Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 17   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Şebnem Ferah'a Doğum Günü Mesajlarınız  (Okunma Sayısı 67293 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
asikız..23
Sebocu

Teşekkür Sayısı 27
Çevrimdışı Çevrimdışı

geçer gider sandım geçmedi gitti.....

« Yanıtla #15 : Nisan 06, 2008, 23:39 »

son 6 dün ....

__________-_- 5380K0£!K-_-__________

.... sen gül güneş doğsun yeniden ..
going under
Sogukdag
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 45
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #16 : Nisan 08, 2008, 16:44 »

son 4 gün Gülümseme

__Sonunda boğulmak olsada benim o sularda yüzmem gerek__

-------------------------------------------------------
The begining of the end
seboist-aysu
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #17 : Nisan 08, 2008, 16:49 »

nice yıllara şebomm benimmmmmmmmmm Gülümseme

SİL BAŞTAN
rockreis
beni bilen bilir, tanıyan anlar, anlayan susar, anlamayan uzar ;)
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 79
Çevrimdışı Çevrimdışı

küçük zeytin'im öldü :'(

« Yanıtla #18 : Nisan 10, 2008, 15:58 »

son iki gün. Sırıtan Sırıtan Sırıtan Sırıtan

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sessizlik insana
insan nasıl konuşur kendisiyle,
nasıl koşar aynalara
bir cana hasret bilmezler.

hayat kapımı kapatırken, arada sadece azrailin girebileceği kadar bir boşluk bırakıyorum. kimseyi görmek, duymak istemiyorum artık. kimseyle konuşmak istemiyorum. sadece azrailin ''BEN GELDİM'' demesini bekliyorum.
vesimdii
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 62
Çevrimdışı Çevrimdışı

İsiSs..

« Yanıtla #19 : Nisan 11, 2008, 15:30 »

son 1 gün. (:
!SEBrOck!
Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Nisan 11, 2008, 19:12 »

son 1 gün. (:

heyecan bastı =) =P
asikız..23
Sebocu

Teşekkür Sayısı 27
Çevrimdışı Çevrimdışı

geçer gider sandım geçmedi gitti.....

« Yanıtla #21 : Nisan 11, 2008, 19:44 »

aynen cnm Kahkaha Sırıtan

__________-_- 5380K0£!K-_-__________

.... sen gül güneş doğsun yeniden ..
rockreis
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 79
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #22 : Nisan 11, 2008, 23:00 »

son 1 saat 26 dakika Sırıtan Sırıtan Sırıtan Sırıtan
« Son Düzenleme: Nisan 11, 2008, 23:35 Gönderen: rockreis » Kayıtlı

nasıl koşar aynalara

hayat kapımı kapatırken, arada sadece azrailin girebileceği kadar bir boşluk bırakıyorum. kimseyi görmek, duymak istemiyorum artık. kimseyle konuşmak istemiyorum. sadece azrailin ''BEN GELDİM'' demesini bekliyorum.
mezarkabul_b
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 20
Çevrimdışı Çevrimdışı

Pentagram

« Yanıtla #23 : Nisan 12, 2008, 00:54 »

Şebom doğum günün kutlu olsun birlikde domates suyu ve nutella yemek nasip olsun inşallah Seni Seviyoruz 

___NaKaRaTa EşLiK Et,sOlODa kAfA SaLlA!!___
                         'Pentagram'
sleepwalker
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 224
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #24 : Nisan 12, 2008, 01:01 »

Şebocuum doğum günün kutlu olsun Gülümseme Nice mutlu yıllara Masum Tüm mutluluklar seninle olsun... Öpücük Öpücük Öpücük
mutlu
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 37
Çevrimdışı Çevrimdışı

Uzayda yürümek varken dünyada koşmak niye?

« Yanıtla #25 : Nisan 12, 2008, 01:02 »

Şebocum seni çok seviyoruz her zaman bizimle ol büyüyoruz seninle.. üretmeye devam...

her sözümüz dudaklarda gülüş oldu.
Dönmek ihtimali yok artık o gülüşler düş oldu...
beyaz
Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Nisan 12, 2008, 01:08 »

Hayatımın dönüm noktası olan kadına..
                Hayatta karşılığı yoktur bazı şeylerin.. Bazı sevgilerin.. Bazı aşkların.. İki kadın var hayatımda..Karşılıksız ve sonsuz sevgi beslediğim.. Biri Annem. Hayatımdaki en önemli insan.. Doğruyu yanlışı öğreten.. Her zaman  her ne olursa olsun yanımda olan..Diğeri Şebnem…Onun yerini kestiremiyorum hayatımda..Oturtamıyorum bir sıfata..Düşüncelerimi değiştiren, içimde derinlerdeki bana dokunan.. Bazen elimden tutup yüzeye çıkaran bazen daha derinlere gömen..Bazen nefessiz kalıncaya kadar ağlatan.. Bazen nefessiz kalıncaya kadar haykırtan.. Çoğu zaman huzur veren..
   Sil Baştan başlamalı bazen.. Unutmalı herşeyi.. Yeniden başlamalı herşeye.. İşte hergün yeniden başladığım bir şeysin..Korktuğum zaman yaşamaktan, ürktüğüm zaman insan denen varlıklardan korkmamam gerektiğini aşılayan insansın.. Güç verensin.. Çok küçük sandığım kalbimin, ellerim kadar küçük olmadığını hatırlatansın bana..Aslında yaşadıklarımın bir oyun olduğunu ve benimle birlikte onlarında büyüdüğünü, ve gidenlerin oyunların sonunda sobelemek için geri dönmediklerini, sonunda koskoca dünyada tek başına ebe olarak kalınabildiğini anlattın bana.. “Bilmiyorum” kelimesine seninle birlikte anlam verdim ben.. Aslında çoğu şeyi bildiğimi ama aynı zamanda hiçbirşey bilmediğimi seninle öğrendim..Bazen dans pistinde bazen mayın tarlasında bazen delicesine yağan yağmurların altında buldum kendimi.. Unuttuğum kırmızı ayakkabılarımı seninle hatırladım..Sevip sevip umursamaz durumuna düştüğümde haykırdım bu aşk fazla diye.. Ay ışığında uyudum ..Ay ışığına aşık oldum..Sigara dumanı olmak istedim bazen.. Bazen fırtına…Bazen mülteci..Ama basıp gidemedim herşeye rağmen..Hoşçakal kelimesini kullanamadım basit vedalaşmalar dışında.. Nefessiz kaldım çoğu kez.. Yeniden doğup gelmeyi öyle çok diledim ki Tanrıdan.. Başıma gelen en berbat durumlarda vazgeçtim önceleri herşeyden sonra herşey biz insanlar için diyerek gömdüm derinlere..Acımasız terkedilişlerin arkasından “daha iyi olmaz mıydı sarılarak ayrılsaydık” diye ağladığım sabahlara kadar.. Camdan sızan güneş  hayat veren rüzgar gibi sonsuz bir aşk diledim her zaman.. Tüm yaşananlara tüm yaşattıklarına rağmen dimdik dünyaya karşı gelebildim seninle..Nolursa olsun gözyaşlarımız aynıydı çevremizdekilerle.. Ve en önemlisi artık kısa cümleler kuruyorum şebnem.. . Tüm bunlarla buldum ben kendimi.. tüm bunlarla büyüttüm ruhumu.. Her kelimenden her nakaratından binlerce ders çıkardım kendime.. Uygulayamadım bazen.. Bazen yaralandım.. Ama ayağa kalkmayı başarabildim  seninle.. Dedim ya yerini kestiremiyorum senin..
   Bugün o yerini bilmediğim kadının doğum günü.. Hayatıma anlam katan ikinci  kadının.. Doğum günün kutlu olsun Şebnem..Teşekkürler.. Büyüyorum seninle..İyi ki varsın..

Aslı..
« Son Düzenleme: Nisan 12, 2008, 01:10 Gönderen: Likit KristaL » Kayıtlı
rockreis
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 79
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #27 : Nisan 12, 2008, 01:11 »

heeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyy. yuppiiiiiiiiiiii
yaşasın işte o gün geldi. iyiki doğdun şebom.seni çok ama çooooooooookkkkkkkkkk seviyorum.  Öpücük Öpücük Öpücük Öpücük
« Son Düzenleme: Aralık 28, 2008, 18:28 Gönderen: rockreis » Kayıtlı

nasıl koşar aynalara

!SEBrOck!
Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Nisan 12, 2008, 01:12 »

Kraliçe'ye...
  Artık kısa cümleler kuruyoruz seninle.Dünyanın en güzel en özenle seçilmiş kelimelerini bir araya getirip kurduğun cümleler hayatımızın melodisiyle birleştiğinde ancak bu kadar güzel şarkılar olurdu...

Herkes bilsin istedik sana olan aşkımızı,herkes duysun...Her konserinde senin varlığınla bize yaşattığın mutluluğun onda birini sana da yaşatmak istedik.Seninle coştuk seninle eğlendik...

Perdelerimizi kaldırdık senin mütevaziliğinle büyülenince.Açtık kalbimizin kapısını ardına kadar, doldurduk senin sevginle...

Sil baştan başlamayı öğrendik...Gönlümüzün sınırlarını zorladık.Hayat kalemiyle yazarken kader silgisiyle silmeyi sonra tekrar yazmayı öğrendik.

Gözyaşlarımızın tadı aynıydı,farkedemedik...Kendini öyle doğal öyle içten öyle samimi anlattın ki sende kendimizi bulduk,nihayet anladık..

Bu aşk sana fazla değil,az bile...Hiç bir zaman kelimeler yetmedi seni tasvir etmeye.Sen bizi anlatan eserlerinle,biz sana olan sevgimizle sonsuza dek hep birlikte olacağız,kalbimiz hep birlikte atacak...

Okyanuslar kadar büyüdük, kocaman bir aile olduk biz sevenlerin...Bunu senin dediğin gibi kelimelere dökmek zor  ama yağmurlar yağdığında,sokakları caddeleri ıslatan yağmur damlaları kadar çok seviyoruz seni...

Bizim can kırıklarımızı sen yapıştırdın, dileriz ki senin can kırıklarını da bizim sevgimiz onarmıştır..

Her yeni yaşında, bir önceki yılını düşündüğünde gülümseyerek hatırlayacağın anılar yaşaman dileğimizle...Hayatımıza iyi ki girdin,büyüyoruz seninle..iyi ki doğdun meleğimiz,iyi ki varsın...Seni çok seviyoruz..
VeSaiRe
MoNa
Sebocu

Teşekkür Sayısı 73
Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi Nedeni yoK yaLnızca Öptüm..

« Yanıtla #29 : Nisan 12, 2008, 11:24 »

iyiki doğdun nice mutlu yıllara Kahkaha

..
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 17   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: