Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Sebokolik.com Sabah Gazetesi’nin Konuğu  (Okunma Sayısı 3224 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
MayınTarlası
Ziyaretçi
« : Mayıs 26, 2011, 11:43 »


“Şebnem nereye, biz oraya” yazılı pankartlarla konser konser geziyor.

Hayko Cepkin fanatikleri, kırmızı göz makyajları, mavi saçları ve dövmeleri ile dikkat çekiyor. Şebnem Ferah’çılar ellerinde “Şebnem nereye, biz oraya” yazılı pankartlarla konser konser geziyor. Fan kulüpler, fanatiklikte yarış halinde!

 

ŞEBNEM FERAH SEVENLER AÇIK ARA ÖNDE

Kimisinin hayali yalnızca bir imza alabilmek, kimisi daha büyük düşünüyor… Hayran olduğu sanatçının kapısında yatıyor, her konserine bilet alıyor, kulise girip sürprizler yapıyor. Türkiye’nin en etkili fan kulüpleri; Şebnem Ferah, Hayko Cepkin, Emre Aydın, Yıldız Tilbe ve İsmail YK için yaratıcılığın sınırlarını zorluyor. Gülben Ergen, Mustafa Sandal, Sezen Aksu ve Duman grubunun hayranları da çok faal çalışıyor. İşte, Türkiye’nin en popüler fan kulüpleri…

(Yeni Aktüel)

 

Sebokolik.com

ŞEBNEM FERAH SEVENLER AÇIK ARA ÖNDE

Şebnem Ferah’ın en aktif fan kulübü, ‘Şebokolikler’in kurduğu www.sebokolik.com adresindeki site. Sebokolik. com, 2004′te bir grup üniversite öğrencisi kurdu, üç yıl sonra da site üzerinden Şebokolik Dergi ve Şebokolik TV’yi yayınladılar.


 

DERGİLERİ VAR

Şebnem Ferah’ın son albümünün çıkması üzerine Şebokolikler bugüne kadar hiç yapılmayan bir iş yaptı ve albüm konseptli bir dergi hazırlamışlar. Derginin ilgi görmesi üzerine başka sayılar da yayınlamaya devam ettiler.


Ferah’ın DVD albümünü ithaf ettiği rock’çı Sedat Sarıcı için özel bir sayı çıkarttılar. Bu özel sayı Ferah’ı çok duygulandırmış.

Konserlerde ön saflarda yer tutup “Şebnem Ferah nereye, biz oraya” yazan pankart açan Şebokolikler, bir gün kulise girip ona üzerinde resmi olan bir halı bile hediye ettiler.


Kayıtlı
...ALTINKIZ...
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Mayıs 27, 2011, 22:12 »

paylaşın için saol Gülümseme
Kayıtlı
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı