Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Şebnem Ferah ve Redd Bon Jovi Sahnesinde  (Okunma Sayısı 3459 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Finally Free
Moderator
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : Mayıs 26, 2011, 10:59 »

Efsanevi rock grubu Bon Jovi İstanbul’a geliyor. Greatest Hits Tour kapsamında ülkemize gelecek Bon Jovi 8 Temmuz 2011’de 18 yıl sonra tekrar İstanbul’da...

Kasım ayında yayınladıkları BON JOVI GREATEST HITS albümüyle dünya çapında 1 numara olan grup, Greatest Hits Tour kapsamında Türkiye’nin yanısıra Amerika, Kanada ve tüm Avrupa’da sahne alacak.Kaçırılmaması gereken bu konsere Bon Jovi 1 Boeing 747 ve 65 Tır dolusu show malzemesi ile geliyor!

Dünya çapında 125 milyon albüm satışına ulaşarak, 50 ülkeden fazla yerde 2,700 konser vererek, 35 milyonun üzerinde seyirciye ulaşan Grammy® ödüllü Bon Jovi İstanbul konserinde sahne alacak isimler açıklandı; Şebnem Ferah ve Redd.

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
yourangel
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : Mayıs 26, 2011, 16:52 »

Bende bu başlığı arayıp duruyordum sitede  Kahkaha Bu mükemmel haberi alır almaz havalara uçtum.Bon Jovi için zaten bilet almıştık.Üstüne benim kraliçemin canım  ''Şebomun'' da orada sahne alacağını öğrenince bundan daha güzel alabileceğim bir hediye olamaz dedim. Sırıtan

Ardımda büyük büyük kocaman ağır yükler
Her yerimden çektiler beni beklettiler.
Dinlendim su içtim,aktı dudaklarımdan...
Her Gün Güneş Doğar...
Yeter ki açık olsun....
.........PERDELER.........
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : Mayıs 28, 2011, 21:37 »

Bon Jovi ve Şebnem Ferah'ı ardarda canlı dinlemek müthiş olacak Gülümseme Şebnem Ferah'ın da sahne alacağını bugün öğrendim; Bon Jovi'ye ön grup olarak Şebo ve ekibinden başka bir grup hayal edemezdim zaten çok güzel bir sürpriz oldu (: iple çekiyorumm:))

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
yourangel
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : Haziran 03, 2011, 15:23 »

Bon Jovi ve Şebnem Ferah'ı ardarda canlı dinlemek müthiş olacak Gülümseme Şebnem Ferah'ın da sahne alacağını bugün öğrendim; Bon Jovi'ye ön grup olarak Şebo ve ekibinden başka bir grup hayal edemezdim zaten çok güzel bir sürpriz oldu (: iple çekiyorumm:))
[/b]

Kesinlikle bende iple çekiyorum...Müthiş bir terapi olacak adeta  Sırıtan Kahkaha

Ardımda büyük büyük kocaman ağır yükler
Her yerimden çektiler beni beklettiler.
Dinlendim su içtim,aktı dudaklarımdan...
Her Gün Güneş Doğar...
Yeter ki açık olsun....
.........PERDELER.........
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı