Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Şebnem Ferah 23 Mayıs 2013 Ankara Kentpark Konseri Rocka Doydu !  (Okunma Sayısı 3058 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
merakli
Yeni Üye


Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 11


« : Mayıs 26, 2013, 16:44 »

Ankara,Vodafone Freezone'la Rock'a Doydu!
Vodafone FreeZone konserleri, 23 Mayıs'ta Ankara Kentpark AVM Konser Alanı'nda gerçekleşen Şebnem Ferah ve Teoman konserleriyle devam etti.

TÜRKÇE ROCK MÜZİĞİNİN GÜÇLÜ KADIN VOKALLERİNDEN Şebnem Ferah VE UZUN BİR ARADAN SONRA SAHNELERE DÖNEN Teoman AYNI GÜN SAHNE ALDIKLARI Vodafone FREEZONE ANKARA KONSERİNDE 15.000 HAYRANINI ATEŞLEDİ.

8 ilde düzenlenen Vodafone FreeZone konserleri, 23 Mayıs'ta Ankara Kentpark AVM Konser Alanı'nda gerçekleşen Şebnem Ferah ve Teoman konserleriyle devam etti. 3,5 yıl aradan sonra yeni stüdyo albümü "Od"u yayımlayan rock müziğin güçlü kadın vokallerinden Şebnem Ferah ve uzun bir aradan sonra Vodafone FreeZone ile sahnelere dönen Teoman, aynı gün arka arkaya sahne aldıkları konserlerde 15.000 kişilik Ankaralı dinleyicilere müzik ziyafeti çekti.

Vodafone Türkiye'nin "Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa" sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone'un özgürlük çağrısını gençlerle paylaşan Türk rock müziğinin iki güçlü sesi Şebnem Ferah ve Teoman, Vodafone FreeZone konser serisine devam ediyor. 3,5 yıl aradan sonra çıkardığı yeni albümü "Od"dan şarkılar seslendiren Şebnem Ferah ve uzun bir aradan sonra sahnelere geri dönen Teoman, 23 Mayıs'taki Ankara konserlerinde Ankara Kentpark AVM Konser Alanı'nı dolduran 15.000 kişilik kalabalığı coşturdu. Teoman'ın sahne alması ile başlayan coşku dolu gece Şebnem Ferah'ın eski ve yeni şarkılarından oluşan performansı ile son buldu.

25 yaş ve altındaki gençlere özgürlük alanları sunan Vodafone FreeZone'un müzikal yolculuğu, Mayıs 2011'de Şebnem Ferah'ın yazıp bestelediği "Özgürce Yaşa" şarkısıyla başladı. Vodafone FreeZone'un özgürlük çağrısı Teoman'a da ulaştı ve ünlü rock'çu FreeZone için "Özgürlüğün Elinde" şarkısını besteledi. Şebnem Ferah ve Teoman, FreeZone'un yeni dönem konserleri kapsamında ilerleyen günlerde 4 ilde toplam 100 bin gence ulaşacak. 50 bin Vodafone FreeZone'lunun özel davetiyeleriyle izlemeye devam edeceği konser serisinde ayrıca FreeZone'lu şanslı gençler, Şebnem Ferah ve Teoman'la yüz yüze tanışma fırsatı yakalıyor.

Vodafone FreeZone'un yeni dönem sürprizlerinin ilk adımı, 9 Mayıs'ta Gaziantep'te gerçekleşen Teoman konseriydi. Sahnelere FreeZone'la dönen Teoman'ı 7 bine yakın Gaziantepli izledi. İkinci sürpriz ise yine 9 Mayıs'ta "Od" adlı yedinci stüdyo albümünü yayımlayan Şebnem Ferah'ın 11 Mayıs'taki Antalya konseriydi. 5500 kişilik hayran kitlesine hitap eden Şebnem Ferah, daha sonra 22 Mayıs'ta da Bursalılarla buluştu. 1 Haziran'a kadar gerçekleşecek konserler maratonunun dördüncüsünde Ankara Kentpark AVM Konser Alanı'nı dolduran başkentliler için doyurucu bir müzik ziyafeti vardı. Şebnem Ferah, eski şarkılarının yanı sıra yeni albümü "Od"dan şarkılar da seslendirdi. Teoman ise sahnelere geri dönmenin coşkusuyla, kendisini özleyen hayranlarını unutulmaz şarkılarıyla selamladı. Şebnem Ferah ve Teoman'ın Vodafone FreeZone konserleri, Eskişehir, İzmir, Trabzon ve İstanbul'da devam edecek.

Fatih Uysal: "Gençlere özgürlük alanları sunuyoruz"

Vodafone FreeZone'la 25 yaş ve altındaki gençlerin ihtiyaçlarına karşılık veren ürün ve servislerle hayatlarında fark yaratmak üzere çalıştıklarını belirten Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, şunları söyledi:

"Vodafone Türkiye olarak, pazarlamada segmentasyon odaklı yaklaşımımız doğrultusunda, abonelerimizin gerçek ihtiyaçlarını tespit ederek, bunları tam olarak karşılayan, yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirme hedefiyle çalışıyoruz. Her segmentin ihtiyaç ve beklentilerinin farklı olduğu bilinciyle, 25 yaş ve altındaki gençlerin ihtiyaçlarına uygun avantajlarla hayatlarında fark yaratmak üzere Mayıs 2011'de Vodafone FreeZone markasını hayata geçirdik. FreeZone markamızla gençlere daha fazla özgürlük alanları yaratmayı hedefliyoruz. İki yıldan bu yana hiç durmadan, yorulmadan çalıştık. FreeZone çatısı altında birçok önemli projeye imza attık. GSM dışında, gençler gençliklerini özgürce yaşayabilsinler diye konserden sinemaya, yemekten giyime birçok alanda onlara kolaylıklar sunduk.

Şimdi de özgürlük hareketimizi daha yukarı taşıyoruz. İki yıl önce yola çıkarken yanımızda olan değerli sanatçı Şebnem Ferah gibi gençler tarafından çok sevilen Teoman'ı da Vodafone FreeZone'un özgürlük çağrısına ortak etmek istedik. Teoman bizim için yepyeni bir şarkı yazıp besteledi ve Şebnem Ferah'la birlikte seslendirdi. Şebnem Ferah'la Teoman birlikteliği, yeni dönem sürprizlerimizin ilk adımını oluşturuyor. İki sanatçımız, yeni şarkımız ve 8 ilde verecekleri konserlerle gençleri özgürlüğe davet ediyorlar. 'Özgürlüğün Elinde' şarkısı, FreeZone'un yeni konserler dizisinin de bir sembolü olacak. Teoman ve Şebnem Ferah'ın birlikte ve ayrı ayrı verecekleri konserleri, Vodafone FreeZone'lular özel davetiyeleriyle izlemeye devam edecekler. FreeZone'lulara ve FreeZone'a yeni gelen toplam 50 bin kişiye Teoman ve Şebnem Ferah konserlerinin davetiyelerini hediye edeceğiz. 8 ile yayılacak konserlere büyük katılım bekliyoruz. Diğer yandan, Rihanna, Iron Maiden ve Tiesto gibi dünya çapında birçok sanatçı ve grubu müzikseverlerle buluşturacağımız, yaza damga vuracak Vodafone Istanbul Calling konserlerinde de FreeZone'lulara sürprizlerimiz olacak. Tüm gençleri FreeZone'un özgür dünyasına bekliyoruz."

Kurulduğu 2011 yılından bugüne kadar, Vodafone FreeZone toplamda 11 ayrı sanatçı ve grubun katılımıyla toplamda 112 saat süren 47 konser gerçekleştirdi. Son iki yıldır, her iki haftada bir konser verildi. Şebnem Ferah, Athena, Manga, , Hayko Cepkin, Aylin Aslım, Badem, Mirkelam, Mor ve Ötesi, Can Bonomo gibi birçok müzisyen ve grupla gerçekleşen konserleri, iki yılda yaklaşık bir milyon kişi izledi.

3,5 yıl aradan sonra çıkan yeni Şebnem Ferah albümü "Od"u ve Teoman'ın sahnelere geri dönüşünü sabırsızlıkla bekleyenler için, ilklerin yaşanacağı konserler dizisinin tarih ve mekanları şöyle:

· 24 Mayıs: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Teoman
· 25 Mayıs: İzmir Arena, Teoman
· 26 Mayıs: Trabzon Hayri Gür Kapalı Spor Salonu, Şebnem Ferah
· 1 Haziran: İstanbul Parkorman, Şebnem Ferah, Teoman, Bülent Ortaçgil, Can Bonomo, TNK, Social Inclusion Band, DJ Hakan Tamar (Vodafone Istanbul Calling Şehir Festivali programı dâhilinde bir Vodafone FreeZone etkinliğidir.)
Kayıtlı
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı