Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Çakal!  (Okunma Sayısı 20897 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
şebosfer
Seda
Moderator
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

HoşcakaL...

« : Aralık 23, 2010, 23:36 »

* Tür : Dram, Aksiyon
    * Yapım Yılı : 2010
    * Ülke : Türkiye
    * Gösterim Tarihi : 17 Aralık 2010
    * Yönetmen :
      Erhan Kozan
    * Senarist :
      Sertan Telli
    * Oyuncular :
      Erkan Can , Naci Taşdöğen , Uğur Polat , Ümit Çırak , Haldun Boysan , İsmail Hacıoğlu , Cüneyt Türel , Turgay Tanülkü , Damla Sönmez , Pelin çavdur
    * Yapımcı :
      Kaan Korkmaz
    * Görüntü Yönetmeni :
      Doğan Sarıgüzel
    * Süre : 90 dk.
    * Dağıtıcı : Cine Film
    * Resmi Sitesi : http://www.cakalfilmi.com

Filmin Konusu

İstanbul'un kenar mahallelerinden birinde, sevmediği bir baba ve hasta bir anneyle yaşayan Akın'ın annesini kaybetmesi, içindeki diğer Akın'ı ortaya çıkarmıştır. Akın, o güne kadar çalıştığı Nuran Usta'nın marangoz atölyesinden çaldığı parayla yeni bir hayat kurmaya karar verir. Ancak sevgilisi Deniz'e bu planından bahsettiğinde beklediği cevabı alamaz. Bu durum Akın'ın, mahalle arkadaşlarından arkadaşı İdris'in Akın'a uzun süredir yaptığı teklifi kabul etmesine sebep olur. Bu teklif bir mafya grubuna ayakçılık yapmaktır. Akın'ın girdiği bu yeni dünyadaki umursamaz ve korkusuz duruşubulunduğu mekandaki büyük başların dikkatini çekmiştir. Akın, yaptığı birkaç küçük tahsilattan sonra patronun gözüne girerken diğer yandan da yeni bir düşman kazanmıştır: Mecit! Etrafında tüm bunlar olup biterken Akın'ın tek derdi, mafyanın parvan olarak kullandığı ve Akın'ın da çalıştığı Hayat Bilardo Salonu'na bir akvaryum akmaktır.

Akın bu yeni dünyasında hayatını tüketirken, bir gün patronu mekanlarına bir tehdit olarak gördüğü rakip mekanda yapılacak bir infaz görevi için Akın'ı seçer. Akın her şeyi olduğu gibi bu görevi kabul eder. Yaptıkları araştırma rakip mekan sahibinin Mecit olduğunu ortaya çıkınca Akın'ın bu görevi kendisi için de bir anlam kazanır. Çünkü Mecit ile bitirmesi gereken bir hesabı vardı. Fakat bu kapışma, Akın için sonun başlangıcı olacaktır.

Kaçırma gözlerini benden suçlu suçlu...
aŞKıM_ŞeBoM
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 20
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #1 : Aralık 23, 2010, 23:49 »

şu ismail hacıoğlunu görünce direk soğudum
nedenini bilmiyorum ama o adamı bir türlü sevemedim ondan  dolayı izlemeyeceğim filmler listeme girdi Kahkaha

yinede paylaştığın için sağol

aŞKıM ŞeBoM
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : Aralık 24, 2010, 18:20 »

şu ismail hacıoğlunu görünce direk soğudum
nedenini bilmiyorum ama o adamı bir türlü sevemedim ondan  dolayı izlemeyeceğim filmler listeme girdi Kahkaha

yinede paylaştığın için sağol

Direk aynı şeyi düşünmüşüz yalnız Adem aynen ismail hacıoğlu yüzünden bir filmi toptan ona mal etmek istemem ama ben o çocuğu hiç sevmiyorum.İyi olmuş bu yanlışlıkla falan izlemeyeyim  Sustum

Hem filmin isminde iş yok.. Çok önyargıyla yaklaştım farkındayım ama işin özü bu yani  Kararsız,
« Son Düzenleme: Aralık 30, 2010, 21:06 Gönderen: ozlem35_ » Kayıtlı
aŞKıM_ŞeBoM
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 20
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #3 : Aralık 29, 2010, 22:17 »

Direk aynı şeyi düşünmüşüz yalnız Adem aynen ismail hacıoğlu yüzünden bir filmi toptan ona mal etmek istemem ama ben o çocuğu hiç sevmiyorum.İyi olmuş bu yanlışlıkla falan izlemeyeyim  Sustum

Hem filmin isminde iş yok.. Çok önyergıyla yaklaştım farkındayım ama işin özü bu yani  Kararsız,

eminim çakal çukkal rolünde ismail hacıoğlu oynuyordur çünkü çok gıcık bir tipi var Kahkaha Kahkaha
filmde çok değerli ustalar var ama sırf bu adamı gördüm diye sildim attım listemden Gülümseme

bende önyargıyı sevmem ama bu adamıda sevmem Kahkaha Kahkaha

aŞKıM ŞeBoM
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı