Sayfa: 1 ... 4 5 [6] 7   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Şebnem Ferah ve Kötü Alışkanlıkları  (Okunma Sayısı 29583 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
hipeROCKtif
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Her Hakkım Saklıdır ® |l|lllll|lll ²¹°¹³²¹³

Site
« Yanıtla #75 : Mart 07, 2008, 15:46 »

Şebom yivrum nolar bırak şu sigarayı. :-/
bence o kadar alkol kullanmıyo ya da ben görmedim ama aşırı olduğunu zannetmiyorum.
aaah ah bizim istememizle bıraksa şu sigarayı her gün hatta her saat başı bırak derdim =(
asikız..23
Sebocu

Teşekkür Sayısı 27
Çevrimdışı Çevrimdışı

geçer gider sandım geçmedi gitti.....

« Yanıtla #76 : Mart 07, 2008, 17:34 »

merak ediyorum sigara içtiği halde böyle bir sese sahipse sigara içmeseydi ne olurdu kimbilir :)seni çok seviyoruz şebo kendine dikkat et

evet katılıorum   büyük mucize.... ama kendi bilir    dediğim gibi sesine zarar verdiğini  düşünüorda bırakır  Sırıtan Kahkaha

__________-_- 5380K0£!K-_-__________

.... sen gül güneş doğsun yeniden ..
sleepwalker
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 224
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #77 : Temmuz 01, 2008, 14:40 »

Bıraksa kendisi için çok iyi olur tabi ama kendi tercihi...
seboyuariyodum123
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

yasmin

« Yanıtla #78 : Temmuz 01, 2008, 14:45 »

çok sigara içiyi. alkol az alıyo ama sigarayın bıraksa tam süper olucak Sırıtan

here today,hell tomorrow..
umutsuzum haytdan
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

alacakaranlık

« Yanıtla #79 : Temmuz 01, 2008, 15:21 »

insan ne yaparsa kendine yapar ama bundan bizde etkileniyoruz ona bişe olursa yada sesine allah korusun bizde yaşayamayız yani bn yaşayamam o yüzden zararın nerseinden dönersen dön kardır diyorum yaylım bırak artık sigaryı:(

HİÇ KİMSE ANLAMAZKİ DERDİMİZDEN ŞU ÖZENTİLER KAYBOLSUN PEŞİMİZDEN
hated rocker
Sebocu

Teşekkür Sayısı 25
Çevrimdışı Çevrimdışı

''' hiç dedi,hiçbirşey...

« Yanıtla #80 : Temmuz 01, 2008, 15:39 »

sesini geçin bitanemize  bişee olursaaa neyaparız yaa.......

'                                                                                                                                                                                                                                       ...Ölümünü anıyorum bugün dünyadan kurtulmuş olmanla sağladığın buruk mutlulukla ve bana bıraktığın güçle...ruhumu senin yanına verip yaşamaya devam ediyorum bedenimle..                                                                                                                                                                     30.05.2008
kinky remarks
Sebocu

Teşekkür Sayısı 21
Çevrimdışı Çevrimdışı

sonsuz olsun.......

« Yanıtla #81 : Temmuz 01, 2008, 19:34 »

sebom  onlar sana zararlı lütfen sigara ve alkol kullanmaa.....

çok parçalandım...
parçalandıkça çoğaldım
rockreis
beni bilen bilir, tanıyan anlar, anlayan susar, anlamayan uzar ;)
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 79
Çevrimdışı Çevrimdışı

küçük zeytin'im öldü :'(

« Yanıtla #82 : Temmuz 01, 2008, 22:01 »

evet alkol belki bir yere kadar ama sigarayı kesinlikle bırakmalı.... şu an bende bırakmak için cebelleşiyorum. çok kötü birşey ya.

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sessizlik insana
insan nasıl konuşur kendisiyle,
nasıl koşar aynalara
bir cana hasret bilmezler.

hayat kapımı kapatırken, arada sadece azrailin girebileceği kadar bir boşluk bırakıyorum. kimseyi görmek, duymak istemiyorum artık. kimseyle konuşmak istemiyorum. sadece azrailin ''BEN GELDİM'' demesini bekliyorum.
hated rocker
Sebocu

Teşekkür Sayısı 25
Çevrimdışı Çevrimdışı

''' hiç dedi,hiçbirşey...

« Yanıtla #83 : Temmuz 21, 2008, 00:06 »

canımız şebomuz,bitenemiz....

sen bize hayata  dair  okadar güzel şey örettin, o kadar  güzel şeyler  hissettirdinki şarkılarınla...bizde yüreğimizi  paylaştık  seninle kalbimizi verdik  şarkılarına,sesine,sevgi  dolu  aşk dolu kalbine...verebildiğimiz kadarını  verdik...ve en   önemlisi değer  verdik sana...çünkü  hayatta ne kadar   güzel  duygu  varsa hakediyorsun...biz   şebokolikler senin ve şarkılarının dediği  gibi  olmaya  çalıştık...senin  ve şarkılarının  bize  örettiklerini örendik...şimdi senin bize anlattıklarından sonra hayatında olan kötü  alışkanlıkları sırf seni kaybetme  korkusundan  cesaret  alarak bırakmanı rice ediyoruz...duymasanda okumasanda  bilki  tüm  şebokolikler senin sadece  tertemiz yüreğini  seviyor ama bedeninde,sesinde,sağlığında bize  mutluluk veriyor....ne olur  bizi bu  mutluluktan yoksun bırakma...kendine  ve bedenine  iyi bak...lütfen  içki ve sigara konusunda önce kendini  sonra bizi düşünerek daha kısıtlı ol...her yudumda  her nefeste birde  bizi  düşün olurmu  şebommmmm....unutma sen tüm şebokoliklerin  şebosusun.............

'                                                                                                                                                                                                                                       ...Ölümünü anıyorum bugün dünyadan kurtulmuş olmanla sağladığın buruk mutlulukla ve bana bıraktığın güçle...ruhumu senin yanına verip yaşamaya devam ediyorum bedenimle..                                                                                                                                                                     30.05.2008
shebocolic
Sebocu

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #84 : Ekim 31, 2008, 18:25 »

O oLgun ve akıLLı bir kadın eminim birgün bu aLışkanLıkLarından vazgeçecektir. . Gülümseme

!!GGSS!!     (GüL,Gamze,Seda,SeçiL)

!...HAYKO CEPKİN...!
shebo
rabiSHebOzgen
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 144
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #85 : Nisan 23, 2009, 19:50 »

O oLgun ve akıLLı bir kadın eminim birgün bu aLışkanLıkLarından vazgeçecektir. . Gülümseme

Evet bencede Göz kırpan   

Sen nasıl başardın, yüz yıllık ağaç gibisin; nasıl böyle kaldın, büyürken eskimeyen eskise de değerlenen.
şebo^^mm
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #86 : Ocak 31, 2010, 21:40 »

alkola pek birşey demiyorum ama sigara gerçekten çok kötü Üzgün

dünyanın bütün nehirlerinden
sözlerimiz seslerimiz aksın
bobo13
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 23
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #87 : Şubat 10, 2010, 11:55 »

Sigara ve alkol tabiki.Artık bunlardan vazgeçmesi gerekiyo yoksa uzun süre sahnede kalamayabilir çok korkuyorum  Ağlayan

Bugün kendimi kuru yapraklarla kaplı çıkmaz bir sokağa benzetiyorum
nepenthen
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 23
Çevrimdışı Çevrimdışı

Asıl içimde, içinde yüzdüğüm bir deniz var..!

« Yanıtla #88 : Nisan 25, 2010, 13:22 »

fazla alkol kullanıdığını zannetmiyorum ama çok sigara içiyor Üzgün inşallah yakın zamanda bırakır..
imaginary91
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 16
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #89 : Mayıs 20, 2010, 09:28 »

alkol neyse de sigarayı bıraksın yahu...

...sigaranı yalnızca rüzgarla paylaşmayı öğreniyorsun...
Sayfa: 1 ... 4 5 [6] 7   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı