Anket
Soru: -Sence ; Ergenekon Soruşturmasından Bir Sonuç Alınabilecek mi... Ney
-Evet , Kesinlikle... - 13 (19.4%)
-Hayır , Hiç Umudum Yok... - 28 (41.8%)
-Hiç Bir Fikrim Yok... - 26 (38.8%)
Toplam oy: 7

Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: -Ergenekon Soruşturmasından Sonuç Alınacağına İnanıyormusunuz... ???  (Okunma Sayısı 10092 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #15 : Şubat 19, 2010, 13:21 »

: Mart 26, 2008, 00:12 » --Konu başlığı açılmış... Takvimler bugün  : 19.02.2010"u  gösteriyor.. Ve Ergenekon denen dava daha öncesinde başlamıştı! Çok açık değil mi saptırılacağı kadar saptarıldı Ergenekon denilenerek bir sürü emekli orgeneraller,Laikliklik ve Atatürkçülük bilincina sahip insanlar içeri alınıyor...

yakında halktan da kendi adamları olmayanları toplamaya başlayacaklar ve ilk öncede beni alırlar hiç şüphem yok  Sırıtan

Ya bari geçmişe biraz saygımız olsun isim "Ergenekon" yani en ünlü destanımız,çocukların aklına Ergenekon dendimi şuanda öyle alakasız şeyler geliyor ki..Direk tv.de bahsedilen bilmiyorum ama kesin kötü birşey diye karman çorman şeyler geliyor.. Yazıktır ya.. Bir sürü öğrencimin Ergenekon nedir hocam?? diye sorularıyla karşı  karşıya kaldım.. Açıklayıncada aaa diye inanmayan yüz ifadeleri... Nedir halimiz nereye gidiyoruz.. İnanın çok karamsarım..
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #16 : Şubat 19, 2010, 16:22 »

: Mart 26, 2008, 00:12 » --Konu başlığı açılmış... Takvimler bugün  : 19.02.2010"u  gösteriyor.. Ve Ergenekon denen dava daha öncesinde başlamıştı! Çok açık değil mi saptırılacağı kadar saptarıldı Ergenekon denilenerek bir sürü emekli orgeneraller,Laikliklik ve Atatürkçülük bilincina sahip insanlar içeri alınıyor...

yakında halktan da kendi adamları olmayanları toplamaya başlayacaklar ve ilk öncede beni alırlar hiç şüphem yok  Sırıtan

Ya bari geçmişe biraz saygımız olsun isim "Ergenekon" yani en ünlü destanımız,çocukların aklına Ergenekon dendimi şuanda öyle alakasız şeyler geliyor ki..Direk tv.de bahsedilen bilmiyorum ama kesin kötü birşey diye karman çorman şeyler geliyor.. Yazıktır ya.. Bir sürü öğrencimin Ergenekon nedir hocam?? diye sorularıyla karşı  karşıya kaldım.. Açıklayıncada aaa diye inanmayan yüz ifadeleri... Nedir halimiz nereye gidiyoruz.. İnanın çok karamsarım..

bizler bu işi zar zor anlıyorken ,siz düşünün artık çocukların halini.Yargısıyla , üniversiteleriyle ve askeriyle kavgalı bir iktidar..Daha önce hiç olmayanlar daha önce hiç yapılmayan hukuk dışı davranışlar..(kaldı ki darbe döneminde dahi baş savcılar tutuklanmamışken, şimdi bunların oluyor olması 'sivil darbe'değil de nedir?

Malesef asker darbe yaptı yapacak diye ortalığı bulandırıp milleti galiana getirerek aslında amaçları olan 'sivil darbe'yi uygulamaya başladılar.

Ve ne yazık ki ortalık durulacak gibi de görünmüyor. Kararsız

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
beyza.tkt
---Pitito---
Sebocu

Teşekkür Sayısı 13
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #17 : Şubat 19, 2010, 20:15 »

yav bende bilmiyorum bu ergenekon ne davası yav Kahkaha önceden aklıma destan gelirdi şimdi veli küçük geliyor soyismi çok hoşuma gidiyor unutmuyorum Kahkaha Kahkaha
« Son Düzenleme: Şubat 20, 2010, 00:24 Gönderen: hammond » Kayıtlı
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #18 : Şubat 25, 2011, 11:52 »

Balyoz dava dosyasında 2003 tarihli belgelerin içinde 2008 yılına ait bilgiler mevcut.Çakma belge düzenliceksin bari tarihlerine dikkat et di mi? Neyse efendim, böyle çakma belgelerin ortalıkta dolandığı iddaname dosyası ile varın siz düşünün bu davalardan sonuç alınır mı? Alınmaz mı?Alınsa da nasıl bir sonuç alınır, adil mi olur ,vicdana sığar mı?Hayır bir kere bilmem kaç bin sayfa iddaname olmaz , o ne öyle arkadaş!

Neyse, bir de Bolyoz davası fake'tir Ergenekon düzmecedir diyenleri darbeci asker yalakası ilan eden sözde demokrat aydın tayfası var iyi mi? Eee sorarlar adama 2003 belgesinde 2008'e ait belgelere raslayan yurdum insanı ne düşünmeli acaba?

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
serginho7
sercan
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #19 : Şubat 25, 2011, 19:47 »

bu hükümet le hiç bi sonuç alınmaz atatürkçüleri ergenekoncu sanıyolar.
Sebokolik_Yasam
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Beni ben yapan içimdeki sesleri susturamazsın

« Yanıtla #20 : Nisan 07, 2011, 00:56 »

Ergenekon bir terör örgütü değildir.İktidardaki partinin kötü yönlerinden dolayı muhalif olanları içeri atmak için uydurulmuş bir yalandır.Bunu bir sürü örnekle açıklayabilirim.

İnsanları diri diri gömen hizbullahçı terör örgütü dışarıda dolaşıyor.(Halay çekerek)
Kim yaptı : İktidarın %100 zam yaptığı yargısı.

Kendisinden 60 yaş küçük kıza cinsel istismarda bulunan bir şerefinden yoksun dışarıda.
Kim yaptı : İktidarın yargısı.

Bebek katili imralıda geniş bir odada denize bakan villa gibi bir yerde doktoru yanında yaşıyor.
Kim destekliyor : Tutuklandığı günden bugüne başta olan siyasi partiler.

Bir yandan Ergenekonculara bakalım ;

Gazeteciler sırf görevini yaptıkları için suçu belli olmadığı halde duruşmalar ertelene ertelene yıllarca hapiste kalıyorlar.Peki hücre koşulları nasıl.Tek odadan çıkarılıp 3 metre karelik pis bir hücreye atılanları var peki bebek katili nasıl yaşıyor ?

Siyasetçiler sırf temiz siyaset yapanlar içeride neden iktidarın korktuğu dışarı çıkarlarsa milleti aydınlatacak anti emperyalistler oldukları için hücre koşulları farksız !

Askerler : askerlerin içeri alınması kısa şekilde anlatılır.Deniz Gezmiş gibi vatanı savunan insanları öldüren ordu Türkiye'nin ordusu değildi.Şuan ki orduda Türkiye aşığı komutanlar var bunlarda birer birer içeri tıkılıyor.Yarın savaş çıksa bu emri veren adamın çürük raporlu katil oğulları mı ülkeyi kurtarır Allah bile...

Diyelim Ergenekon var bunca pislik suç içinde neden daha belli olmayan bir akımdakiler eziyet görürken.Şerefini hiçe sayıp doğmamış bebeği öldürenlerin siyasi partisine kadar var üstelik baraj üstünde ?

Ergenekon yalanı Emperyalist uydurmasıdır.

Düşündüm,buldum sandığım yüz yıllık gerçekler hepsiyle giyindim durdum bazen büyük geldiler...
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı