Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Şebnem Ferah Sahneye Çıktığında Hissettikleriniz Neler?  (Okunma Sayısı 6743 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sebomania_tuqce
şebo'(m) <3
Sebocu

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #15 : Haziran 13, 2010, 15:58 »

o an anlatılmaz sadece yaşanır...
sirenler çalmaya başlamıştı...
kalbi sanki yerinden fırlayıp şebnemin yüreğine yapışcaktı...
sabırsızlıkla bekliyodum kraliçemi
derken...çakıl taşları introsu başlamıştı
ve evet evet sahnede o mütevazi kişilik birden görünmüştü...
deli gibi şeboooo diye bağırdığımı hatırlıyorum
devamını anlatamıyorum bile çok pis ağlıyodum
 Ağlayan
özledim seni şebom çok çok hemde  Ağlayan

Hepsini dileyip gerisine...
direniyorum...
sweetgirl
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 89
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #16 : Haziran 14, 2010, 08:26 »

işte o an konser alanında uzun bi beklemeden sonra gelen o müthiş an !.. Kalp sesleri yine yükselmeye başladı evet evet şimdi çıkıcak =) grup üyeleri alsın yerini sahneye ve şebo'm çıksın o büyük asaletiyle.. =) ve işte ve işte sahnede ! allahım bu nası bi duygu nası bi sevinç ah bi kelimeler yetse anlatmaya ! ama yok anlatamam o duyguyu .. her insan da tadamaz bu duyguyu.. sanki kalbimi göğsümün içinde zor tutuyorum gibi sanki kalbim bana ait değil de şebo 'ma ait gibi.. müthiş bi an müthiş bi duygu..

'' Koşmak istesem de sana hayat beni geri çekiyor.. ''
meleğim
Şeboo'M'eLikee
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

İçimde bir yerlerde sabır taşı gizli........

Site
« Yanıtla #17 : Haziran 14, 2010, 21:15 »

Yaraya tuz basıldı bu sorula yaa Ağlayan konserine gidemedim Ağlayan hep bir şey oldu gidemedim yaa Ağlayan ama eğer sahneye çıktığı anı görsem kalbim yerinden çıkacakmış gibi olur.. o kadar kalabalığın içinden ona bağırmak isterim sadece bni duymasını isterim Üzgün

Ben böyle değildim,ne zaman kaybolldum..?.. <br />Rüzgarla dans ederdim,ne zaman savruldum..?.. ..<br /><br /><br />Buda gelir geçer diye inanmazsam nasıl yaşarım,Naıl yaşarımm..... ??
lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #18 : Temmuz 06, 2010, 01:29 »

Uf çok fena bir soru bu Gülümseme
İlk gittiğim konserde yarı ağlak yarı kahkaha atan bir halim vardı Kahkaha
Sesini ilk kez canlı olarak duyduğumda sanki o an orada kimse yok sadece Şebo ve ben varız gibi hissetmiştim şaşkınlıktan Kahkaha Benim için o zamanlar konsere gitmek filan büyük bir olaydı yaşım küçüktü de ondan Dil çıkaran
Hele onunla konuştuğum o an yok muuuu Gülümseme ne diyeceğimi bilememiştim.. Yani hiç karşılık beklemeden o kadar çok sevdiğin, uğruna çeşitli insanlarla tartışmalara girdiğin, onun sesiyle uyuyup onun sesiyle uyandığın kişi o an seninde o hayatta olduğunun farkına vardı.. Bu çok güzel ve gerçekten kelimelerle anlatamayacağım bir duygu Gülümseme
Çıktığı her konserde ilk dakikalarda kendime gelemiyorum Gülümseme
Ayrıca çok fazla Şebo konserine gidip böyle bir tecrübe kazanmaktan dolayı bazı şarkılarda ne yapacağını nasıl bağıracağını biliyorsun tabi işte o zaman konserlerde Şebo'dan önce mesela nasıl çığlık atacağını yapıp etrafındakilere bakın şimdi böyle yapacak demek de çok zevkli oluyor Sırıtan
Herkese verebileceğim bir tavsiyem var siz siz olun ölmeden önce en azından bir kez bile olsa Şebo'yu canlı olarak izleyin bakın o zaman göreceksiniz O sahneye çıktığında hissettiğiniz şeyleri anlatmanın ne kadar zor olduğunu Gülümseme
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #19 : Temmuz 08, 2010, 16:49 »

9 Ocak 2010 Gülümseme
İlk sahneye çıktığı anda benim bile anlayamadığım o mükemmel duyguyu nasıl anlatırım bilmiyorum. Sirenler çaldı, yeşil ışıklarla birlikte sahnede beliriverdi aniden. sanki sahneye şebnem ferahı değil de başka birini bekliyormuşum , şebnem ferahın sahneye çıkması imkansızmış da tesadüfen karşılaşmışım gibi hissettim bir süre. Kahkaha televizyonda izlerken bile ellerimin titrediği, kekelediğim, boş boş sırıttığım kısacası hayatımdaki en büyük heyecanı yaşadığım insan sadece bir kaç metre ötemdeydi, şimdi bu cümleyi yazarken bile heyecanlandım Kahkaha İlk şarkı merhaba'ydı, şarkıya çok az konsantre olabildim Kahkaha ben şebnemin gerçekten karşımda olduğunu kendime ispat edene kadar merhaba bitti. Kahkaha daha sonra kendime geldim ama ilk şarkının merhaba olduğunu ancak başkalarına sorarak hatırlayabildim Kahkaha bazı ayrıntılar ise ertesi gün geldi aklıma Kahkaha hayatımın en muhteşem gecesiydi. Gülümseme 24 temmuzda umarım daha da muhteşem olacak ama sanırım ilk kez görmenin verdiği heyecan başka Dil çıkaran

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
Ş.Fesrah
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Gülümse bir kez benim içim eğer duyuyorsan...

« Yanıtla #20 : Temmuz 10, 2010, 18:53 »

9 Ocak 2010 Gülümseme
İlk sahneye çıktığı anda benim bile anlayamadığım o mükemmel duyguyu nasıl anlatırım bilmiyorum. Sirenler çaldı, yeşil ışıklarla birlikte sahnede beliriverdi aniden. sanki sahneye şebnem ferahı değil de başka birini bekliyormuşum , şebnem ferahın sahneye çıkması imkansızmış da tesadüfen karşılaşmışım gibi hissettim bir süre. Kahkaha televizyonda izlerken bile ellerimin titrediği, kekelediğim, boş boş sırıttığım kısacası hayatımdaki en büyük heyecanı yaşadığım insan sadece bir kaç metre ötemdeydi, şimdi bu cümleyi yazarken bile heyecanlandım Kahkaha İlk şarkı merhaba'ydı, şarkıya çok az konsantre olabildim Kahkaha ben şebnemin gerçekten karşımda olduğunu kendime ispat edene kadar merhaba bitti. Kahkaha daha sonra kendime geldim ama ilk şarkının merhaba olduğunu ancak başkalarına sorarak hatırlayabildim Kahkaha bazı ayrıntılar ise ertesi gün geldi aklıma Kahkaha hayatımın en muhteşem gecesiydi. Gülümseme 24 temmuzda umarım daha da muhteşem olacak ama sanırım ilk kez görmenin verdiği heyecan başka Dil çıkaran

o kadar beni ifade ettin ki direk yazını alıntı yaptım İnşallah 24 Temmuz görüşürüz Gülümseme

Yalnızlığımla iyi geçinebilirim ama beni   beklenmedik yalnızlıklar korkutuyor...
rockreis
beni bilen bilir, tanıyan anlar, anlayan susar, anlamayan uzar ;)
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 79
Çevrimdışı Çevrimdışı

küçük zeytin'im öldü :'(

« Yanıtla #21 : Temmuz 10, 2010, 18:56 »

hiç birşey hissetmiyorum. daha doğrusu hissedemiyorum  Masum çünkü o an kendimden geçmiş oluyorum Öpücük Öpücük

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sessizlik insana
insan nasıl konuşur kendisiyle,
nasıl koşar aynalara
bir cana hasret bilmezler.

hayat kapımı kapatırken, arada sadece azrailin girebileceği kadar bir boşluk bırakıyorum. kimseyi görmek, duymak istemiyorum artık. kimseyle konuşmak istemiyorum. sadece azrailin ''BEN GELDİM'' demesini bekliyorum.
seboist__nr
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #22 : Temmuz 27, 2010, 12:28 »

24 temmuz 2010 gecesiii Kahkaha onu ilk gördüğümde hüngür hüngür ağlamaya başladım  Kahkaha oda bana baktı ve gülümsedi Sırıtan

yeşildim olabildiğince yaşlandım maviye değince...
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı