Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Av Mevsimi  (Okunma Sayısı 7093 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
şebosfer
Seda
Moderator
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

HoşcakaL...

« : Aralık 10, 2010, 16:25 »

" Av Mevsimi"

Yavuz Turgul’un bol ödüllü filmi Gönül Yarası‘ndan altı yıl sonra çektiği Av Mevsimi’nde Şener Şen, Çetin Tekindor, Cem Yılmaz, Melisa Sözen ve Okan Yalabık başrolleri paylaştılar… Ressam Yavuz Tanyeli’nin bir desen çalışmasından ilham alınarak yazılan beklenen film vizyonda..

Av Mevsimi, bir cinayet araştırması sırasında hayatları altüst olan üç polisin hikayesini konu alıyor…

avmevsimi afiş Av MevsimiAv Mevsimi

Yönetmen: Yavuz Turgul
Oyuncular: Şener Şen, Cem Yılmaz, Çetin Tekindor, Melisa Sözen, Okan Yalabık, Rıza Kocaoğlu, Mustafa Avkıran, Nergis Çorakçı, Mahir İpek, Emine Şans Umar ve Bartu Küçükçağlayan
Senaryo:
Türü: Polisiye
Yapım: 2010 Türkiye yapımı
Süre:
Gösterim Tarihi: 3 Aralık 2010

Ayrıca Cem Yılmaz Filmde seslendirdiği bir Kazım Koyuncu türküsü olan "Haydee" ile de oldukça ses getirdi. Filmde öne çıkan kareler arasında...!

« Son Düzenleme: Aralık 26, 2010, 23:10 Gönderen: şebosfer » Kayıtlı

Kaçırma gözlerini benden suçlu suçlu...
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : Aralık 10, 2010, 19:53 »

Sene biterken seneye damgasını vuran, türk yapımı aksiyonlara gülen bana büyükçe bir 'kapak' yapan film..
Çok çok beğendim.
Cem Yılmaz'ı ayrıca taktir ettim..
Hep güldüren adam öyle bir rolle çıktı ki karşımıza..
Laz karekteri canlandırıyor ve jest mimikler bu sefer ağlatırımda diyen profesyonelliğiyle bir kat daha arttırdı Cem sevgimi Gülümseme Hayde türküsündeki performansı evet güzeldi ama oradaki her ses doğaçlamaymış ve ekip ruhu muhteşemdi. Tek onu tebrik etmemek lazımdır yani Gülümseme
Kısacası Şener Şen'in olduğu her film gibi bu filmde beni benden aldı.
Kabadayı'dan sonra çok iyi gitti bu.
Büyüksün,büyük üstad Gülümseme
hip0kondRiyak
Sebocu

Teşekkür Sayısı 94
Çevrimdışı Çevrimdışı

*-Kupa kızı..

« Yanıtla #2 : Aralık 10, 2010, 20:15 »

Bende en yakın zamanda izlemek istiyorum.Fragmanını izledim o bile beni kahkaya boğmaya yetti . Özlem ablada tasdiklediyse.İzlenilesi =D.

Sevenın yanlısı yazıllır mı?
şebosfer
Seda
Moderator
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

HoşcakaL...

« Yanıtla #3 : Aralık 11, 2010, 21:00 »

Filmi bügun izledim ve oldukça begendim. Uzun zamandır Cem i böylesine başarılı bir rolde görmemiştim özlemişim dogrusu. Film baştan sona mükemmeldi hele birde Cem başlamaz mı Kazım Koyuncudan Hayde ye o kısmada ayrı bittim zaten  Sırıtan. Gerçekten güzel bir filmdi..

Kaçırma gözlerini benden suçlu suçlu...
alper
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Aralık 11, 2010, 21:20 »

filmi bugün izledim,uzun zamandır sinemaya gitmiyordum,cem abi'yi özlemişim,polisiye dizilerini izlediğim için izlerken sıkılmadım,oyunculuklar müthişti,(cem yılmaz'ı çok beğendim)cem yılmaz'ın türkü söylediği sahne'ye bayıldım,idris karakteri uymuş cem yılmaz'a,etkileyici bir filmdi.izlediğim en iyi yerli filmlerden biriydi.
« Son Düzenleme: Aralık 11, 2010, 21:52 Gönderen: seda-92 » Kayıtlı
lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #5 : Aralık 11, 2010, 21:54 »

Filmle ilgili gerçekten çok güzel yorumlar okudum..
Aslında Türk filmlerine karşı bir önyargım vardır nedense..
Fakat sanırım bu filmi izlemeye değer..
En yakın zamanda izlemek istiyorum Gülümseme
ozgur0071
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : Aralık 12, 2010, 00:03 »

Ben ilk gün gittim ve gerçekten çok beğendim filmi. Burada anlatmak olmaz gidip mutlaka görülmesi gereken bir film bence:)
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : Aralık 16, 2010, 21:46 »

http://www.dailymotion.com/video/xfyg4c_cem-yylmaz-hayde_shortfilms

Av mevsiminde oldukça konuşulan o güzel mi güzel Kazım Koyuncu türküsünün birde Cem Yılmaz'dan dinleyin derim Gülümseme bunca yıl sonra gündeme gelip,bilmeyenlerin bile harıl harıl mp3'nü aradığı, herkesin ağzında bu aralar birde haydeeee var xD Çok güzel bir sahneydi sinemada insanın yüzünde bir tebessüm bırakıyor ama duygusuyla yorumuyla Kazım abiden başka kimse su dökemez Cem Yılmazında öyle bir iddasının olucağını sanmıyorum zaten.Bir karedeniz albümü neden olmasın  Gülümseme
« Son Düzenleme: Aralık 28, 2010, 15:28 Gönderen: Şebokolik- » Kayıtlı
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı