Sayfa: 1 ... 5 6 [7] 8   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: İstanbul Buluşması  (Okunma Sayısı 31255 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cansu.
Sebocu

Teşekkür Sayısı 45
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #90 : Mart 29, 2008, 11:50 »

ooofff off...Üzgün istanbuL da oLmak vardı...ÜzgünÜzgünÜzgün

..xS
going under
Sogukdag
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 45
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #91 : Nisan 01, 2008, 14:38 »

Eğer buluşma yapılırsa bende gelmeye çalışırım..

__Sonunda boğulmak olsada benim o sularda yüzmem gerek__

-------------------------------------------------------
The begining of the end
ikoloji
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 10
Çevrimdışı Çevrimdışı

MEcazİ öLü

« Yanıtla #92 : Nisan 03, 2008, 21:10 »

ben kesin gelirim hiç farketmez gün ay yıl mevsim saat Kahkaha

Ben ağlamazdım senden önce
Sen hep üzerdin zoru görünce
Ben nefessiz kaldım sen gidince
Sen kalpsiz kaldın bensiz gidince
vesimdii
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 62
Çevrimdışı Çevrimdışı

İsiSs..

« Yanıtla #93 : Nisan 04, 2008, 19:13 »

hömm.. bayaa varmış İstanbuL'Lu.Geçen hafta Yiğit'i de gördüm ŞebokoLik'te görmediğim kaLmadı  gaLiba Sırıtan Sırıtan Sırıtan Nesem şimcik ses veriyorummm diyorumki 19 Nisan cumartesi günü 1.GeLenekseL ŞebokoLik Kız BuLuşmasını başLataLım  Masum Sırıtan Sırıtan ve kadroyu sayıyorum :
vesimdii
SOGUKsu
troubLemaker
going under
ekoşş
songbird
ikoLoji
AkLıma İstanbuL'LuLardan bunLar geLiyor,katıLmak isteyen varsa ismini yazdırsın yada bana özeL msj atsın koşuL kız oLucak ama sevgiLer  Sırıtan Sırıtan Sırıtan Sırıtan
« Son Düzenleme: Nisan 04, 2008, 22:43 Gönderen: Likit KristaL » Kayıtlı
zebani
Ziyaretçi
« Yanıtla #94 : Nisan 04, 2008, 23:26 »

-Ne Bu Yaa..
-Herkes Kafasına Göre Bir Buluşma Ayarlıyor...
-Yok Kız Buluşması , Yok Erkek Buluşması...
-Yok mudur Ön Ayak Olacak Sorumlu Bir Şahsiyet...
-Bu Şekilde Biraz Zor Buluşur Şebokolik'ler...
-Tuhafsınız Yani... Kararsız
küçük_fare
Sebocu

Teşekkür Sayısı 34
Çevrimdışı Çevrimdışı

"hüzün kovan kuşu"

« Yanıtla #95 : Nisan 04, 2008, 23:28 »

niye tek kızlar hep beraber buluşsanız sonra da buluşma sonrasını paylaşmasınız güzel olmaz mı

"Bulutlardı yağmuru getiren
Hüznüm bulut oldu
Yağmur oldu yasak sevdamız
İnatla gurbete doğdu
Acıya büyüdü sevgiler karanlıklar kentinde
Güneşi hiç göremeden
Oynadığımız bir oyundu
Al beni yar götür
Götür buralardan
Bıktım artık hep aynı varoluşlardan
Yitirmekten yitirilmekten
Korkudan korkmalardan
Aldatmadan aldatılışlardan
Hiç almadan hep vermelerden..."
beyaz
Ziyaretçi
« Yanıtla #96 : Nisan 04, 2008, 23:57 »

Kızlar erkekler gibi bi ayrımı yok bu olayın... sitede genelde buluşma yapamıyoruz. bugün gelicem diyenler söz verenler buluşma günü yalan oluyorlar.. bu nedenle doğru düzgün bi buluşma olamıyor. eğer ben bu işin altından kalkarım herkesi de toplarım diyen varsa buyurusun yardımcı olsun Göz kırpan
vesimdii
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 62
Çevrimdışı Çevrimdışı

İsiSs..

« Yanıtla #97 : Nisan 05, 2008, 15:04 »

ayrım yok kardeş kız mız ama ben bunu yapıyorum tamam mı sende git ozmn doğru düzgün kendin bi buLuşma ayarLa gerçi ne kadar geLenLer oLcak oda meçhuL ama nese bizimki 19 Nisan cumartesi kadroyuda saydım hadi eyvaLLah başka geLmek isteyen oLursa bana özeL msj atsın.
zebani
Ziyaretçi
« Yanıtla #98 : Nisan 06, 2008, 00:54 »

ayrım yok kardeş kız mız ama ben bunu yapıyorum tamam mı sende git ozmn doğru düzgün kendin bi buLuşma ayarLa gerçi ne kadar geLenLer oLcak oda meçhuL ama nese bizimki 19 Nisan cumartesi kadroyuda saydım hadi eyvaLLah başka geLmek isteyen oLursa bana özeL msj atsın.

-Ben de Sana Bu Lafını Yedirmezsem...
-Ne Kadar Gelen Olacak Öylemi...
-Bekle Ve Gör...
-Sen Toplan Kafana Göre Toplan... Göz kırpan
papaz
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #99 : Nisan 06, 2008, 01:59 »

Arkadaşlar Kusura bakmayın sitede aktif birisi değilim. Mesleğim gereği haberciyim. Özel bir Haber şirketinde çalışıyorum bakamıyorum siteye ama eğer buluşma olursa olursa’da ben görümüyüm bilemiyorum ama olursa gelirim.

Bu arada ben sizi şebokolik olarak rock'n coke'ta görmedim yada göremedim açılın biraz festivallere özlüyoruz sizleri.

Bu arada kız buluşması'mı bu ne olay anlamadım. Muhafazakar olmayın bak şimdi siyasete giricim hani yapıyorlar ya bazı yerlerde kızlar erkekler ayrı o hesap olmuş.

Bundan sonra Rock'n coke festivallerini ve Yurtdışından Gelen sanatçılar için ayrı yaparız. Kızlar Bölümü, Erkekler bölümü Bravo sizlere.

Ave....!
« Son Düzenleme: Nisan 06, 2008, 02:11 Gönderen: papaz » Kayıtlı
beyaz
Ziyaretçi
« Yanıtla #100 : Nisan 06, 2008, 03:36 »

Bu olayla ilgili olan insanlar arasında muhafazakar olan kimse yoktur..  siteyle alakalı bir buluşma değildi bizimkisi bir hata sonucu siteye yansıdı.. komik yani gülüyorum sadece.. muhafazakarmışız..
papaz
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #101 : Nisan 06, 2008, 13:39 »

İnsanlar başarısızlıklarından bir şeyler öğrenir. Başarılarından ise çoğunlukla pek bir şey öğrenmezler.
Yolunuza devam edin ve hata yapın. Yapabildiğiniz kadar yapın. Bir şeyler kaybetmeden hiçbir şey kazanamayacağınız gibi, bir şeyler kazanmadan da hiçbir şey kaybetmezsiniz. Sizler bu tutumunuzla bir şeyler kazanamazsınız ayrı bir grup olarak yolunuza devam edemezsiniz sizin bu yaptığınız şebokolik üyelerine hakarettir. Her şeye baştan başlamak sizin için kötü değildir; tam tersine bu bir olanaktır.

« Son Düzenleme: Nisan 06, 2008, 13:48 Gönderen: sertankartal » Kayıtlı
Şebokolik-
Yönetici
Sebocu

Teşekkür Sayısı 162
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #102 : Nisan 06, 2008, 13:44 »

Muhafazakar Şebokolik mi:)
Peh.Haremlik Selamlık konularımız da var bakabilirsiniz.Gülümseme
Arkadaşlar kızkıza buluşmak istemişler, yahut erkek erkege sohbet etmek istemişler,bunu yapmak istemeyen varmıdır insanlarımız arasında:)
Komik yani.Biraz daha okuduklarından çıkarımlar yapmanı geliştirmen gerekir.
Seßokolik
deneme12
Banlanmis Üye
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 26
Çevrimdışı Çevrimdışı

ŞєγтaηLaяı d€Fєттiм dü$Lєя ÜLкємdєη....!

« Yanıtla #103 : Nisan 06, 2008, 13:48 »

Seßokolik  ile ben aynı yerde oturuyoruz onunla beraber kesin geliriz gelmesse kulağından tutar getiririm Gülümseme
Anıl:)  qelmezse ben yaka paça otutar qetiririm.Göz kırpan
« Son Düzenleme: Nisan 06, 2008, 13:50 Gönderen: Seßokolik » Kayıtlı

"ßir kalp kırldıqında denzler kurur toprak köser denqe kAlmaz  Her kalp Kırıldqında bi yerlerde yolculk baslar mavilikten siyahlıqa... "
vesimdii
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 62
Çevrimdışı Çevrimdışı

İsiSs..

« Yanıtla #104 : Nisan 06, 2008, 14:35 »

-Ben de Sana Bu Lafını Yedirmezsem...
-Ne Kadar Gelen Olacak Öylemi...
-Bekle Ve Gör...
-Sen Toplan Kafana Göre Toplan... Göz kırpan

1.si sana kardeş bak git topLan ne yaparsan yap bizene bundan ya isteyen geLir buLuşmana benim rekabet etme gibi bi durumum yok ben zaten şebokoLik'in yarısını tanıyorum gördüm isim saymiim istersen çünkü yedirme işi biraz havada kaLcak cnm  komik oLma nese bizim takım böLe geLmek isteyen oLursa bekLiyorus sevgiLer.
Arkadaşlar Kusura bakmayın sitede aktif birisi değilim. Mesleğim gereği haberciyim. Özel bir Haber şirketinde çalışıyorum bakamıyorum siteye ama eğer buluşma olursa olursa’da ben görümüyüm bilemiyorum ama olursa gelirim.

Bu arada ben sizi şebokolik olarak rock'n coke'ta görmedim yada göremedim açılın biraz festivallere özlüyoruz sizleri.

Bu arada kız buluşması'mı bu ne olay anlamadım. Muhafazakar olmayın bak şimdi siyasete giricim hani yapıyorlar ya bazı yerlerde kızlar erkekler ayrı o hesap olmuş.

Bundan sonra Rock'n coke festivallerini ve Yurtdışından Gelen sanatçılar için ayrı yaparız. Kızlar Bölümü, Erkekler bölümü Bravo sizlere.

Ave....!
2.side sana kardeş ne muhafazakarı ya cidden komik oLuyosun canımız bunu istiyor merak etme kız erkek ayrımı yok zaten bizim kadro küçüktür büyük bi buLuşma ayarLamıyoruzki ben zaten o isimLeri yazıLan yada yazıLmayanLarı gördüm görüştüm ve beni geneL kesimde sitenin tanır .Diğer arkadaşımızın ayarLayacağı buLuşmadaki insanLarıda tanıyorum zaten yenisin daha sitede kafana göre takıL kasma o kadar  Göz kırpan
Sayfa: 1 ... 5 6 [7] 8   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı