Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kayseri Grubu  (Okunma Sayısı 3277 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tbatir
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : Mayıs 27, 2007, 21:42 »

ya ben kayseridenim ama sanırım bizim burdan hiç üye yok üyelere baktım hiç kayserili göremedim.
eger kayserili arkadaslar varsa en azından  biz burda bişeyler yapabiliriz ülke çapında bişey yapamasak bile Dil çıkaran Dil çıkaran Dil çıkaran

KAYSERİ TAYFASI:

1)tbatir
2)dung_beetle
3)VARLIGINYETER_ŞEBNEM
4)pis_iskelet
5)pis_şebocu
6)Esme_yeiz
7)dummer_murat
« Son Düzenleme: Mayıs 04, 2008, 12:58 Gönderen: ikoloji » Kayıtlı
dung beetle
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı -46
Çevrimdışı Çevrimdışı

cİn OlDuM aDaM ÇaRpTıM cElAt OlDuM kEllE uÇuRdUm

Site
« Yanıtla #1 : Aralık 29, 2007, 16:20 »

ya ben kayseridenim ama sanırım bizim burdan hiç üye yok üyelere baktım hiç kayserili göremedim.
eger kayserili arkadaslar varsa en azından  biz burda bişeyler yapabiliriz ülke çapında bişey yapamasak bile Dil çıkaran Dil çıkaran Dil çıkaran
ayıpettin ya kim demiş kayseriden yok die sadece benm tanıdıklarım yeter rahatol...ben ankaralıyım ama kayseride oğrenciyim kendini yanlız hissetme tamm ben burdayım...paslaşalım Göz kırpan

özelden msn ni çak ok Göz kırpan

üÇ KuRuŞlUk iNsAnLaRa bEş kUrUşLuK DeĞeR WeRirsEn aRaDaKi iKi kUrUş kAdAr dEğEr gÖrÜrSüNn...
tbatir
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #2 : Ocak 16, 2008, 14:41 »

ya çokda önemli deel ben buraya yazıom maili ............................. .......
bu arada kaale alıp cvp yazdıgın için saol ohhh bea müzikten anlayanda warmış ..... mn kayserisinde Dil çıkaran

ARkadaşlar mail adresi vermek yasak profilinize yazın arıyan ordan bulsun(Likit KristaL)
« Son Düzenleme: Ocak 16, 2008, 19:31 Gönderen: Likit KristaL » Kayıtlı
VARLIGINYETER_ŞEBNEM
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

Tüm aşklar onun hayallerinde gizli

« Yanıtla #3 : Mayıs 01, 2008, 11:19 »

Merak etme ben ve benım gibi daha cok Kayserili var dedıgı gıbı rahat ol  ayrıca çok haklısn buralarda sebnem ferah adına bıseyler yapamanın zamanı geldide geciyor  bıle biz birlik olup yapmalıyız bıseyler tesekkurler..
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı