Sayfa: 1 ... 30 31 [32] 33   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Fanta Gençlik Festivali 2010  (Okunma Sayısı 134076 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sebomania_tuqce
şebo'(m) <3
Sebocu

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #465 : Ağustos 01, 2010, 21:16 »

powerturkteki program sebokolik tv ye konulmayacak mı. hala izleyemedim cok merak ediyorum..  Üzgün
bende merak ediyorum...inş. birgün yayınlanır

Hepsini dileyip gerisine...
direniyorum...
darkrocker
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #466 : Ağustos 04, 2010, 19:23 »

Blue Jean dergisinin ağustos sayısında da festivalle ilgili yazı var şebo hakkında süper şeyler yazılmış Gülümseme Gülümseme
altınkız
Ziyaretçi
« Yanıtla #467 : Ağustos 04, 2010, 19:35 »

evet şebo hakkında süper şeyler yazmışlar
lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #468 : Ağustos 04, 2010, 19:56 »

Neler yazıldığını paylaşsanız da bizim de merakımız geçse Sırıtan
darkrocker
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #469 : Ağustos 04, 2010, 20:09 »

Sadece bi kısmını yazıyorum..
ŞEBO FARKI
'Eski' parçası çalınırken , Şebnem Ferah sahnenin kenarına geçti, üzerinden takip ışığı kalktı ve şarkıyı kenarda söyleyerek seyirci ilgisini ekrana yönlendirdi. Ekranda kimi hayatta, kimiyse hayatta olayan birçok sinema ve müzik dünyasından ismin portresi geçti. Dikkat ettim, yetmedi notta aldım ; en çok alkışı Kemal Sunal, Zeki Alasya, Metin Akpınar,Adile Naşit, Şener Şen, Gazanfer Özcan, Yılmaz Güney ,Barış Manço ve en sonda beliren Atatürk'ün sözü aldı. Şebnem Ferah'ın büyüklüğüne bakar mısınız, ondan başka kim kenara ve karanlığa çekilip, koca sahneyi ve ilgiyi başkalarına bırakır? Bir düşünün bakalım...

BLUE JEAN
« Son Düzenleme: Ağustos 04, 2010, 20:12 Gönderen: darkrocker » Kayıtlı
seboistt
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #470 : Ağustos 04, 2010, 20:21 »

ŞEBO FARKI
'Eski' parçası çalınırken , Şebnem Ferah sahnenin kenarına geçti, üzerinden takip ışığı kalktı ve şarkıyı kenarda söyleyerek seyirci ilgisini ekrana yönlendirdi. Ekranda kimi hayatta, kimiyse hayatta olayan birçok sinema ve müzik dünyasından ismin portresi geçti. Dikkat ettim, yetmedi notta aldım ; en çok alkışı Kemal Sunal, Zeki Alasya, Metin Akpınar,Adile Naşit, Şener Şen, Gazanfer Özcan, Yılmaz Güney ,Barış Manço ve en sonda beliren Atatürk'ün sözü aldı. Şebnem Ferah'ın büyüklüğüne bakar mısınız, ondan başka kim kenara ve karanlığa çekilip, koca sahneyi ve ilgiyi başkalarına bırakır? Bir düşünün bakalım...

BLUE JEAN

Gerçekten güzel bir yazı olmuş. İyi bir noktaya değinmişler.
lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #471 : Ağustos 04, 2010, 20:44 »

Güzel yazmışlar dilerim tamamını da okuyabiliriz Gülümseme
Teşekkürler paylaşım için Gülümseme
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #472 : Ağustos 05, 2010, 15:13 »

ŞEBO FARKI

BLUE JEAN

Şebnem Ferah ne kadar değerli ve farklı olduğunu her daim farkettiriyor .Yıllardır bizleri hiç yanıltmadan aynı çizgide ilerliyor.Gerek müziği gerek  kişiliği ile bu ülkede bir Şebnem Ferah gerçeği var. Her zaman dediğim gibi ,bir Fan'ın sanatçısından beklediği herşey'i belki de daha fazlasını yaşatıyor yıllardır dinleyicilerine.Blue jean'de gerçekten çok güzel bir noktaya temas etmiş, alıp yazının gerisini de okumalı , merak ettim.

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
şebnemerwe
şebnemervee
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

sadece yarım saat...

« Yanıtla #473 : Ağustos 07, 2010, 03:29 »

tam olarak ayın kaçında olduğunu hatırlamıyorum ama milliyet gazetesinde fanta gençlik festivalinin son gününden yani istanbul konserinden bahseden küçük bir haber vardı ama haberin asıl konusu şebokolikti şebnem ferah nereye biz oraya diyen 'şebokolik'ler diye bahsediyordu...şuan evimde değilim ama haberi kestim saklıyorum mutlaka paylaşıcam burada Göz kırpan

dünüm yok yarınım sır...
şbnmrw
bobo13
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 23
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #474 : Ağustos 07, 2010, 10:51 »

tam olarak ayın kaçında olduğunu hatırlamıyorum ama milliyet gazetesinde fanta gençlik festivalinin son gününden yani istanbul konserinden bahseden küçük bir haber vardı ama haberin asıl konusu şebokolikti şebnem ferah nereye biz oraya diyen 'şebokolik'ler diye bahsediyordu...şuan evimde değilim ama haberi kestim saklıyorum mutlaka paylaşıcam burada Göz kırpan
kesinlikle bekliyoruz o zaman çok merak ettim şimdi  Gülümseme

Bugün kendimi kuru yapraklarla kaplı çıkmaz bir sokağa benzetiyorum
caliypso5153
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #475 : Ağustos 08, 2010, 00:56 »

tatil sebebiyle gecikmiş konser yorumumu yapıyım  Sırıtan
1 temmuz ankara ve 18 temmuz izmir konserlerindeydim. ankaradaki daha uzundu sanki izmirden ama her ikisi de harikaydı. ayrıca izmirde Şebnem'in fırtınada gitar çalması başımı döndürüp gözümün kararmasına neden oldu  Ney  ve ankara konserinde tesadüfen yanyana durup konseri izlediğim şebokolik.com üyesi arkadaşa selamlar  Sırıtan

iyi ki varsın -ŞEBNEM FERAH-
şebnemerwe
şebnemervee
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

sadece yarım saat...

« Yanıtla #476 : Ağustos 08, 2010, 20:22 »

evet arkadaşlar haberi aynen yazıyorum Gülümseme
Şebnem Ferah nereye,biz oraya
Pazarlamayı kafaya takmayan,müziğine odaklanan,poz kesmeyen,ona buna laf yetiştirmek yerine yüreğini anlamaya çalışan Şebnem Ferah'ın çok sevildiğini görmek insana umut veriyor.Geçen hafta Turkcell Kuruçeşme Arena'da,Fanta Gençlik konserlerinin sonuncusu vardı.''Şebnem Ferah nereye biz oraya diyen binlerce 'şebokolik' tüm şarkılarda ona eşlik etti. '' Gecenin en etkileyici yanı Şebnem Ferah ''Eski'' şarkısını söylerken perdeye yansıttığı ''büyüklerimizin'' görüntüleri ve Şebo'nun onlara teşekkür etmesiydi. Kemal Sunal,Münir Özkul,Adile Naşit,Barş Manço,Cem Karaca,Yıldız Kenter,Mevlan büyük alkış aldı.Atatürk'ün ismi belirdiğindeyse,Arena'da yer gök inledi.
Ben hepimizin adına çok gurur duydum arkadaşlar haberi okuyunca Gülümseme

dünüm yok yarınım sır...
şbnmrw
şebokolik_srkn
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #477 : Ağustos 09, 2010, 22:45 »

Bende okumuştum bu haberi.Tamamını okumak lazım gerçekten çok güzel bir yazı olmuş..Sanırım dergiyede değiniyordu..
şebnemerwe
şebnemervee
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

sadece yarım saat...

« Yanıtla #478 : Ağustos 11, 2010, 14:50 »

haberin tamamı bu küçük bir yazıydı yani dergiden falan bahsetmiyordu Göz kırpan

dünüm yok yarınım sır...
şbnmrw
miriç
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

Bu Aşk Az Bile Sana

« Yanıtla #479 : Eylül 04, 2010, 20:13 »

Süper festivaldi valla.Şebo harika.  Kahkaha

BİRİNİN DUYGULARINI KİRLETMEKMİ İSTİYORSUN?
ÖNCE SENİN ELLERİN KİRLENECEK.
Sayfa: 1 ... 30 31 [32] 33   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı