir fikrim yok ama renklerinden dolayı Alman bayrağı olabilir bana göre.. Gülümseme Masum
« Son Düzenleme: Eylül 12, 2010, 14:51 Gönderen: Lauter Laute » Kayıtlı

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı