Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Şebnem Ferah - Can Bonomo @ BGM Konseri 14 Nisan 2012  (Okunma Sayısı 4485 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
MayınTarlası
Ziyaretçi
« : Nisan 05, 2012, 21:03 »

Şebnem Ferah ve Can Bonomo VFreeZone 15. Liselerarası Müzik Yarışması Finali’nde sahne alacak.

Bilet Satış: BGM Gişe 30 TL
yenialbüm
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : Nisan 06, 2012, 10:49 »

Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki konser hakkında bilgi, vodafonefreezone.com adresinde etkinlikler linkine tıklandığında görülüyor. Ancak, neden diğer altı şehirdeki (Adana, Denizli, İzmir, Kayseri, Ankara, İstanbul) üniversite konserleri hakkında vodafonefreezone.com adresinde bilgi verilmiyor? Yoksa bu konserler vodafone'dan bağımsız mı?
MayınTarlası
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Nisan 06, 2012, 11:17 »

O konserler şu an hazırlık aşamasında, Vodafone Freezone Turnesi kapsamında yapılacak, şimdilik sadece yerler ve takvim belli bazı yerler içinde sanatçı ve vodafone arasında paylaşım yapılıyor yer belirleniyor, detay işleri sürmekte. Ancak bu henüz freezone sitesine eklenmedi benim aldığım duyumlar doğrultusunda bu konserleri duyurdum. Ancak, netleşmeyen birşey olsaydı duyurmazdım. Freezone sitesini beklersek 1 hafta kala haber veriyorlar. Dediğim gibi kaynağım sağlam olmasa duyurumam ve bugüne kadar da o kaynak hiç yanılmadı Göz kırpan
« Son Düzenleme: Nisan 06, 2012, 11:19 Gönderen: MayınTarlası » Kayıtlı
çsokra
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : Nisan 09, 2012, 10:09 »

Üniversite konserlerine n'oldu? :S

BEN BAŞI ÖNÜNDE, RÜZGAR NERDEN ESERSE, "EVET" DİYEN BİRİ OLAMAM!!!
MayınTarlası
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Nisan 09, 2012, 16:52 »

Sürekli bilgileri değişiyor, bu nedenle kesinleşene kadar kaldırdım yerleri belli ama insanları yanıltmamak adına kesin bilgi alınca açacağım millet şimdiden uçak bileti falan almasın
çsokra
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : Nisan 10, 2012, 10:39 »

Tamam sağ ol. Konserler iptal olmasın da, tarih değişsin Gülümseme

BEN BAŞI ÖNÜNDE, RÜZGAR NERDEN ESERSE, "EVET" DİYEN BİRİ OLAMAM!!!
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı