Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Şebnem Ferah'ı Sevme Nedenlerimiz??  (Okunma Sayısı 15863 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
shebo
rabiSHebOzgen
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 144
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #60 : Mart 26, 2009, 14:53 »

Sevilmeyen kişi değilki çok seviyoruz Şebo^muzu anlatılmayan bir duygu  şarkılarıda anlatılmaz yaşanır kelimeler yetse keşke Gülümseme Öpücük   

Sen nasıl başardın, yüz yıllık ağaç gibisin; nasıl böyle kaldın, büyürken eskimeyen eskise de değerlenen.
şebo^^mm
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #61 : Ocak 31, 2010, 21:44 »

seviyoruz çünkü bize çok şey öğretiyor sevgiyi, samimiyeti ...

dünyanın bütün nehirlerinden
sözlerimiz seslerimiz aksın
şeboökten
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

Sick!

« Yanıtla #62 : Mayıs 20, 2010, 19:47 »

diğer sanatçılar gibi değil yha bambaşka o sevme nedenlerimden bir tanesi o sonra sesi güzelliği bir kere apayrı iyi ki sevmişim diyorum Gülümseme

Daha kaç kes vurulmam nereye kadar güçlü olmam daha ne kadar yaralanmam gerek hayatta
Daha ne kadar gücüm var kaybettiğim şeyler var daha ne kadar borcum var benim hayata
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #63 : Mayıs 20, 2010, 19:51 »

Böyle bir sorunun cevabını ilk üniversite yıllarımda ben düşünmesem bile düşündürtüyorlardı..
Sonuçta şehir farketmezsizin dağları delip Şebomuzun arkasından gidiyordum.  Gülümseme Açıkcası bir sanatçıya bağlanıp sabah akşam onunla duygularımı paylaşmak hele ki varlığımdan dahi haberi olmayan birini bu derece sevmem pek kendime yedirebildiğim bir duygu,br bağlılık değil.Bu duygu sadece Şebnem Ferah'ta oluyor. Nedenine gelirsek..Biz Şeboyla öğrendik rock nedir.. Şeboyla büyüdük. Nasıl sevmiyebilirim ki..
Ne Şebo gibisi geldi,nede gelecek! Onun gibisini bağlanıp sevemedim bundan sonra sevmemde.  Sırıtan
sebomania_tuqce
şebo'(m) <3
Sebocu

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #64 : Haziran 13, 2010, 16:04 »

içimden gelen herşeyi şarkılarına aktarıyo
hatta bazı şarkılarında resmen beni anlatıyo
onu görünce sesini duyunca içimde fırtınalar kopuyo sanki
hayatımı yansıttığı için seviyorum onu  Öpücük

Hepsini dileyip gerisine...
direniyorum...
altınkız
Ziyaretçi
« Yanıtla #65 : Temmuz 15, 2010, 15:41 »

N€D€NSİZ... Öpücük
NovemberRain
emre
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #66 : Temmuz 15, 2010, 15:49 »

Ben genel olarak şöyle söylerdim. Sevmem bir sanatçıya bağlanamam arkadaşım. Beni ilgilendirmez, şarkılarını dinler geçerim. Fakat Şebnem'den sonra değişti bu olay. Şu saatten sonra da başka bir müzisyeni bu kadar sevebilir miyim bilmiyorum. Zor..

Çok fazla müzisyeni dinliyorum. Fakat ayrı birşey var Şebnem'de. Notalara basışını hissediyorsunuz sanki..

Geniş ve loş bir yer, istersen sen de bir uğra.. Doğru yanlış, iyi kötü herkes orda...
fatihgulec
ιкι ησктα üѕтüѕтє(:)
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

:)

« Yanıtla #67 : Temmuz 15, 2010, 15:56 »

SEVİYORUM ÇÜNKÜ BENİ BANA ANLATIYOR Dil çıkaran Dil çıkaran

***YENİDEN DOĞUP GELSEM***
şeboökten
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

Sick!

« Yanıtla #68 : Temmuz 15, 2010, 16:37 »

şarkılarıyla hayatıma girdi... şebnem  ve bundan çok mutluyum onun için şeboyu deliler gibi seviyorum

Daha kaç kes vurulmam nereye kadar güçlü olmam daha ne kadar yaralanmam gerek hayatta
Daha ne kadar gücüm var kaybettiğim şeyler var daha ne kadar borcum var benim hayata
şebrock92
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 38
Çevrimdışı Çevrimdışı

BeN biR MülteciyiM!!!

« Yanıtla #69 : Temmuz 15, 2010, 16:45 »

''şarkıcı-hayranları''gibi bir kavram hiç bir zaman olmadı şebnemle dinleyicileri arasında, büyük bağlılık,sevgi ve saygı var ve bunları kök salmış ağaçlara benzetiyorum her geçen zamanda kök sımsıkı tutuyor toprağı... hiçbir zaman eskimiyor bu sevgi daha çok değerleniyor,güzelleşiyor...
benim şeboma olan sevgimde böyle. Gülümseme

bize olan samimiyeti,şarkılarını yazarken içininden gelenleri büyük bir açıklılıkla kalemine dökmesi,dinleyicilerine aktarması ve kelimelerin yetmeyeceği daha bir sürü şey bana Şebnem Ferah'ı sevdiriyor.
herhangi bir sanatçıyıda şebomu sevdiğim kadar sevemem.kimse olmadı senin gibi şebom Öpücük

Yarınlar kadar yakın içimde fırtına!
seboistt
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #70 : Temmuz 21, 2010, 18:02 »

Genelde şarkılardan çabuk bırakarım. 2 gün dinledim mi 3. gün dinlemem. Ama Şebo'nun şarkılarından bıkmıyorum. 24 saat dinleyebilirm. Sadece kaliteli müzik yapması değil tabi çok içten ve samimi olmasıda onu diğer sanatçılardan ayırıyor. İşte bunun için onu çok seviyorum :-)
sheboisecil
güŁ √ Śє¢iŁ √ є¢є
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 207
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #71 : Temmuz 26, 2010, 15:06 »

ŞarkıLarında bizi bize anLatıyor eskise de değerlenen sözler içeriyor. İçtenLiği, samimiyeti ,mütevazı kişiliği de oldukça etkileyici..Magazinde gündem konusu olmuyor olsa da yaptığı çıkışLarıyLa, başarıLarıyLa kendinden söz ettiriyor..Son konserinden sonra nedenLerime neden kattın Şebo'm.. Hayatımızda olduğu sürece her gün sevme gerekçesi üretilir bence Göz kırpan

AkLımın sokakLarını arar sorarken kim biLir ben kac kaLp kırdım..
Zamanın istasyonunu trenLer gecerken kim biLir kac kez kacırdım..
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı