Sayfa: 1 2 3 [4]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Dergi için / Görüş- Öneri- İstek  (Okunma Sayısı 18756 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
shebocolic
Sebocu

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #45 : Temmuz 12, 2008, 16:41 »

bence dergi harika bişey...ama derginin kapağında şebonun fotosu olsa daha iyi olcak.2.derginin içeriğinde şeboya daha çok yer wermelisnz die düşünüyorum Gülümseme

!!GGSS!!     (GüL,Gamze,Seda,SeçiL)

!...HAYKO CEPKİN...!
rockreis
beni bilen bilir, tanıyan anlar, anlayan susar, anlamayan uzar ;)
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 79
Çevrimdışı Çevrimdışı

küçük zeytin'im öldü :'(

« Yanıtla #46 : Temmuz 25, 2008, 22:49 »

derginin bir sayfasında bir adet şebo posteri yayınlanabilir sanırım. ama bu poster üye arkadaşlar tarafından hazırlanan özel posterlerden olmalı. her sayı için üye arkadaşlar kendilerince poster hazırlar. sizde içlerinden en beğendiğinizi seçer dergiye koyabilirsiniz.

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sessizlik insana
insan nasıl konuşur kendisiyle,
nasıl koşar aynalara
bir cana hasret bilmezler.

hayat kapımı kapatırken, arada sadece azrailin girebileceği kadar bir boşluk bırakıyorum. kimseyi görmek, duymak istemiyorum artık. kimseyle konuşmak istemiyorum. sadece azrailin ''BEN GELDİM'' demesini bekliyorum.
devilcrazy
burak
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 53
Çevrimdışı Çevrimdışı

Sen tutmasan elimden, Güneş olurdu tacım!!!

Site
« Yanıtla #47 : Ağustos 03, 2008, 13:52 »

bence dergi harika bişey...ama derginin kapağında şebonun fotosu olsa daha iyi olcak.2.derginin içeriğinde şeboya daha çok yer wermelisnz die düşünüyorum Gülümseme

Herşeyden önce karıştırılmaması gereken: dergi ŞEbnem Ferah dergisi değil. Şebnem ferah fan clubüne bağlı, müzisyenlerin hazırladığı bir dergi olma yolunda:) Bence içerikleri oldukça orantılı.

Poster yayımlamakta güzel bir fikir teşekkür ederiz Gülümseme

hated rocker
Sebocu

Teşekkür Sayısı 25
Çevrimdışı Çevrimdışı

''' hiç dedi,hiçbirşey...

« Yanıtla #48 : Ağustos 19, 2008, 02:09 »

biliorum sizin işinizde zor ama daha kısa zaman aralıklarında yayınlansa....

'                                                                                                                                                                                                                                       ...Ölümünü anıyorum bugün dünyadan kurtulmuş olmanla sağladığın buruk mutlulukla ve bana bıraktığın güçle...ruhumu senin yanına verip yaşamaya devam ediyorum bedenimle..                                                                                                                                                                     30.05.2008
Şebokolik-
Yönetici
Sebocu

Teşekkür Sayısı 162
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #49 : Ağustos 19, 2008, 02:56 »

evet bizim için de zor,birimizin össsi bitse diğerinin başlıyor,üniversitede okuyan arkadaşların finallerinin gelmesi,tatillerin başlaması vs. açıkcası meslek olarak yapmadan bu işi bu tarz yetiştirmek zaman alıyor.
Ama bizim gecikmemizin farklı bir sebebi var,1.sayıda hazırladığımız çizgiyle yetinemiyoruz,2.sayıda gerçekleştirmek istedik olmadı yepyeni sayfalar vardı da kafamızda Gülümseme
şimdi 3.sayının son çalışmaları hızla devam ediyor.içerik olarak açıkcası %95 tamamız,kalan kısımda bittikten sonra 3-4 günlük bir montajdan sonra yayındayız.İnşallah bu mesajı girdikten 1 ay sonrayı geçmez de biz de 4.sayıya başlarız.Bu mesaj hem hatedrocker'a hem de tüm şebokoliklere Şebokolik Dergi ile ilgili ufak bir son durum mesajı idi.Bizi takip etmeye devam edin..
hated rocker
Sebocu

Teşekkür Sayısı 25
Çevrimdışı Çevrimdışı

''' hiç dedi,hiçbirşey...

« Yanıtla #50 : Ağustos 19, 2008, 02:58 »

teşekkür ederim..

'                                                                                                                                                                                                                                       ...Ölümünü anıyorum bugün dünyadan kurtulmuş olmanla sağladığın buruk mutlulukla ve bana bıraktığın güçle...ruhumu senin yanına verip yaşamaya devam ediyorum bedenimle..                                                                                                                                                                     30.05.2008
şükran
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

Bu kalabalığın içinde yapayanlız tek başımayımm!

« Yanıtla #51 : Ekim 26, 2008, 14:52 »

yha ben geçenlerde yazdım bnde görev almak istiom die hala bişi yoq şebom için cnm feda nolur görew vrin

Yaşıyorum aslında yada yaşamaya çalışıyorum, şu yalan dünyada. Beni kimsenin anlamadığı, dinlemediği. Duygularımı bile tarif edemiyorumm. Eksiğim, güçsüzüm. Tek varlığım şebomm. Beni en iyi tarif eden, anlayan, dinleyen, bütünüm, yaşama sebebim HERŞEYİMSİN ŞEBOM
şükran
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

Bu kalabalığın içinde yapayanlız tek başımayımm!

« Yanıtla #52 : Ekim 26, 2008, 14:52 »

cvp atın

Yaşıyorum aslında yada yaşamaya çalışıyorum, şu yalan dünyada. Beni kimsenin anlamadığı, dinlemediği. Duygularımı bile tarif edemiyorumm. Eksiğim, güçsüzüm. Tek varlığım şebomm. Beni en iyi tarif eden, anlayan, dinleyen, bütünüm, yaşama sebebim HERŞEYİMSİN ŞEBOM
.Morsist
Anna MoLLy
Sebocu

Teşekkür Sayısı 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

Atlantis'ten Gelen...

Site
« Yanıtla #53 : Ekim 26, 2008, 21:16 »

Görevli ihtiyacı duyuldukça başvurularınız dikkate alınacaktır.

Bir gün kalbin elinde sessizce patlar mı?

seboistebu
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #54 : Kasım 01, 2008, 22:10 »

bencede cok harika düşünülmüş bişey bu bu fikir kimin aklına geldiyse cok teşekkür ediyorum.
Hayatı_Şebolaa
Meryem Tuncak
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne yapalım be gönlüm olduğu kadar,olmadığı kader..

Site
« Yanıtla #55 : Temmuz 26, 2011, 11:26 »

Şebnem Ferah konserlerinin incelemelerine yer verilmeye devam edilmeli bence. En son 2011 Türkiye Turnesindeki konserlerin incelemeriyle , Nilüfer & 12 Düet konseri yer almıştı. Bundan sonraki konserlere de yer verilmeli , dergi için bu önemli bence.
Bir de Hayko Cepkin özel sayısında olduğu gibi poster imkanı sunulabilir , çok fazla gerekli değil ama olsa da olur yani Gülümseme
Onun dışında dergi gayet güzel gidiyor , Şebo'dan asla kopmadan , diğer müzisyenleri de barındıran bir dergi.

Hayat Aslında Bir Festival... Biliyorsun, Yaşıyorsun Her An ..
Bırak Hayat İstediği Gibi Aksın , Sen Takma Kafana ...

Dil çıkaran HAYATI ŞEBO'LA Dil çıkaran
Sayfa: 1 2 3 [4]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı