Sayfa: 1 ... 6 7 [8] 9   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ben Bu'yum...  (Okunma Sayısı 44511 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sebokolikbeyza
Melek
Sebocu

Teşekkür Sayısı 54
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üzgünüm... Özledimm..

« Yanıtla #105 : Eylül 12, 2009, 14:01 »

bende herkes gibi sıradan bi insanım sıcak kanlıyım şiir yazmayı çok severim müzik hayatımdır. burdaki herkes gibi şeboma taparım, yaşadıklarıma inat hayata karşı gülmeye çalışan deeli dolu bir varlığım Kahkaha  işte bu benim ve kendimle gurur duyuyorum Sırıtan

Take me to the magic of the moment
 On a glory night
 Where the children of tomorrow share their dreams
 With you and me
 Take me to the magic of the moment
 On a glory night
 Where the children of tomorrow dream away
 In the wind of change

...
şebrock92
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 38
Çevrimdışı Çevrimdışı

BeN biR MülteciyiM!!!

« Yanıtla #106 : Eylül 16, 2009, 18:55 »

ben insanlara önem veren daha çok samimi olmaya çalışan esprili şebo ve fb  hastası  olan Sırıtan duygusal bazende kendi hayellrimle ve umutlarımda ayakta duran bir kişiyim Kahkaha

Yarınlar kadar yakın içimde fırtına!
Thunder
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 9
Çevrimdışı Çevrimdışı

I'm the lizard king, I can do anything...

« Yanıtla #107 : Eylül 16, 2009, 20:22 »

Görünüşte ne kadar soğuk görünsemde sevdiğim,tanıdığım insanlara karşı çok sıcakkanlıyımdır,samimiyimdir. Dışardan dünya umrunda olmayan,hiç bişeyi kafasına takmayan görünsemde duygusal bi insanımdır,üzüntülerimi dışa vurmam.Vıcık vıcık,yapış yapış,çok konuşan,kendinden sürekli bahseden,öven,yalaka insanlardan hiç hoşlanmam. Kızınca çok sinirlenir, cingan çıkartırım. Gülümseme
Ben buyum Gülümseme

People are strange...
LaYlelİf
Ziyaretçi
« Yanıtla #108 : Eylül 20, 2009, 14:23 »

ben layla denizlide yaşıyorum inatıum asiyimdir şebnemi  sewiyorum bu yüzden burdayım
sheboisecil
güŁ √ Śє¢iŁ √ є¢є
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 207
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #109 : Ekim 05, 2009, 17:00 »

Her zaman gerçekçiLikten ve ciddiyetten yanayımdır.İmkansızı başarmayı severim ama imkansız hayaLLer kurmam.İngiLizce aşığıyım (: Tek hedefim ingiLizcemi daha süper yapıp yurtdışına gitmek (: KişiLiğime geLince en yakın arkadaşLarım hariç hemen herkese ısınamam.Anında samimiyet kurmaya çaLışan şımarık,ukaLa,yapışkan insanLardan neFret ederim.MesafeLi durmak tercihimdir.Çünkü biLiyorumki insanLar sıcakkanLıLığı samimiyeti suistimaL etmekten yana bende buna izin vermem.DuyguLarımı beLLi eden birisi değiLim.AğLamak meseLa acizLik gibi geLir bana.  Müzik dinLemeye tam anLamıyLa bayıLırım.ÖzeLLikLe söz konusu Şebnem Ferah ,, Hayko Cepkin ve LP oLunca.. (:

AkLımın sokakLarını arar sorarken kim biLir ben kac kaLp kırdım..
Zamanın istasyonunu trenLer gecerken kim biLir kac kez kacırdım..
seßyKolic
seßyKolic
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

heR yerDe biLİnMezLİk vaR.

« Yanıtla #110 : Ekim 07, 2009, 17:31 »

Bnde yeNi^ym  Göz kırpan Rock dinLemyi, Kitap oKumayı ve arkLerle sohBet etMeyi seviyoruM. dersLerm iidr hoşTuR.  Karizmatik havaLılar ve Kndini beğenmiş kişiLerdn hoşLanmam. SEssiZ we sakin Bi yapIm vaRdır ama KızdıRırsaNIz PatLarım!  Sırıtan

Heryer karaNlıK ve eLİmi tuTan yoK! maYIn tarLasınDayım yaRdıMa KOşan yoK.
melodit
Narrator
Sebocu

Teşekkür Sayısı 18
Çevrimdışı Çevrimdışı

OD

Site
« Yanıtla #111 : Aralık 23, 2009, 22:25 »

insan kendisini nasıl anlatır ki Kahkaha
zamanla sizler beni, ben sizleri, bizler sizi falan filan Dil çıkaran
tanışırız işte, o zaman karar verirsiniz nasıl birisiymişim Göz kırpan

Müzmin Müzisyen Karizmatik
Sebnem_Abla
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #112 : Ocak 11, 2010, 23:59 »

Herseyden once temiz kalpli saf bir insanim ancak bu safligim herkese karsi degildir. Yalnizca
iyi insanlara karsidir. Kimin kotu niyetli oldugunu az cok cozerim.  Dahasi var ama sonra...
MeLL
İstiklal Caddesi Kadar...
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

Teşekkürler; büyüyorum seninle..!

« Yanıtla #113 : Ocak 12, 2010, 00:31 »

Müzik, tiyatro aşığı, doğaçlama tiyatroyla içli dışlı, sanatsız bir yaşam düşünemeyen, psikoloji öğrencisi, 18 yaşında, kendi halinde, genelde pozitif bir insanım... Hayran olduğum sadece 2 kadın vardır koca dünyada.. Biri annem diğeri Şebnem Ferah! Ve hayran olduğum 2 adam Mustafa Kemal Atatürk ve Haluk Bilginer... Yaşadıklarımızı yazıya dökmenin en iyi terapi yollarından biri olduğunu düşünerekten sık sık yazarım. Şiir, hikaye, deneme.. içimden o anda ne geçerse. Ben kendim için çok rahat "içim, dışım bir" diyebilirim ama herkes beni benim gözümle göremez Göz kırpan gerisi anlatarak değil yaşayarak öğrenebileceğiniz şeylerdir. Yaşayıp birlikte görürüz Göz kırpan

Uzaklar seninse tüm yollar benimdir.
Gördüğüm yüzünse sevmek bana emirdir !!
Inanmadan_Yasanmaz
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #114 : Ocak 12, 2010, 01:17 »

Cok büyüüük bir Sebnem Ferah hayraniyim bu yüzden burdayim zaten  Masum

Inanmadan yasanmaz, bil ki yürek dayanmaz..yaralarin kapanmaz...kapanmaz..kapanmaz . ..
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #115 : Ocak 13, 2010, 17:33 »

Basketbol severim,fırsat buldukça ksk maçlarına giderim.
Hayvanları severim .Nerde sokak köpeği varsa gider beslerim ama yine de bazen kedi olmak isterim.

Mor ayakkabılar giyerim, şarkı söylemek isterim beceremem, sigara ve rakı içerim,boyoz'dan vazgeçemem,ayçiçeğine çiğdem derim çünkü ben izmirliyim Gülümseme

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
Gabriel
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #116 : Ocak 13, 2010, 17:50 »

Sigara içerim ve asla bundan vazgeçemem özellikle karanfilli sigaraya mmm .... Kahkaha
Hayvanlara ve çocuklara bayılırım.Bir sokak kedisi veya köpeği görsem hiç tiksinmeden pis olup olmadığına bakmadan illa ellerim doıkunmaya çalışırım,çok hoşuma gidiyor. Kahkaha Balçova'yı çok severim ileride ev almak istiyorum oradan,ne kadar beğenmesem de Buca'da kendimi huzurlu hissederim çünkü artık orası benim 2.memleketim olmuştur.Kaliteli ve iyi müzik icra eden türkü barlardan çok hoşlanırım.Çoğu kişi uzaktan dalga geçse de ben Serdar Ortaç dinlerim ve şarkılarına eşlik etmeye bayılırım çünkü ben buyum. Göz kırpan
bi-garip
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mod : Keyfi Yerinde

« Yanıtla #117 : Ocak 13, 2010, 18:08 »

Hımmm güzel bir  başlık olmuş Gülümseme

Genelde Metal ve Rock müzik dinlerim kitaplar ile aram iyidir özelliklede  felsefe,şiir ve tarihsel yazılar ile .
Eğer sağlam bir film varsa kesinlikle sinemada es geçmem ve izlemeye giderim sinema  haricinde DVD leride takipederim .
Türkiyede gerçekten dinlediğin kaç kişi var derseniz
Şebnem ferah
Teoman
Bulutsuzluk Özlemi
Malt 
Diye cevap veririm.
En nefret ettiğim şey kopyala yapıştır olmuş hayat tarzlarına sahip insanlardır.Hepsi aynı mantaliteye sahip aynı giyim ve aynı konuşma tarzına sahiptir.Kendileri düşünmezler sadece toplum mantığı ile ileri atılırlar okadar.
Hımmm Birave nargileye bayılırım birada favorim ''Yeşil Tuborg'' dur.Onun harici içinde alkol olan her sıvıylada aram iyidir  Gülümseme
Ama dozunu kaçırmam ve sürekli içmem sadece ortamı olduğunda.
Gezmeyi severim ve hep bir yanım delidirve ne zaman ne yapacağı kesinlikle belli değildir o yanım sayesinde hayata pek aldırmıyomuş gibi davranıp hayatı öyle yaşarım.

Çünkü ben Buyum....

- Bu dünyada yaşamak başlı başına bir sanattır ! -
bi-garip
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mod : Keyfi Yerinde

« Yanıtla #118 : Ocak 13, 2010, 18:10 »

Bu arada herkez çok güzel şeyler paylaşmış ya okudukça güldüm ve eğlendim paylaşımlar cidden içten ve samimi olmuş.

- Bu dünyada yaşamak başlı başına bir sanattır ! -
şebo^^mm
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #119 : Ocak 31, 2010, 16:00 »

ben insanlara gereğinden fazla değer veren ve bunu sonucunda çok acı çeken biriyim.çok iyi sır tutarım ve abartmaya bayılırım Kahkaha

dünyanın bütün nehirlerinden
sözlerimiz seslerimiz aksın
Sayfa: 1 ... 6 7 [8] 9   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı