Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Eda'dan Dökülenler...  (Okunma Sayısı 9683 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Nemesis*
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 224« Yanıtla #15 : Mart 07, 2009, 16:46 »

Bu diğerlerinden farklı bir durumdu. Ama geçti gitti;olan oldu.Bana sadeve susmak ve hayatıma devam etmek düşer.
« Son Düzenleme: Mart 07, 2009, 16:48 Gönderen: SoN » Kayıtlı

Kaldığın bir otelden ayrılır gibi gitmeseydin...Daha iyi olmaz mıydı?
Nemesis*
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 224« Yanıtla #16 : Ocak 21, 2010, 01:46 »

   Aşk bitti, her şey bitti bende. Özüme dönemiyorum ben. Duygularım öyle karışık ki ben olmaktan çıktım. Uçsuz bucaksız bir karanlığa gömüldü hislerim. Karma karışığım.
       Neden böyleyim ben? Niçin geçmişi içimden söküp atamadım. Çok mu acizim? Yoksa çok mu aşığım? Kendi kendine sor, kendi kendine yanıtla Eda… Deliriyorsun kızım anlasana.
Kelimeler bu ara öyle küskün ki bana. Yazma hislerim köreldi. Yaz dese içim, dürtse beni, ellerim kenetleniyor. Öylece kalakalıyorum. Bu cümleleri yazarken öyle körelmiş, tükenmiş hissediyorum ki kendimi.
     Hadi Eda kaçma kendinden, itiraf et. Hayatında ilk kez âşık oldun kızım sen. Biliyorsun, daha önceleri hiç takmazdın sen böyle şeyleri. Özgür kızdın sen, rahattın. Kimse karışamazdı sana ve duygularına. Kör duygularla büyüdün sen Eda… Aşk nedir bilmezdin ki hiç. Ayran gönüllünün tekiydin zaten. Bir gün ona âşık olur, bir gün buna âşık olurdun. Senden başka kimsenin duyguları önemli değildi senin için. Bencildin çünkü. Kendinden başkasını düşünmezdin. Umursamazdın, hırçındın, bir gün bile yüzün gülmezdi kızım senin…
      Kim seni değiştirebildi söylesene? Kim seni sen olmaktan çıkardı? Kim seni özünden böylesine koparabildi? Söyle hadi… Söyle… Gururlanma, kibirlenme… Hem özünü kaybettin kızım sen. Hangi gururdan söz ediyorsun?
       Evet… Evet… İtiraf vakti geldi artık. Onu sevdim, ona âşık oldum. Ama o beni hiç sevmedi. Öncekiler gibide değildi ona hissettiklerim. Benden uzak oluşu beni cezp etmedi aslında. Ben onu ilk gördüğüm günden beri unutamadım. İçime öyle bir girdi ki. İçimdeki hiçbir cümle onu benden çıkartamadı… Kimse anlayamadı hissettiklerimi. Yine başladı Leyla tavırları dediler. Sonra öğrendiler onlarda… Zor da olsa anlatabildim hislerimi. Zor da olsa kendimi anlatabilmeyi başardım. Zoru başarmak güzel evet… Ama onun acısını içimde hissetmek hiç güzel değil. Aslında zoru da başarmadım ben. Onu içimden atabilmek en büyük zorluk değil miydi benim için? Evet, öyleydi ve öyle… Zoru başarmadım, kendimle gurur duymamalıyım.
Kayıtlı

Kaldığın bir otelden ayrılır gibi gitmeseydin...Daha iyi olmaz mıydı?
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı