Anket
Soru: -Yarın Seçim Olsa ; Hangi Partiye Oy Verirdin... Ney
-  AKP  ... - 31 (24.8%)
-  CHP  ... - 54 (43.2%)
-  MHP  ... - 19 (15.2%)
-  DSP  ... - 0 (0%)
-  DTP  ... - 0 (0%)
- Diğer ... - 21 (16.8%)
Toplam oy: 24

Sayfa: 1 ... 4 5 [6]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yarın Seçim Olsa ; Hangi Partiye Oy Verirdin... ???  (Okunma Sayısı 40201 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
bi-garip
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mod : Keyfi Yerinde

« Yanıtla #75 : Ocak 13, 2010, 18:01 »

Hiç birine vermezdim.

Çünkü hepsi bu ülke için fazla saplantılı ve ideolojik hale geldiler.
Bu cümleleri kurmak üzücü olsada bence gerçekler böyle.

- Bu dünyada yaşamak başlı başına bir sanattır ! -
seninbey
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #76 : Şubat 17, 2010, 20:33 »

akparti
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #77 : Mart 03, 2010, 11:19 »

Chp
« Son Düzenleme: Mart 03, 2010, 17:41 Gönderen: ozlem35_ » Kayıtlı

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
seboist__nr
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #78 : Haziran 21, 2010, 21:29 »

akp ye vermem kesinlikle ; bazı şeyleri simgeleştirip insanları en çok kısıtlayan ve ne yaptığını bilemediğimiz kestiremediğimiz bir parti...,
mhp ye  vermem  çünkü  iktidara gelince ülkeyi iyi yöneteceğine inanmıyorum..
chp ye vermem çünkü ; deniz baykal cebi solda kalbi sağda atan bir vatandaş.. muhalefet olmak ona yakışıyor herşey bir yana deniz baykalın partiden atıldığı günleri de biliyoruz , hatırlıyoruz hepimiz sebepleride açık üstelik.. !...
zaten diğer partileri hiç düşünmem bile..

bu ülkede , ülkemi gerçekten iyi yönetecek , gerçekten ülkeyi satmayacak , gerçekten tüm doğruluğuyla dürüstlüğüyle işi yürütecek ve ülke adına güzel gelişmeler yapacak , kendi menfaatinden önce ülkemi düşünecek , herşeyden önemlisi ülkemi  ; laik , eşit , demokratik , devletçi , özgürlükçü şekilde yönetecek bir parti yok malesef...

yeşildim olabildiğince yaşlandım maviye değince...
sebomania_tuqce
şebo'(m) <3
Sebocu

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #79 : Haziran 21, 2010, 21:31 »

laik , eşit , demokratik , devletçi , özgürlükçü şekilde yönetecek bir parti yok malesef...

katılıyorum Masum

Hepsini dileyip gerisine...
direniyorum...
jackalhandsome
_BahtSız BedeWi_
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 22
Çevrimdışı Çevrimdışı

Çolde kutup ayısıyla beraber :(

« Yanıtla #80 : Temmuz 20, 2010, 17:00 »

CHP olmadan Atatürkü,MHP olmadan ülkesini,AKP olmadan dinini seven bir görüş olursa ona veririz ama yok maalesef!!!

SANA SESSIZLIGIMLE BAGIRIYORUM...
Sebokolik_Yasam
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Beni ben yapan içimdeki sesleri susturamazsın

« Yanıtla #81 : Nisan 07, 2011, 01:12 »

Akp ; Amerikanın buyruğunda ülkeyi bölücülüğe sürükleyen bir partidir.Bunu açıklamaya bile gerek yok artık makarna yemekten bitap düşmüş kimseler dışında herkez anladı.

Chp ; Aslında solcuyum Chp'liydimde ama bu partide Atatürk'ün çizgisinden baya baya kaydı.Fethullah Gülen gibi bir teröriste bile konuşma yasağı getirildiğine göre bu partinin zamanı geçmiştir.

Mhp ; Ucube olayındaki yıkım,referandumdaki taban olayı bir sürü hezimet ve iki yüzlü yönetimden sonra bu partiye güven olmaz sanırım sokak köşelerindeki ocaklarında sırf ülkücü işaretine özentisinden üye olan çocuklar dışında oy alamazlar.

BDP ; Seviyeli bir forumdayız üstelik Şebo forumu o yüzden küfür etmeyeceğim.Sözde devrimci ve solcu bu parti her Kürt halkını seven Türk'ü kendisine çevirip ülkeyi bölüyor.Çocukları ön safaya atıp devrim sloganları söyletiyor doğmamış çocuğu öldüreni kaale alıyor.Gerçekten yazık.Kandırılmış Kürtlerin bu üremesi sonucu istemesekte bir 100 yıl sonra iktidara gelecekler ama varsa hakkım vatanda varsa hakkı dedelerimin vatanda haram olsun.

Tüm partilere muhalif olabilirim.Gerçekten siyaset çok karıştı lise yıllarında çocuklardan faydalanmak dışında yapılan hiç birşey yok.

Düşündüm,buldum sandığım yüz yıllık gerçekler hepsiyle giyindim durdum bazen büyük geldiler...
sebocagla
sebocagla
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #82 : Nisan 16, 2011, 15:05 »

TKP kesinlikle

sözlerime değer verilmezse konuşmanın ne anlamı var
seninbey
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #83 : Haziran 02, 2011, 19:13 »

chp
yourangel
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #84 : Haziran 03, 2011, 16:02 »

Bana göre bu ülkenin artık sosyalist bir devrime ihtiyacı var.Artık orta gelirli diye bir kavram yok.Zengin ve fakir diye ayrılmış sadece iki kavram oluşmuş.İnsanların geniş düşünüp ''birimiz hepimiz,hepimiz birimiz için'' düşüncesini benimseyip,bencil olmadığını bir düşünsenize!
Herkes bugün nasıl ''para'' için var gücünle çalışıyorsa yine o zamanda çalışacak...Fakat tek bir farkla!Emeğinin karşılığında eşit haklara sahip olarak!Fatura ödemek için çalışmadığınızı sadece özgürce yaşadığınızı hayal edin.Herkes bir ev bir araba sahibi olacak.Kira derdi yok fatura derdi yok.Birinin tepesine binmeye çalışarak birşeyler elde etme güdüsü yok.Sadece kaynaklarınla bulunduğun konumda huzurlu ve mutlu yaşamaya vakit ayıracaksın!HUZUR VE BARIŞ İÇİNDE!Ben başka bişey istemem arkadaşlar.Lükse ihtiyacımız yok.Bugün dünya kaynakları 10 milyar insana yetecek düzeyde.Ama gel gelelim ki 6 milyar küsür insan olduğumuz halde hep bir açlık kavgası...Çok ama çok gereksiz.Bu durumda şöyle bir soru oluşabilir aklımızda.Peki lükse ihtiyacımız olmayabilir Türkiye de devrim de gerçekleşmiş olabilir.Peki ama paramız olmadan başka ülkeleri dolaşma şansımız dahi olmayacak.Sonuçta insanız ve dünyayı gezmekte isteyebiliriz diyebilirsiniz.Orada CHE'nin meşhur sözü devreye giriyor.Dünya bütününde gerçekleşmeyen devrim yarım kalmış bir devrimdir.Tabii bu daha da ütopik bir hayal olarak kalıyor şimdilik beynimizin bir köşesinde.Fakat güçlü bir hayal!  Gülümseme
Biz yeniden Türkiye devrimine dönelim.Türkiye'de 70 milyon insan var!10 Milyonu zenginlik içinde lüks içinde bir hayat sürerken,60 milyon insan onların hizmetinde çalışıyor.Emeği karşılığında belkide %1 lik bir pay alıyor.Halbu ki patron sermaye ortaya koyuyor.İşçi ise emeğini.Bugün Türkiye'de Sosyalist bir devrim gerçekleşse üzülecek olan belkide sadece 10 milyon insan!Fakat buna karşılık 60 milyon insanın belkide ömrü boyunca çalışıp çabalayıp edinebileceği sadece 1 ev iken devrimle beraber yaşayacağı hayat
olağanüstü farklı bir yaşam olacak!Şimdi şunun kararını vermeliyiz.10 Milyon insanın üzülmesi mi önemli?Yoksa 60 milyon insana insan gibi yaşama hakkını vermek mi?
Ve son olarak tüm bu düşüncelere sahip iken düşüncelerimi savunabileceğim birtek parti bile göremiyor olmam benim ve benim gibi düşünenler açısından daha da vahim bir durum! Utandım Utandım Utandım

Ardımda büyük büyük kocaman ağır yükler
Her yerimden çektiler beni beklettiler.
Dinlendim su içtim,aktı dudaklarımdan...
Her Gün Güneş Doğar...
Yeter ki açık olsun....
.........PERDELER.........
ecem*
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #85 : Haziran 10, 2011, 12:34 »

CHP Gülümseme

Şeboyuuuu çok çok çok çooooooooook seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
rockreis
beni bilen bilir, tanıyan anlar, anlayan susar, anlamayan uzar ;)
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 79
Çevrimdışı Çevrimdışı

küçük zeytin'im öldü :'(

« Yanıtla #86 : Nisan 04, 2014, 13:54 »

akp

artık düşüncem değişti. hiçbiri beş para etmez. bundan sonra benim siyasi görüşümde BEŞİKTAŞ. inadına isyan, alayına gider.

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sessizlik insana
insan nasıl konuşur kendisiyle,
nasıl koşar aynalara
bir cana hasret bilmezler.

hayat kapımı kapatırken, arada sadece azrailin girebileceği kadar bir boşluk bırakıyorum. kimseyi görmek, duymak istemiyorum artık. kimseyle konuşmak istemiyorum. sadece azrailin ''BEN GELDİM'' demesini bekliyorum.
Sayfa: 1 ... 4 5 [6]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı