Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Vodafone Özgürce Yaşa - Vodafone Freezone  (Okunma Sayısı 30175 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
MayınTarlası
Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Mayıs 15, 2011, 15:03 »

Vodafone Free Zone Şarkıcılarının Yorumları

Konuyla ilgili açıklama yapan Türk rock müziğinin güçlü sesi Şebnem Ferah ise şunları söyledi: “Özgürlük ve gençliğin ne kadar değerli olduğunu vurgulayan ve gençlerin yanında duran bu projede yer almaktan çok mutluyum. Müzikseverlerle buluşmayı ve hep birlikte büyük bir koro haline geleceğimiz konserleri sabırsızlıkla bekliyorum.”

Farklı tarzı ile gençlerin beğenisini toplayan Hayko Cepkin ise açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Zamanın nasıl akıp geçtiğinin farkında mıyız? Keşke dememek için doyasıya özgürce
 yaşamak lazım. Vodafone FreeZone’un “gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” fikrini bu sebeple çok sevdim. Bu projede yer almak benim için çok keyifli.”

Kendine has duruşu ve tarzıyla dikkat çeken Aylin Aslım da Vodafone FreeZone ile ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi: “Gençliğin bir kere, özgürce ve sadece kendim olarak yaşanması gerektiğine her zaman inandım. Vodafone FreeZone’un felsefesinin de bu fikrimle birebir uyuştuğunu düşündüğüm için bu projede büyük bir zevkle yer aldım.”

Konu ile ilgili açıklama yapan Badem’in yorumu ise şu şekilde oldu: “Özgürlüklerin çok önemli olduğu günümüzde, gençleri ve genç kalmayı başarabilenleri hep teşvik etmek gerek. Özgürlüğün sesi olacak Vodafone FreeZone projesinde şarkılar söylemek ve gençlerle buluşmak için sabırsızlanıyoruz.”

Projede yer alan bir diğer isim olan TNK ise açıklamasında şunları dile getirdi: “Öncelikle projede bulunmaktan ötürü son derece mutlu olduğumuzu söyleyelim. Bu projenin sanatçıların genç kitlelere ulaşması anlamında farklı bir kanal olduğunu düşünüyoruz. Vodafone FreeZone sayesinde, sanatçı dostlarımızla birlikte olmaktan dolayı da çok mutluyuz.”
rockreis
beni bilen bilir, tanıyan anlar, anlayan susar, anlamayan uzar ;)
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 79
Çevrimdışı Çevrimdışı

küçük zeytin'im öldü :'(

« Yanıtla #31 : Mayıs 15, 2011, 16:35 »

şarkı süper, klip süper daha ne olabilir ki.

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sessizlik insana
insan nasıl konuşur kendisiyle,
nasıl koşar aynalara
bir cana hasret bilmezler.

hayat kapımı kapatırken, arada sadece azrailin girebileceği kadar bir boşluk bırakıyorum. kimseyi görmek, duymak istemiyorum artık. kimseyle konuşmak istemiyorum. sadece azrailin ''BEN GELDİM'' demesini bekliyorum.
esme
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #32 : Mayıs 15, 2011, 18:15 »

şarkı müthiş şebnem in sesi çok duyuluyor  Gülümseme
ecem*
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #33 : Haziran 10, 2011, 12:28 »

Harikaa oldu yaaaa Gülümseme

Şeboyuuuu çok çok çok çooooooooook seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
Hayatı_Şebolaa
Meryem Tuncak
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne yapalım be gönlüm olduğu kadar,olmadığı kader..

Site
« Yanıtla #34 : Ağustos 01, 2011, 18:53 »

Vodafone Freezone Reklam Çekimlerinden fotoğraflar ;
(Evet 25. yaş gününde Şebonun omzuna dokunup sarıldığı şanslı çocuğun olduğu reklam Gülümseme )

Fotoğraflar Emre Kabasabanoğlu 'na aittir.

Hayat Aslında Bir Festival... Biliyorsun, Yaşıyorsun Her An ..
Bırak Hayat İstediği Gibi Aksın , Sen Takma Kafana ...

Dil çıkaran HAYATI ŞEBO'LA Dil çıkaran
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı