Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yüksek Sadakat Eurovision 2011’e Gidiyor  (Okunma Sayısı 8088 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
MayınTarlası
Ziyaretçi
« : Ocak 01, 2011, 00:41 »

TRT bu yıl Atiye, Hande Yener, Ayna gibi ünlü grup ve şarkıcıların talip olduklarını açıkladıları Eurovision Şarkı Yarışması’na sürpriz bir grubu gönderme kararı aldı

TRT rock grubu Yüksek Sadakat’i bu yıl mayıs ayında Almanya’da düzenlenecek olan yarışmaya göndermeye hazırlanıyor. İlk albümlerini 2006 yılında DMC etiketiyle çıkaran grup, ‘Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer’ şarkısıyla tanındı. 5 kişiden oluşan grup üyeleri vokalde Kenan Kutlu, bas gitarda Kutlu Özmakinacı, gitarda Serkan Özgen, klavyade  Uğur Onatkut ve bateride Alpay Şalt yer alıyor.  Grup yeni yılın ilk dakikalarında TRT 1’de seyircÌ karşısına çıktı ve Eurovision’la ilgili duygularıı paylaştı. Grup şarkıyı önümüzdeki günlerde hazırlayıp teslim edecek.

Kaynak: http://magazin.milliyet.com.tr/yuksek-sadakat-eurovision-a-gidiyor/magazin/haberdetay/31.12.2010/1333559/default.htm
« Son Düzenleme: Ocak 01, 2011, 00:43 Gönderen: MayınTarlası » Kayıtlı
rockreis
beni bilen bilir, tanıyan anlar, anlayan susar, anlamayan uzar ;)
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 79
Çevrimdışı Çevrimdışı

küçük zeytin'im öldü :'(

« Yanıtla #1 : Ocak 01, 2011, 00:55 »

çok sevdiğim bir grup. umarım başarılı olurlar Masum

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sessizlik insana
insan nasıl konuşur kendisiyle,
nasıl koşar aynalara
bir cana hasret bilmezler.

hayat kapımı kapatırken, arada sadece azrailin girebileceği kadar bir boşluk bırakıyorum. kimseyi görmek, duymak istemiyorum artık. kimseyle konuşmak istemiyorum. sadece azrailin ''BEN GELDİM'' demesini bekliyorum.
ozgur0071
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : Ocak 01, 2011, 02:39 »

bende sevindim. başarılı olabilirler bence..
lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #3 : Ocak 02, 2011, 23:02 »

Müzik yarışması olmaktan çoktan çıktı Eurovision..
Ama olsun Yüksek Sadakat grubuna başarılar Gülümseme
Bir kez konserlerine gitmiştim, iyi performans sergilemişlerdi..
Léon
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 141
Çevrimdışı Çevrimdışı

Draw your swords.

« Yanıtla #4 : Ocak 04, 2011, 14:29 »

Bu grubun uğuru Cemil Demirbakandı..Eurovisionada seçilmeleri yersiz olmuş bence
ozgur0071
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : Ocak 05, 2011, 14:50 »

Yabancı şarkı ile katılacağız eurovisiona.. Umarım başarılı oluruz:)
şebosfer
Seda
Forum Ekibi
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

HoşcakaL...

« Yanıtla #6 : Ocak 05, 2011, 16:20 »

Yüksek sadakat sıkda olmasa dinledigimbir grupdur ve eurovision a gitmesine cok sevindim. Fakat bu grupda şöyle birşey var ki yaptıgı şarkıların besteleri sanki birbirini anımsatıyor. Hani onların bir şarkısını dinlediginde kesin O'dur diye biliyorsun umarım yine böyle dedirttirecek türden bir şarkıyla gitmezler Gülümseme

Kaçırma gözlerini benden suçlu suçlu...
sebocagla
sebocagla
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : Ocak 05, 2011, 16:55 »

bence harika bi seçim ben severek dinliyorum o grubu hep destek tam destek:)Gülümseme

sözlerime değer verilmezse konuşmanın ne anlamı var
MayınTarlası
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ocak 05, 2011, 17:06 »

Bu yılki Eurovision temsilcimiz Yüksek Sadakat, yarışmaya ıngilizce şarkıyla katılmaya karar verdi.

Zaman daralıyor     

Yüksek Sadakat grubu, Eurovision’da ıngilizce şarkıyla yarışmayı tercih etti. Yarı finalleri 10 ve 12 Mayıs, büyük finali ise 14 Mayıs’ta gerçekleşecek yarışmaya hazırlanmak için kısıtlı zamanı olan grup üyeleri, bir yandan çıkışını erteledikleri son albümlerinden seçtikleri şarkılara ıngilizce söz yazdırıyor, bir yandan yeni şarkılar hazırlıyor.

Önce yarı final     

TRT yönetiminin “15-20 gün içinde 3 şarkı getirin” demesi üzerine çalışmalarına hız veren Yüksek Sadakat’in seçilen şarkısı, delagasyon yetkilisi tarafından 12 Mart’ta Düsseldorf’taki Eurovision ekibine teslim edilecek. 14 Mart’tan itibaren de radyo ve televizyonlarda yayınlanması planlanan şarkı, ilk olarak yarı finallerde oylamaya sunulacak.
şebrock92
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 38
Çevrimdışı Çevrimdışı

BeN biR MülteciyiM!!!

« Yanıtla #9 : Ocak 07, 2011, 15:35 »

müzik yarışmasının ötesinde bir yarışma bana göre eurovision.
müziğin dışında ne ararsan var...
böyle bir yarışmaya bir rock grubunun katılmasını hiç istemediğimden olsa gerek son yıllarda hep rock grupları temsil ediyor bizi.yüksek sadakat iyi iş çıkarır inanıyorum ama karşılığını alırmı ?
Hiç zannetmiyorum.

Yarınlar kadar yakın içimde fırtına!
MayınTarlası
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Şubat 25, 2011, 23:14 »

Türkiye’nin Eurovision şarkısı, TRT Tepebaşı Stüdyolarında, TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin ve "Yüksek Sadakat" grubu üyelerinin katıldığı basın toplantısında açıklandı.

Buna göre grup, Almanya’da yapılacak 56. Eurovision Şarkı Yarışması’na, "Live it up" (Hayatını Yaşa) adlı İngilizce parçayla katılacak.

lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #11 : Şubat 26, 2011, 00:10 »

Güzel olmuş bence Gülümseme
Başarılar Gülümseme
Finally Free
Moderator
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : Şubat 26, 2011, 10:12 »

Sevmedim ben şarkıyı.

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : Şubat 26, 2011, 15:11 »

Mor ve ötesi'nin katılışından bu yana -yanlış hatırlamıyorsam- ilk defa bir eurovision şarkısını beğendim, güzel, başarılar. Gülümseme

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : Mart 04, 2011, 20:53 »

Erövizyon benim için hiçbir anlam içermesede o derece kısacada 'erövizyon'  Karizmatik
Gayet güzel olmuş parça hem o keyif nedir onlarda söylerken,çalarken  ki yahu öyle.
Biz ilk defa öğretmenler evinde 15 kişi bir tv başında toplanıp dinlerken bana din kültürcü bir ablam yaklaşıp
özlem abla  Sırıtan nediyor bu çocuklar bu ne keyif böyle dedi bende o sıra dikkat ettim amma mutlular parçayı söylerken öyle bir özgüven var ki 1.lik falan garanti gibi bastıra bastıra okuyorlardır parçayı dikkat etmişseniz biz baya eğlendik onlar parçayı yorumlarken  Kahkaha

Ha birinci ikinci yada sonuncu olması pek möhüm  Sırıtan bir konu değil ben ki hala mor ve ötesinden deli parçasını dinleyen biri olarak yüksek sadakat'tan bir ekstra parça olarak dinlerim.
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı