Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Sıla'dan Şebnem Ferah Yorumu  (Okunma Sayısı 4079 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ozgur0071
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : Aralık 12, 2010, 00:26 »

Sıla'yı çok severek dinliyorum. Gerçekten bana samimi gelen çok az sanatçı vardır ve bunlardan biri de Sıla. Sıla'nın resmi sitesinden e-mail attım ve onu severek dinlediğimi söyledim. Mesajımın sonunda Şebnem Ferah hakkında ne düşündüğünü sordum yani sizin için ne ifade ediyor dedim. Umudum pek yoktu ama cevap geldi:)

Selamlar! Öncelikle ne mutlu bana:)
Şebnem Ferah sizin için olduğu kadar benim için de özel.Kendi söylemi ve duruşu olan ve bunu samimiyetiyle paylaşan herkese hayranım. Türk rock müziğinin bence en büyük kadın temsilcisi.İstanbul'a geldiğim ilk senelerde nerdeyse her hafta dinlemeye giderdim onu Barfly'a.Çok güzel günlerdi.
Kendinize iyi bakın Şebocular:)
Sevgilerimle.
Sıla
Yasemin Kağa(Sıla'nın menajeri)
bobo13
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 23
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : Aralık 16, 2010, 18:54 »

valla ne yalan söyleyim sıla'yı bende çok seviyorum çok güzel şarkılara imza atıyor bu yorumundan dolayı çok mutlu oldum teşekkürler sıla  Göz kırpan

Bugün kendimi kuru yapraklarla kaplı çıkmaz bir sokağa benzetiyorum
meleğim
Şeboo'M'eLikee
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

İçimde bir yerlerde sabır taşı gizli........

Site
« Yanıtla #2 : Aralık 21, 2010, 20:34 »

Evet ,özellikle son albüm çok güzel..(: dinlenilebilir kalitede bir ses bence..
« Son Düzenleme: Aralık 21, 2010, 22:09 Gönderen: seda-92 » Kayıtlı

Ben böyle değildim,ne zaman kaybolldum..?.. <br />Rüzgarla dans ederdim,ne zaman savruldum..?.. ..<br /><br /><br />Buda gelir geçer diye inanmazsam nasıl yaşarım,Naıl yaşarımm..... ??
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı