Sayfa: [1] 2 3 ... 10   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kısa Kısa Cümleler  (Okunma Sayısı 32610 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tufan
Ziyaretçi
« : Nisan 23, 2007, 21:50 »

"Kalbimin boş ve dolu olmasını istemiyorum. Aşık olmak çok güzel bir duygu. Birisine seni seviyorum demek, hayatı paylaşmak, değer vermek çok güzel. Ben bunların özlemini çekmiyor değilim. Ama bunun için özel bir çaba sarf etmiyorum. Ancak bundan sonra karşıma biri çıkarsa her şeyi dolu dolu yaşar mıyım bilmiyorum, göreceğiz."
« Son Düzenleme: Nisan 24, 2007, 15:58 Gönderen: theflood_rain » Kayıtlı
tufan
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Nisan 24, 2007, 09:54 »

"Rock müzisyenleri içinde her türlü karaktere rastlayabilirsiniz. Dolayısıyla 'rock müzisyeni şöyle olur' demek bana yanlış geliyor. Galiba hepsinin tek ortak noktası özgürlüğüne düşkün,kendi mutluluğu ve huzuru için ne yapması gerektiğini bilen insanlar."
tufan
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Nisan 24, 2007, 09:55 »

"İlk anda üretilen şeylerin çok yapıldığını ve hatta son dönemde bu tarz şeylerin insanların kapasitelerini aşağı çektiğini görüyorum. O biraz insanların zevklerini, beğenilerini, akıllarını, zekalarını hafife almak gibi geliyor bana."
tufan
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Nisan 24, 2007, 09:57 »

"Ben etrafımın ve kendimin farkındayım; beni ancak ben mahvedebilirim."
tufan
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Nisan 24, 2007, 09:58 »

"Hiç bir şeyi unutmazsın ki Hafızan doğru çalıştığı sürece, unutmazsın. "Ben her şeyi unuturum" diyen varsa, o anlık bir kızgınlık içinde söylenen bir şey olur. "
tufan
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Nisan 24, 2007, 09:59 »

"Birinin duygularına çamur mu sürmek istiyorsun? Önce senin ellerin kirlenecek... Bu kirliliğin içinde önce sen olacaksın diyebilmek hoşuma gidiyor."
tufan
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Nisan 24, 2007, 10:02 »

"İnsanların kendi ahlaklarını üretebilmesinin ne kadar önemli bir şey olduğunu ve bunu yapmadığımızda ne kadar büyük bir eksiklik içersinde yüzdüğümüzü sık fark eder oluyorsunuz."
tufan
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Nisan 24, 2007, 10:05 »

"Kendimi bir yere dahil etmek zor.Ama benim bir tarzım var.Yani kendime,özgü bir tarzım olduğuna eminim.Duyulduğunda-Bu Şebnem'in bestesi-denilebileceğine eminim."
tufan
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Nisan 24, 2007, 10:08 »

"Kendimi bildim bileli hayatımın en büyük kısmını şarkıcılığa,şarkı sözü yazmaya ve beste yapmaya ayırdım.Daha az emek harcanarak yapılan başka albümlerle karşılaştırdığın zaman arada bir fark olması çok normal. "
tufan
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Nisan 24, 2007, 10:11 »

"Hayatında bazen kontrol edemediğin,bazen kontrol edip de üstesinden gelemediğin değişiklikler oluyor; bazen de hiçbir şey olmuyor."
tufan
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Nisan 24, 2007, 10:13 »

"45ime geldiğimde yine müzik yapacağım ama giderek yalınlaşacağım."
tufan
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Nisan 24, 2007, 10:13 »

"Ben giyinirken ise,kendimi en dogru nasil ifade edebilirsem öyle giyinmeye çalışıyorum.Bunun için de çok fazla düşünmem.Ama birseyi kliplendirirken ya da resimlendirirken giyim bir fantezi benim için."
tufan
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Nisan 24, 2007, 11:45 »

"Öyle ki bazı şeyleri yaşıtlarımdan daha geç öğrendim.Kadın olmayı da daha geç hissettim,bazı iletişim parametrelerini de geç öğrendim."
tufan
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Nisan 24, 2007, 11:46 »

"Herkese mesaj vereceğim diye bir kaygım yok.Birileri bunu alıyor ve evine yani hayatına sokuyor.Zamanına ortak oluyorum."
tufan
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Nisan 24, 2007, 11:47 »

"Çok sevdiğim bir şeyi yapıyorum ve bunu da dürüst olarak yaptığım için,başka müzik türlerini dinleyenleri de etkiliyor.Yani,iyi şeyler dinlenir."
Sayfa: [1] 2 3 ... 10   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı