Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Şebnem Ferah'a Yazdığınız Yazılar  (Okunma Sayısı 2458 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Ş.Fesrah
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Gülümse bir kez benim içim eğer duyuyorsan...

« : Nisan 25, 2010, 16:35 »

Düşünüyorumda aslında şeboya çok şey yazmışım güzel şeyler yazmışım benim gibi burda çok arkadaşımın olduğuna inanıyorum kendi sözlerinizi şebom hakkında düşüncelerinizi bu çatıda sınırlı kelimelerle ifade edelim ilk ben başlatayım diyorum

"Hatırlıyor musun ilk sahneye çıktığında kalbin nasıl küt küt atıyordu ,çok gençtin,yolun başındaydın...Şimdi bende senin o zaman ki yaşındayım kendi hayat sahnemde sayende gülümsemeye çalışıyorum beni seyredenlere karşı...Ki biliyor musun karşılıklı kelimeye dökülememiş sözleri iki karşıyada dinletiyorsun farkında olmadan ..."

bu yazımı şebnem ferah okudu show radyo programında (şebokolik sayfasında var program kayıtı ) çok beğendi ve "VALLA BAZEN ÖYLE GÜZEL PARAGRAFLAR ÖYLE GÜZEL CÜMLELER YAZIYORLAR Kİ YAZMA YETENEKLERİ YANİ NE YAZDIKLARINDAN ÇOK NE KADAR GÜZEL YAZDIKLARINA BAKIYORUM ÇOK YETENEKLİ HAKİKATEN KENDİNİ ÇOK GÜZEL İFADE EDEN YANİ OKUDUĞUN ZAMAN SADECE SANA SÖYLENENLERDEN ETKİLENDİĞİN HANİ BENİMLE İLGİLİ YAZDIKLARINDAN DEĞİLDE KULLANDIĞI DİLİN HANİ ÇOK SEVDİĞİN BİR KİTABI OKUMAK BIRAKMAKTA ZORLANIRSIN YA İNANILMAZ DİL OLUŞTURANLAR VAR ARALARINDAN YANİ ÖYLE TANIKLIK ETTİĞİMDE ÇOK MUTLU OLUYORUM PEK SIK RASTLANAN BİR ŞEY DEĞİL YANİ" diyede yorum yaptı çokta mutlu olmuştum sizinde bu tarz anınız veya yazınız varsa yazılarınızı paylaşmanızı bekliyorum...Gülümseme)
« Son Düzenleme: Nisan 26, 2010, 14:26 Gönderen: .Morsist » Kayıtlı

Yalnızlığımla iyi geçinebilirim ama beni   beklenmedik yalnızlıklar korkutuyor...
Ş.Fesrah
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : Nisan 26, 2010, 12:57 »

Hım sanırım  Şeboya içindeki duyguları yazmak gerçektende zormuş....Gülümseme

Yalnızlığımla iyi geçinebilirim ama beni   beklenmedik yalnızlıklar korkutuyor...
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : Nisan 26, 2010, 13:09 »

Hım sanırım  Şeboya içindeki duyguları yazmak gerçektende zormuş....Gülümseme
Gerçekten zor  Gülümseme
Birkaç kez denesem de hepsini sildim attım ya da yırttım.çünkü istediğim cümleleri kuramadım, kelimeler dolandı,
vermek istediğim anlama bir türlü bürünemedi.Sen güzel yazmışsın ama tebrikler diyorum Gülümseme

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
Ş.Fesrah
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : Nisan 26, 2010, 13:27 »

Finally aslında belki de en anlamlı yazılabilecek şeylerden birini yazmışsın çünkü gerçektende senin dediğin gibi onu anlatacak sözler bulunamıyor onun deyimiyle "kelimeler yetse daha neler neler buldum
elimle koymuş gibi huzurluyum " onu kelimelere sığdırmak gerçekten çok ama çok zor hatta imkansız zaten biz  onu kelimelere sığdırmaya çalışmıyoruz  onun gölgesinden bir demeti harflere yerleştirmeyi çalışıyoruz eminim bu konuda başka arkadaşlarımında paylaşacakları şeyler var onların yazılarınıda bekliyorum...yorumun için teşekkürler Gülümseme

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı