Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Şebnem Ferah MSN Temaları  (Okunma Sayısı 2661 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
aŞKıM_ŞeBoM
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 20
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : Mart 07, 2011, 21:07 »

Şebnem Ferah MSN Temaları

arkadaşlar şebo için hazırlamış olduğum şebnem ferah msn tema resimlerini sizlerle paylaşmak istedim. aranızda msn nin sahne özelliğini kullananlar mutlaka vardır güzel bir özellik. verdiğim resimlerle msn ninizde de şebo havasını essin GülümsemeGülümseme

sahne özelliğini kulanmayan arkadaşlar için nasıl kullanacaklarını tarif edeyim
vermiş olduğum resimleri bilgisayarınız kaydettikten sonra resmi msn nin üst bölümü olan "hızlı bir ileti paylaşın" yazan kısmın oraya sürükleyip bırakmanız yeterli tema otomotik olarak ayarlanacaktır.

Şebnem Ferah MSN Tema Resimleri

« Son Düzenleme: Mart 07, 2011, 21:11 Gönderen: aŞKıM_ŞeBoM » Kayıtlı

aŞKıM ŞeBoM
berçelan
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

sana DeLaL demiştim ben bana bunu neden yaptın

Site
« Yanıtla #1 : Mart 07, 2011, 21:29 »

Şebnem Ferah MSN Temaları

arkadaşlar şebo için hazırlamış olduğum şebnem ferah msn tema resimlerini sizlerle paylaşmak istedim. aranızda msn nin sahne özelliğini kullananlar mutlaka vardır güzel bir özellik. verdiğim resimlerle msn ninizde de şebo havasını essin GülümsemeGülümseme

sahne özelliğini kulanmayan arkadaşlar için nasıl kullanacaklarını tarif edeyim
vermiş olduğum resimleri bilgisayarınız kaydettikten sonra resmi msn nin üst bölümü olan "hızlı bir ileti paylaşın" yazan kısmın oraya sürükleyip bırakmanız yeterli tema otomotik olarak ayarlanacaktır.

Şebnem Ferah MSN Tema Resimleri

resimler için çok saolun

DeLaL
Susma birşey söyle biraz olsun yardım et gelemiyorum üstesinden ben bu aşkın tek başıma
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı