Sayfa: 1 ... 4 5 [6]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Şebnem Ferah'a Eleştiri  (Okunma Sayısı 41184 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #75 : Haziran 17, 2010, 11:22 »

Ben eskiden albümde teşekkür bölümünü okurken daha çok keyif alırdım, Kelimeler Yetse albümüne kadar..Albümü elime ilk aldığımda direkt baktığım yer teşekkür kısmıydı. Can Kırıkları, Dvd ve Benim Adım Orman albümlerinde eskisi gibi uzun uzun tutmuyor teşekkür kısmını Şebo..Tabi bu saydığım albümlerde tüm grup olarak teşekkür ediyorlar ama öyle eskisi gibi Şebo'nun yazdığı uzun uzun teşekkür satırlarını okumak daha zevkliydi benim için..Bu dediğim bazı kişilere saçma gelebilir ama benim düşüncem sonuçta ve keşke yine öyle yazsa..
sebomania_tuqce
şebo'(m) <3
Sebocu

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #76 : Haziran 17, 2010, 11:24 »

Ben eskiden albümde teşekkür bölümünü okurken daha çok keyif alırdım, Kelimeler Yetse albümüne kadar..Albümü elime ilk aldığımda direkt baktığım yer teşekkür kısmıydı. Can Kırıkları, Dvd ve Benim Adım Orman albümlerinde eskisi gibi uzun uzun tutmuyor teşekkür kısmını Şebo..Tabi bu saydığım albümlerde tüm grup olarak teşekkür ediyorlar ama öyle eskisi gibi Şebo'nun yazdığı uzun uzun teşekkür satırlarını okumak daha zevkliydi benim için..Bu dediğim bazı kişilere saçma gelebilir ama benim düşüncem sonuçta ve keşke yine öyle yazsa..

kesinlikle katılıyorum hele o perdeler ve kelimeler yetse albümünde okurken yüreğim sıcacık oluveriyodu can kırıklarından sonra topluca tşk. etmeye başladı Üzgün

Hepsini dileyip gerisine...
direniyorum...
lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #77 : Haziran 17, 2010, 11:32 »

kesinlikle katılıyorum hele o perdeler ve kelimeler yetse albümünde okurken yüreğim sıcacık oluveriyodu can kırıklarından sonra topluca tşk. etmeye başladı Üzgün
Özellikle Artık Kısa Cümleler Kuruyorum ve Kelimeler Yetse'dekileri o kadar çok okumuştum ki ezberlemeye başlamıştım Kahkaha
Öyle çok güzeldi ya Üzgün
seboist__nr
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #78 : Ağustos 16, 2010, 12:15 »

şebo ekranlarda kesinlikle daha fazla çıksın böle kaliteli programlara katılsın
bencede Gülümseme sigarayı bıraksın Kararsız 21. yüzyıl çıkmadan da evlenip anne olsun  Kahkaha Kahkaha Kahkaha(çok yakışır şeboma Kahkaha Kahkaha Kahkaha)

yeşildim olabildiğince yaşlandım maviye değince...
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #79 : Ağustos 23, 2010, 10:34 »

evet, sadece şebnem'in yazdığı teşekkür satırlarını ben de özledim. Umarım bir sonraki albümde bu gerçekleşir.

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
meleğim
Şeboo'M'eLikee
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

İçimde bir yerlerde sabır taşı gizli........

Site
« Yanıtla #80 : Aralık 21, 2010, 20:40 »

Evet ya sigara ve alkol içmese keşke.. Yok kilo vermesin tombiş tombiş iiiyi böylee Kahkaha keşke biraz zamanı olsada nete filanda girebilse,belki bizim yorumlarımızı okur (: Mutlu olur,mutlu oluruzz (yorum yazarsa filan..)

Ben böyle değildim,ne zaman kaybolldum..?.. <br />Rüzgarla dans ederdim,ne zaman savruldum..?.. ..<br /><br /><br />Buda gelir geçer diye inanmazsam nasıl yaşarım,Naıl yaşarımm..... ??
yenialbüm
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #81 : Aralık 21, 2011, 23:42 »

Benim sevdiğim Şebnem Ferah bu Şebnem Ferah değil: http://tvarsivi.com/player.php?i=2011120607265
Şebnem Ferah'ı alkollü gazetecilere cevap verirken görmek istemiyorum. Gazetecilere söyledikleri hiç hoşuma gitmedi.
Hayatı_Şebolaa
Meryem Tuncak
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne yapalım be gönlüm olduğu kadar,olmadığı kader..

Site
« Yanıtla #82 : Ocak 07, 2012, 18:58 »

Kesinlikle katılıyorum , AKCK, Perdeler ve Kelimeler Yetse'de ki teşekkürler kısmını okumaktan hiç bıkmam , okurken yüzümde bi tebessüm oluşur ama Can Kırıkları ve Benim Adım Orman öyle değil Üzgün Keşke yine eskisi gibi hissettiğiklerini teşekkürler kısmında dile getirse. Öyle daha bi samimi oluyor , albümü alınca onları okurken o cümleleri Şebnem'in kurduğunu hissedebiliyoruz. Umarım 2012 albümünde yine eskisi gibi yapar , albüm için dileyebileceğim tek şey bu zaten geri kalan herşeyi mükemmel yapacaktır Kahkaha
« Son Düzenleme: Ocak 07, 2012, 19:00 Gönderen: Hayatı_Şebolaa » Kayıtlı

Hayat Aslında Bir Festival... Biliyorsun, Yaşıyorsun Her An ..
Bırak Hayat İstediği Gibi Aksın , Sen Takma Kafana ...

Dil çıkaran HAYATI ŞEBO'LA Dil çıkaran
senaakk
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #83 : Ocak 07, 2012, 20:52 »

Katılmıyorum. Birlikte yazılan teşekkür yazısı resmi de olsa grup ruhunu hissettirdiğinden daha sıcak, daha samimi bence. Hatta bence asıl eleştirilmesi gereken Şebnem'in diğer albümlerinde teşekkür yazısını tek başına yazıp birde grup arkadaşlarına teşekkür etmesi. Sonuçta bunlar Şebo'nun tek başına yaptığı albümler değil. Bu onların da albümü. Bir müzisyene kendi albümünde neden teşekkür edilsin ki?

Yanlış anlaşılmasın, benim bu konuda genel tavrım bu. Yoksa Şebnem tek başına yazdığı teşekkür yazılarında da nezaketiyle grup ruhunu hissettirir ama böylesi daha doğru.
Hayatı_Şebolaa
Meryem Tuncak
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne yapalım be gönlüm olduğu kadar,olmadığı kader..

Site
« Yanıtla #84 : Ocak 07, 2012, 21:47 »

Katılmıyorum. Birlikte yazılan teşekkür yazısı resmi de olsa grup ruhunu hissettirdiğinden daha sıcak, daha samimi bence. Hatta bence asıl eleştirilmesi gereken Şebnem'in diğer albümlerinde teşekkür yazısını tek başına yazıp birde grup arkadaşlarına teşekkür etmesi. Sonuçta bunlar Şebo'nun tek başına yaptığı albümler değil. Bu onların da albümü. Bir müzisyene kendi albümünde neden teşekkür edilsin ki?

Yanlış anlaşılmasın, benim bu konuda genel tavrım bu. Yoksa Şebnem tek başına yazdığı teşekkür yazılarında da nezaketiyle grup ruhunu hissettirir ama böylesi daha doğru.

Kendi düşüncede tabii ki saygım var ama ben Şebnem'in yazdığı yazıların aslında grup arkadaşlarına teşekkür ettiği kısımlarını çok beğeniyorum çünkü onları ne kadar sevdiğini,dostluklarını çok güzel hissettiriyor. Bu grup arkadaşları (bunu kullanmayı pek sevmiyorum , dostları demek daha doğru) için de çok güzel bi duygudur eminim Kahkaha

Perdeler'de :
Buket DORAN, Ozan TÜGEN, Aykan İLKAN, Metin TÜRKCAN... Size teşekkür etmenin bir yolunu bulamıyorum. Bu aslında sizin albümünüz. Disiplininiz,çalışkanlığınız,özveriniz,özeniniz,sabrınız ve dostluğunuz, daha doğrusu tüm özellikleriniz hayatımda sanki yepyeni bir sayfa açtı.Her müzisyenin olamayacağı kadar şanslı olduğumun farkındayım,çalıştığınız her notanın keyfini doya doya yaşıyorum.İyi ki varsınız ve sizi çok seviyorum...

Kelimeler Yetse'de:
Buket, Ozan, Metin, Aykan; Sadece şunları
tekrarlamak isterim; sizleri
düşündüğümde mutlu oluyorum, sizlerle
olduğumda hep gülüyorum, beraber
seviniyoruz, beraber üzülüyoruz... Sizinle
bir duygumu paylaşmak isterim: Müzisyen
olmayı tercih edip zamanın akışına karşı
heyecan, saflık ve yaratıcılık barındırmak
ve buna yeni beceriler eklemek gerçekten
zor ama sizler bunun canlı örneklerisiniz.
Albümde ben; kelimelerin izin verebileceği
kadarını, ya da becerebildiğim kadarını
dinlenir kılmaya çalıştım, sizlerse
kelimelerin yetemediği şeyleri... Su gibi...

Bu da benim fikrim. Karizmatik

Hayat Aslında Bir Festival... Biliyorsun, Yaşıyorsun Her An ..
Bırak Hayat İstediği Gibi Aksın , Sen Takma Kafana ...

Dil çıkaran HAYATI ŞEBO'LA Dil çıkaran
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #85 : Ocak 07, 2012, 21:58 »

yıllardır birlikte çalışmalarından ötürü artık gruplaşmış olsalar da şebnem ferah solo bir sanatçı (bu terim doğru mu bilemiyorum ) ve kendi adına bir teşekkür yazısı yazması normal bence. Zaten tüm üyelerin imzasının bulunduğu bir teşekkür yazısı sadece emeği geçen insanların isimlerinden oluşur, Can Kırıkları'nda olduğu gibi. Ama Şebnem Ferah'ın sohbet eder gibi kendi yazdığı bir yazı çok daha mutlu ediyor beni.

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
senaakk
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #86 : Ocak 07, 2012, 23:23 »

Kendi düşüncede tabii ki saygım var ama ben Şebnem'in yazdığı yazıların aslında grup arkadaşlarına teşekkür ettiği kısımlarını çok beğeniyorum çünkü onları ne kadar sevdiğini,dostluklarını çok güzel hissettiriyor. Bu grup arkadaşları (bunu kullanmayı pek sevmiyorum , dostları demek daha doğru) için de çok güzel bi duygudur eminim Kahkaha

Perdeler'de :
Buket DORAN, Ozan TÜGEN, Aykan İLKAN, Metin TÜRKCAN... Size teşekkür etmenin bir yolunu bulamıyorum. Bu aslında sizin albümünüz. Disiplininiz,çalışkanlığınız,özveriniz,özeniniz,sabrınız ve dostluğunuz, daha doğrusu tüm özellikleriniz hayatımda sanki yepyeni bir sayfa açtı.Her müzisyenin olamayacağı kadar şanslı olduğumun farkındayım,çalıştığınız her notanın keyfini doya doya yaşıyorum.İyi ki varsınız ve sizi çok seviyorum...

Kelimeler Yetse'de:
Buket, Ozan, Metin, Aykan; Sadece şunları
tekrarlamak isterim; sizleri
düşündüğümde mutlu oluyorum, sizlerle
olduğumda hep gülüyorum, beraber
seviniyoruz, beraber üzülüyoruz... Sizinle
bir duygumu paylaşmak isterim: Müzisyen
olmayı tercih edip zamanın akışına karşı
heyecan, saflık ve yaratıcılık barındırmak
ve buna yeni beceriler eklemek gerçekten
zor ama sizler bunun canlı örneklerisiniz.
Albümde ben; kelimelerin izin verebileceği
kadarını, ya da becerebildiğim kadarını
dinlenir kılmaya çalıştım, sizlerse
kelimelerin yetemediği şeyleri... Su gibi...

Bu da benim fikrim. Karizmatik
Son cümlede söylemek istediğim tam olarak buydu zaten? Masum
yıllardır birlikte çalışmalarından ötürü artık gruplaşmış olsalar da şebnem ferah solo bir sanatçı (bu terim doğru mu bilemiyorum ) ve kendi adına bir teşekkür yazısı yazması normal bence. Zaten tüm üyelerin imzasının bulunduğu bir teşekkür yazısı sadece emeği geçen insanların isimlerinden oluşur, Can Kırıkları'nda olduğu gibi. Ama Şebnem Ferah'ın sohbet eder gibi kendi yazdığı bir yazı çok daha mutlu ediyor beni.
Cümleyi tam hatırlayamamakla birlikte "Şebnem Ferah ismen solo bir sanatçı olsa da aslında bir grup, her birimiz böyle hissediyoruz." demişti Şebo, sanırım bir radyo programında. Son iki albümde de bir grup gibi teşekkür yazısını birlikte yazmalarını daha doğru bulduğumu söylüyorum sadece.
sadecesebo
Kelimeler Yetse...
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Sonunda boğulmak olsa da o sularda yüzmem gerek...

« Yanıtla #87 : Temmuz 19, 2012, 23:06 »

Keşke saçlarını kestirmeseydi... Yakışmadığından demiyorum; aksine o kadar kısacık saç herkese yakışmaz; ama Şebnem'e gerçekten abes durmuyor; yüzü o kadar tatlı ki... Ben uzun saçı bayanlara daha çok yakıştırdığım için uzun olmasını isterdim.
Genel anlamda yorumlara baktığımda herkesin TV'ye az çıkmasından şikayet ettiğini görüyorum. Ben tam tersini düşünüyorum. Evet, sizin gibi ben de onu daha çok televizyonda görmek isterim; ama bence aynen bu gidişi korumalı. Bu onu daha gizemli, daha sevilir, daha özlenir, daha heyecan verici ve daha sanatçı yapıyor...

Acıyı da derdi de severim ben,
Yanımdan geçer beni büyütürler.
Yok, yok olmaz inancım,
Yok, ne üzgün ne kırgınım...
Sayfa: 1 ... 4 5 [6]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı