Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Şebnem Ferahı İLk DinLediğinizde Ne Düşündünüz?  (Okunma Sayısı 9639 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
şebo*sewa
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

Gözlerim arkadaŞ uzaklara...Şeßo!!!<3

« Yanıtla #30 : Ocak 31, 2010, 23:40 »

olablir Kahkaha bende  iki gün önce ''aşk böyleyse sevmeyin sevmeyin beni''cümlesinin iyi gün dostlarımda geçtiğini düşünmüştüm Kahkaha dmek ki olablio

Bu a(Ş)k az bile sana...♥♥♥♥♥♥♥
sema-hardrock
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #31 : Şubat 13, 2010, 00:19 »

12 yaşında falandım 98 yılı mahalledeki abiler sayesinde metal müzik dinleyerek geçiyordu günler:) ve şebomu dinlettiler bana çığlıkları çok etkilemişti beni o günden beri şebocuyum...

ay ışığında saklıdır
Inanmadan_Yasanmaz
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #32 : Şubat 13, 2010, 02:14 »

yagmurlar oldu tabiikide, ama ilk emrahtan dinlemistim yani dinlettirdiler Kahkaha
sonra dedim bu sarki bana yabanci gelmiyor sanki bir kadin söylüyordu derken sebnem ferah'in dediler dediler iyi ki dediler ... o günden bugüne deli gibi hastasi oldum sebnem'in...kelimeler yetse albümünden sonra baya bir fanatiklestim desem yalan olmaz... ama ondan öncede baya hastasiydim...nese, öyle yane..

Inanmadan yasanmaz, bil ki yürek dayanmaz..yaralarin kapanmaz...kapanmaz..kapanmaz . ..
şeboökten
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

Sick!

« Yanıtla #33 : Temmuz 13, 2010, 00:46 »

sigara parçasıyla tanıdım ve o zmn da saçları çok güzeldi Gülümseme harikaydı

Daha kaç kes vurulmam nereye kadar güçlü olmam daha ne kadar yaralanmam gerek hayatta
Daha ne kadar gücüm var kaybettiğim şeyler var daha ne kadar borcum var benim hayata
NovemberRain
emre
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #34 : Temmuz 13, 2010, 00:49 »

Ben net hatırlamıyorum ilk dinlediğim parçayı. Sigara olabilir. Ben Şarkımı söylerken de olabilir. Sadece ruhumda bir büyülenme, kilitlenme oluştuğunu hatırlıyorum Kahkaha

Geniş ve loş bir yer, istersen sen de bir uğra.. Doğru yanlış, iyi kötü herkes orda...
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı