Sayfa: 1 ... 5 6 [7]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Şebnem Ferah ve Aileniz  (Okunma Sayısı 21765 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
nepenthen
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 23
Çevrimdışı Çevrimdışı

Asıl içimde, içinde yüzdüğüm bir deniz var..!

« Yanıtla #90 : Nisan 23, 2010, 23:50 »

Annem ve babam Şebnem Ferah ' ı severler..Yani şarkılarını falan pek dinlemezler ama karakterine hayranlar.Babam '' Türkiye'de böyle sanatçı neredeyse yok artık..Örnek bir insan.Ama sen asıl okuduğu okula bak ! Odtü ' yü kazanmış örnek al '' der her zaman Gülümseme Annem sil baştan'a hayran başka bir şarkısını dinlemez.Bu şarkıyı dinlediğinde dinlendiğini söyledi hatta Gülümseme Ama geçen gün ben bir mülteciyim ' i mırıldandığına tanık oldum ! Kahkaha Bir de şarkıyı dinledikten sonra helal olsun be hakediyor herşeyi diyerek onaylar saolsun Kahkaha Ailece severiz yani şeboyu..Gülümseme
bilsim
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #91 : Nisan 24, 2010, 11:16 »

ya hepte çığırırken denk geliyo Üzgün

ewt ya annem ne dion bu kadn diip duruyo :d::d pc ekrannda posterlerde tel.in müzk sesnde duyup görylar ...bkmıs durumdalar ama ben asla bkmam....
lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #92 : Nisan 25, 2010, 12:57 »

Babamla Şebo konserine gitmişliğim vardır hem de sadece 1 kez değil Sırıtan
Annem de evde hep dinlediğimden artık ezberledi neredeyse tüm şarkıları Sırıtan
Ailecek seviyoruz kendisini Gülümseme
şf_bg
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #93 : Nisan 25, 2010, 18:10 »

babama bütün şarkılarını dinletirim,çok da beğenir.
annemse sesi çok açmadığım sürece olay çıkarmaz ama o da sever Kahkaha

we're so young
our lives have just began
but already we're considering
escape from this world.

G <3
JPS-7-
δeβneო ŦeЯαh
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 96
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #94 : Mayıs 19, 2010, 22:53 »

Az önce babamı gizli gizli sebokolikte dolaşırken yakaladım..Sırıtan

||  Sen kibritin hiç yαnmαyαn ucundα..Ben sigαrα dumαnının αltındα.!?

Ş.Fesrah
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Gülümse bir kez benim içim eğer duyuyorsan...

« Yanıtla #95 : Mayıs 19, 2010, 23:04 »

annem sayemde artık radyoyu karıştırırken şebonun bir şarkısını duyarsa ona olan saygısından şarkının bitmesini bekleyip ,dinleyip sonra başka kanala geçiyormuş ve bunu farkında olmadan yapıyormuş Gülümseme canım annem ya Gülümseme kardeşim benim özentim zaten ben dinlemeye başladığımdan itibaren ben şebocuyum  diyor  gerçektende seviyor ama adam akıllı halla bir şarkısını ezberleyemedim hele o çatlak cızırtılı sesiyle bir iki bağararak şarkısını söylüyor aman Allah ım kıyametin surumu üfleniyor dersiniz Kahkaha

Yalnızlığımla iyi geçinebilirim ama beni   beklenmedik yalnızlıklar korkutuyor...
hapuseneb
---->Öğretmen<----
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #96 : Mayıs 20, 2010, 00:01 »

Şebnem'in şarkılarını sadece kulaklıktan dinlediğimden dolayı ailem pek bilmez ne dinlediğimi ama Şebnem Ferah'ı bir sanatçı olarak sevdiğimi bilirler, onun dışında annem Can Kırıkları klibinde gördüğü an bu kadın kesin satanist demişti hiç unutmuyorum Kahkaha Hemşehrimiz olduğu için ister istemez bir sempati oluşuyor tabi sonuö olarak ailem nötr benim pozitifliğim + sonsuz Gülümseme

Şimdi uzak bir gülücük gibi olsanda
En uzaklar bile kalbimdir
Bir sen varsın dünyamda
Ne başkası ne de başka nefes
Eğer birgün ölecek olursam
Mirasım sana olan sevgimdir...
imaginary91
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 16
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #97 : Mayıs 23, 2010, 08:44 »

inanın annem babam ve ablamlar bıkmış durumdalar çıkınca "yine mi şebnem ferah" diyorlar bende diyorum ne yinesi tv de 3-5 kez rast geliyorum zaten ...sürekli dinliyorum telefondan pc den falan sesini bu kez de sorun ediyolar neyse ki benim bi küçük kardeşim(ki o da buraya üye=))ben kalkınca pc den o geçip açıyor...iyi oluyor en azından gün içerisinde az da olsa şebo ya doyuyorum ama annemler falan dediğim gibi bıkmış durumdalar ama şöyle bir şey de var evet kişiliğine hiç bir şey demiyorlar lakin babam artık kendisi tv de zaplarken şebo ya denk gelirse beni çağırıyo önceden nerde...ohoo adam değişti böylesi daha güzel oldu=)

...sigaranı yalnızca rüzgarla paylaşmayı öğreniyorsun...
seboist__nr
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #98 : Haziran 05, 2010, 21:03 »

sebnemi actıgım gibi otomatik olarak icerden ses geliyo"cabuk sesini kıs"diye Kahkaha sesi kısık olsa bile bizimkiler bagırıyo alıskanlık yaptı galiba Kahkaha Kahkaha
bende de öyle ama babam seviyor Kahkaha annemm... Sustum

yeşildim olabildiğince yaşlandım maviye değince...
altınkız
Ziyaretçi
« Yanıtla #99 : Haziran 05, 2010, 21:24 »

annem cok çığırıyo diyo ama aldırmıyorum babam zaten karışmaz kardeşimle
biz dinliyoruz sabah akşam bide bn durmadan evin her yerinde bağıra çağıra şarkıları söylüyorum.
Ş.Fesrah
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Gülümse bir kez benim içim eğer duyuyorsan...

« Yanıtla #100 : Haziran 05, 2010, 21:28 »

annem şeboya biri laf atınca hemen artık savunmaya geçiyor gerçek sanatçılardan biri olduğunu söylüyor babam esra böyle şarkılar dinlersen ilerde sağır olursun diyor ablam bir kanalda şebomun şarkını rastlarsa iyi anlaşamadığımızdan dolayı hemen değiştirmek istiyor ama evde üçüncü dünya harbi çıkmaya yakınken benden korkup şarkının sonlarına doğru başka kanala geçiyor...

Yalnızlığımla iyi geçinebilirim ama beni   beklenmedik yalnızlıklar korkutuyor...
sebomania_tuqce
şebo'(m) <3
Sebocu

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #101 : Haziran 08, 2010, 16:03 »

annemin en sevdiği şarkısı sil baştan,hoşçakal,saatim çalmadan
babam da yemen türküsünü çok seviyor Kahkaha

Hepsini dileyip gerisine...
direniyorum...
sweetgirl
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 89
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #102 : Haziran 14, 2010, 10:23 »

önceden çok çok nefret ederdi annem, babam da şeboyu onlardan daha çok sevdiğimi düşünürdü hep sorardı o mu biz mi diye --bu soruya hala cevap verebilmiş değilim  Kahkaha -- ama konserine götürdümn bi gün annmleri çok sevdiler sesini sahne performansını.. şimdi annem evde temizlik yapartken mayın tarlası şarkısını dinliyo babam da işe giderken arabada dinlemek için benden şebo cd'sini istedi  Kahkaha artık onlarda şebocu olma yolunda ilerliyo  Sırıtan

'' Koşmak istesem de sana hayat beni geri çekiyor.. ''
Sayfa: 1 ... 5 6 [7]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı