Anket
Soru: sebnem ferah sızce evanescence parcalarını guzel yorumlayabiliyor mu?
evet - 60 (46.9%)
hayır - 14 (10.9%)
kararsızım - 16 (12.5%)
çok iyi yorumluyor - 37 (28.9%)
kotu yorumluyor - 1 (0.8%)
Toplam oy: 9

Sayfa: 1 2 3 [4]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Şebnem Ferah ve Yabancı Şarkı Yorumları  (Okunma Sayısı 15395 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
rabiSHebo
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 8
Çevrimdışı Çevrimdışı

..!rabiSHebOzgen!..

« Yanıtla #45 : Ağustos 10, 2008, 23:42 »

ŞeBo yu amy ile karşılaştırmış Bazılarııı öyle diyen seBokoliklerimiz gerçek ŞeBocular zaten ŞeBoyu en kralıyla dahii kıyaslamaz çünkü gerçek seviyorsa gönlünün kralıdır Bu Birincisi ....... ŞeBo ve amy tamamen farklı kulvarlarda ikiside farklı ve kıyaslanamaz Ben hertürlü ŞeBo yu Beğeniyorum o ayrı  Gülümseme

bence şebo her yönüyle çok iyi şarkı yorumluoyr..şebom evanescenceden daha iyi sesi var ban göre

Evanescense (bana göre boğucu ses) 
 Şebo nun şimdiye kadar söylediği bütün yabancı şarkıları çok güzel yorumladığını düşünüyorum..

aynn katılıorm cok bogucu sankı butn sarkıları aynı degısık muzık yok tuhaf ve sıcıkı..  bu yuzden karsılastrmaya bıle gerk yok neresınıde sebneme benzetıolar anlamıs diiLim..

hayır yorumlayamıyor bring me to life fı söylemişti şebo ve  güzel değildi sonuna kadar dayanamadım bile şarkıyı söylerken ton değişiyodu sesi boğuluyodu fln amynin ses tonu çok farklı o daha boğuk sese sahip ve şarkılarınında güzel olması güzel seslenmesi burdan geliyor. şebonun sesi evanescence şarkılarına gitmiyor bence amyde şeboda kendi şakılarıyla isim yapmış  sanatçılar

özetle şebo eva şarkılarını yorumlayamıyor.

NOT:benim düşüncem !

bak yukarıda bunlar yazılmış... bunların hepsi bi kıyasmala cümlelerinden oluşmuyormu? halbuki başlık şebnem ferah ve yabancı şarkı yorumlarıyken... neden şebo bir skin şarkısınıda bi shunk anansie bi deep purple  şarkısınıda yorumladı... neden bunlarla değilde her defasında amy ile kıyaslandı? gerçek şebocu dediğin şeboyu en kıralıyla kıyaslar! gerçek şebocu dediğin şeboyu en iyi yönleri ve en kötü yönlerini eleştirebilme bilgisine sahiptir. ellbette şeboda insan onunda kusurları mutlaka olacaktır ama eleştirilerde bu kusurlarda ele alınır. eğer bunları yapamıyorsan sen şebocu değilsin sen başkasın senin bi gözün kör!  ne olduğunu ben bilemem ama sen gerçekten farkılısındır! ha  bu arada yanlış anlaşılmasın en kralı ileşeboyu kıyaslarım ama amyle asla Göz kırpan

bu lafım kink remarks içinde geçerli...

кimsεчε кızmıчoяum αятıк,
suçlu αяαmαктαи vαzgεçтim.
кimsεчε cevαвı olmαчαи soяulαя soяmuчoяum.
вiяαz кıяgınım αmα olsuи,
dαнα güçlüчüm αятıк.
gαliвα вüчüчoяum.
sαвαнlαяı gülεяεк uчαиmıчoяum αmα hiç olmαzsα αğlαmıчoяumdα.
isтεmiчoяum αяtıк çoк fαzlα şεч bilmεк,
sanırım; чαşαmαк dεdiğiи вöчlε вişεч dεmεк....

-------------------- << ... ! яaвiShєвOzgєη !... >> --------------------
- ANATHEMA -
Ziyaretçi
« Yanıtla #46 : Ağustos 11, 2008, 00:00 »

Hepimiz kıyaslıyoruz ama sonuçtada şebomuzu birinci çıkarıyoruz rabişşş ablacım ... Sanırım üstüne biraz fazla gelindi bu konu nedeniyle emin ol Pınar.da [kinky remarks] bunedenle yazmıştır yazdıklarını kimse kötü niyetli değil eva şarkılarını yorumlayamıyor olabilir de direkt Amy ile niye kıyaslıyorsunuz ki 1?? iyi yada kötü Amy ve Şebomuzzz farklı kimse kıyaslamısn artık her yiğidin ayrı yoğurt yiyişi vardır misali  Sırıtan
lynnmel
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 12
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #47 : Ağustos 11, 2008, 15:27 »

tamam burdaki herkes şebnem ferah hayranı bende öyleyim ama yaptığınız yorumlara katılmıyorum.açık açık ortada yorumlayamıyor ama siz herşeye rağmen süper diyorsunuz.bende şebnem ferahın çok güzel yorumlamasını isterdim ama yapamamış işte ne var bunda.

It would be nice:
Take my hand
Just hold my hand
I'll take you there
Your pain will go away...
Jane Doe
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 56
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #48 : Ağustos 11, 2008, 15:35 »

Ben beğeniyorum ama süper falan değil.Telaffuzları falan iyi, komik durmuyor.Faithfullness en güzelleri.
rabiSHebo
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 8
Çevrimdışı Çevrimdışı

..!rabiSHebOzgen!..

« Yanıtla #49 : Ağustos 12, 2008, 13:02 »

tamam burdaki herkes şebnem ferah hayranı bende öyleyim ama yaptığınız yorumlara katılmıyorum.açık açık ortada yorumlayamıyor ama siz herşeye rağmen süper diyorsunuz.bende şebnem ferahın çok güzel yorumlamasını isterdim ama yapamamış işte ne var bunda.

işte budur yorum işte budur eleştiri! yaa arkadaşlar yapmayın şebo bi insan!!! şunu farkedin lütfen! seviyor olabilirsiniz ama herşeyde iyi olmak zorunda değil şebo! her defasında biriyle kıyaslayıp yüceltmek zorunda değilsiniz! birinci çıkarmakda cemrecim Gülümseme

dαнα güçlüчüm αятıк.
gαliвα вüчüчoяum.

wildeyes
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 175
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #50 : Ağustos 12, 2008, 21:52 »

kusura bakma ama 'sheboist_rabish' neyi, kanıtLamak veya neyin peşinde oLduğunu anLamak çok zor canım.. Çünkü geçmişte söyLediğin LafLa şimdi ki söyLediğin Laf çeLişiyor.. Ben sert çıktım evet çünkü kendine kendine sinirLenip bide siz Amy Lee özentisi çıkarttın dedin.. Gerçekten kendi kendine geLin güvey oLup ortaLığı karıştırıyorsun.. Burda Herkes iyi kötü yorum yapıyor sen asLa geLipte işte iyisiyLe kötüsüyLe yorum yapıLmaLı diye insanLara karışamazsın çünkü herkes sen değiL meseLa ben Şebomuzun kötü yorumLadığı bir şarkıya rastaLayamadım ki bu benim düşüncem.. Sende geLip gercek sebocu söyLe oLmaLı böyLe dyorsun ki saçmaLık.. Herkesin Şeboist,sebokoLik  anLayısı farkLıdır.. Kimsenin fanLıLık derecesine kendinee bakMadan konuşma! Doğru dürüst yorum yapsan karışmazdı kimse sana..Çünkü yorumLamıyor diyenLerde vardı dikkat ettiyse kimse bişe demedi.. Her insan konuşmasını birazda oLsun biLmeLi yanı.. Göz kırpan SaygıLarımLa...

« Son Düzenleme: Ağustos 12, 2008, 21:55 Gönderen: wildeyes » Kayıtlı

'Please bring me my wine'

Bir ağaç bulunur ama
Gökyüzünü başımın üstünde görmek
Bana yasak...
rabiSHebo
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 8
Çevrimdışı Çevrimdışı

..!rabiSHebOzgen!..

« Yanıtla #51 : Ağustos 12, 2008, 22:45 »

fanlık bu siteye yorum sayısının fazlalığından dolayı kazandığı derce değildir! senin aldığın seviye sadece bu sitenin seni daha çok yorum yazma meğleyen bi küçük oyundur. kii o teşekkür sayısının da ben gerçekten teşekkür olduğunu sanmıyorum...  arkadaşlarınla yaptığın bi anlma olabilir mesela...  nese benim düşüncem hiç bir zmn değişmedi ne iddaa ettiğini de anlamadım :/

dαнα güçlüчüm αятıк.
gαliвα вüчüчoяum.

Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #52 : Mart 21, 2010, 19:34 »

Şebnem ferah'ın evanescence gibi gayet basit ve alt düzeyde olan bir grubun şarkısını söylemesini istemezdim. ama oldu bir kere, şebnem için kötü söylemiş diyenlerin evanescence'ın hiçbir konserinden haberi bile yok sanırım, bir insan detone olmadan şarkının yarısını dahi getiremez mi.  Kahkaha şebo'da o gün bir gariplik vardı ve davranışlarından da belliydi zaten her zamanki gibi olmadığı, ama o haliyle bile evanescence'ın yanından geçemeyeceği kadar iyi söyledi.  Sırıtan evet şebneme göre kötü bir performanstı ama evanescence'la karşılaştırıldıgında yine eziciydi..  Kahkaha evanescence'a gelince kesinlikle çok basit ve yeteneksiz bir grup, değil şebnem'den iyi olmaları şebnem'le karşılaştırılmaları bile çok absürd

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
beyza.tkt
---Pitito---
Sebocu

Teşekkür Sayısı 13
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #53 : Mart 21, 2010, 20:44 »

ben sadece bring me to lifeı dinledim şuana kadar konserine gitmek nasip olmadığı için :/ oda youtubedan yani kayıtta kötüydü izlediğim kayıtta şebo sanırım sarhoştu o nedenle biraz garip söylemiş ama ses olarak amyle bencede karşılaştırılamaz kaldıki amynin şeboyla karşılaştırılacak kadar iyi sesi olsa bile tarzları çok farklı Dil çıkaran
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #54 : Mart 22, 2010, 09:25 »

Şebnem ferah'ın evanescence gibi gayet basit ve alt düzeyde olan bir grubun şarkısını söylemesini istemezdim. ama oldu bir kere, şebnem için kötü söylemiş diyenlerin evanescence'ın hiçbir konserinden haberi bile yok sanırım, bir insan detone olmadan şarkının yarısını dahi getiremez mi.  Kahkaha şebo'da o gün bir gariplik vardı ve davranışlarından da belliydi zaten her zamanki gibi olmadığı, ama o haliyle bile evanescence'ın yanından geçemeyeceği kadar iyi söyledi.  Sırıtan evet şebneme göre kötü bir performanstı ama evanescence'la karşılaştırıldıgında yine eziciydi..  Kahkaha evanescence'a gelince kesinlikle çok basit ve yeteneksiz bir grup, değil şebnem'den iyi olmaları şebnem'le karşılaştırılmaları bile çok absürd
Aynen, şebnem'in bir çok konserine gittim ve 1 kez detone olduğunu duymadım.
Bu arada ben bring me to life'ı canlı dinledim 2003'de izmir'de gayet de güzel söylemişti.

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
Sayfa: 1 2 3 [4]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı