Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Şebo'ya Sevgi Mesajlarınız  (Okunma Sayısı 24295 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cank
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #60 : Nisan 16, 2009, 00:35 »

[/move]aranıza yeni geldim ama kendisinin uzun zamandır hayranıyım onu dinlemek benim için ruhumu dinlemdirmek demek

şebnem ferah dinle kendine gel
kalmah
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 12
Çevrimdışı Çevrimdışı

HeR mEkTep OkUtuR , yAşAm ÖğReTİr

« Yanıtla #61 : Mayıs 18, 2009, 01:50 »

ıslak bir sonbaharında alıştılar belkide hayranlar ya da kaybettiklerini anarken dinledikleri şarkıda herkes heryerde bir şeyler buluyor senin müziklerinde.bende rastladım ne zaman veririm ne mekan sadece dinleyeceğim seni her zaman...

21.04.2008...... ♥
                       I always need you
éMék
SéçiL,éCé,özqé..!
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 83
Çevrimdışı Çevrimdışı

vé arTık kayßétméméLiyiM(.)

« Yanıtla #62 : Mayıs 18, 2009, 10:46 »

Seni herşeyden herkesten çok seviyorum,kendimi seninle ifade ediyorum dahası var mı ya.Üstelik sadece ben ya da bir kaç kişiye değil yüzbinlerce insana kendini ifade edebiliyorsan ve onlarında duygularını ifade etmelerinde onları tatmin edebiliyorsan bu benim ya da yüzbinlere bağlı değil , senin kapasitendendir.Her zaman bizimsin Şebo'm Öpücük

aşk..; Tüm annéLéR gibi güçLü oLsun..! KadéR vaRsa bénimki bu oLsun..
sebo_hayranı
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

rockcuyum

« Yanıtla #63 : Ekim 26, 2009, 18:07 »

rockçı olarak ilk seni tanıdım ve ilk seni sevdim.. odamın her duvarında sen varsın.. Öpücük  Öpücük  Öpücük
qu+saL_şebois+
qu+saL_sebois+
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #64 : Ekim 26, 2009, 18:12 »

ben şebomu ilk 10 yaşında Tanıdım ve onla rock şarkılarını sewdim şebomu çok ama çok sewiiorum her zaman yanımızdasın bilioruz bunu senle konuşamasakda sana dokunamasakta içimizdeki şebo sevgisi bambaşka bişey sen bizim her zaman içimzdesin,kalbimizdesin şebom SENİ ÇOK SEVİYORUZ...MUCUX xD

♥ Bana kalpsiz diyorlar doğru ama;Kalbimin sende olduğunu nereden bilsinler?…
şeboökten
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

Sick!

« Yanıtla #65 : Temmuz 13, 2010, 00:37 »

hayatıma iyi ki girmişsin seni o kadar çok seviyorum ki kelimeler yetmez sana sevgimi anlatmaya Gülümseme seninle tam 7 yıl oldu o kadar çok mutluyum ki senin şarkılarınla büyüdüm Gülümseme
senin şarkılarınla ağladım , eğlendim,zevk aldım iyi ki varsın ŞEBOM Gülümseme :d

Daha kaç kes vurulmam nereye kadar güçlü olmam daha ne kadar yaralanmam gerek hayatta
Daha ne kadar gücüm var kaybettiğim şeyler var daha ne kadar borcum var benim hayata
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı