Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Konser Anılarınız İtü Fest. 2011  (Okunma Sayısı 5199 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
MayınTarlası
Ziyaretçi
« : Mayıs 05, 2011, 12:15 »

Konsere Katılan Arkadaşlar Bu sayfadan konser hakkındaki düşüncelerini ve anılarını paylaşmak istediklerini yazabilirler.  Hadi kıskandırın bizi Karizmatik
Snow Flake
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 13
Çevrimdışı Çevrimdışı

Her gün güneş doğar yeter ki açık olsun perdeler!

« Yanıtla #1 : Mayıs 05, 2011, 13:59 »

ben birazdan çıkıyorum Gülümseme kimler gidiyor siteden pankart kimde Masum

S (ebnem) now F (erah)lake

Bütün aşklar çok büyük olacaktı,
Ama en büyük bizimkisi diyecektik!
şeboökten
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

Sick!

« Yanıtla #2 : Mayıs 07, 2011, 14:00 »

Mükemmel bir konser daha yaşadım Gülümseme
Sabah saat tam 09:00'da ordaydım önümde 4 kişi vardı.Daha sonra arkadaşım Hilal ve kardeşi Cemre geldi.Saat 14.00'de doğruda Benay diye bir arkadaşımız geldi.Daha sonra hepbirlikte kapıların açılması bekledik ve saat 19:30 kapılar açılmaya başladı.Her zaman olduğu gibi en öndeydim Zift grubu saat 19:40 da sahneye çıktı ve saat 20.30 indiler sahneden Kahkaha Şebo o sıra yeni gelmişti alana:D saat 21.40 da Kraliçe sahneye çıktı mükemmeldi yine her zaman olduğu gibi süper bir konser daha geçirdim onun sayesinde bir ara bakıştık Kahkaha şebomla çok güzeldi... Konser sonrası kulis yok dediler bizde yine de bekledik Şebo saat 02.00'de çıktı direk ara basına bindi ve durdu bize şunu dedi direk"Arkadaşlar herbirinize geldiğiniz için çok teşekkür ederim bu soğuk havada bizi yalnız bırakmadınız dedi.O sıra sefa diye arkadaşımız şebo seni öpebilirmiyim dedi şebo'da kuru kuru olmaz diyerek yanağını sefaya uzattı. Daha sonra bende şebonun elinden tutup bende öpmek istiyorum tabi dedi. O sıra aramıza koruması Rıza abi girdi Şebnem'de Rıza bırak dedi Kahkaha ve direk şebomun yanaklarınıa yapıştım çok tatlıydı...

Daha kaç kes vurulmam nereye kadar güçlü olmam daha ne kadar yaralanmam gerek hayatta
Daha ne kadar gücüm var kaybettiğim şeyler var daha ne kadar borcum var benim hayata
liebe
Kırgın
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : Mayıs 07, 2011, 14:51 »

Keske ben de gidebilseydm o kadar cok istedim ki ama olmadi annem izin vermedi  bir dahakine kimse brni tutamaz kendime ragmen basar giderim
« Son Düzenleme: Mayıs 08, 2011, 11:57 Gönderen: MayınTarlası » Kayıtlı
Snow Flake
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 13
Çevrimdışı Çevrimdışı

Her gün güneş doğar yeter ki açık olsun perdeler!

« Yanıtla #4 : Mayıs 07, 2011, 20:21 »

yorgundum şimdi şimdi kendime geliyorum Kahkaha
elimde fotoğraf video yok pek giden olmamış siteden sanırım pişman oldum yanıma makine almadığıma Üzgün
bu konserde Oyunun Sonunda, Ay ve Dans Pisti yoktu maalesef...

Çocukken Sahip Olduğum Kırmızı Rugan Ayakkabılar
Yalnız
Benim Adım Orman
İstiklal Caddesi Kadar
Çakıl Taşları
Can Kırıkları
Delgeç
Ben Şarkımı Söylerken
Babam Oğlum
Gözlerimin Etrafındaki Çizgiler
Mayın Tarlası
Erkekler Ağlamaz
Sigara
Sil Baştan
Yağmurlar
Yeniden Doğup Gelsem
Fırtına
Eski - 2
Bu Aşk Fazla Sana
Hoşça Kal

İTÜ stadyumuna saat 20.00 gibi gittik ben çok arkalarda kalacağız sanırken -hoparlör önü de olsa Kahkaha- en öndeydik. Zift sahnedeydi birkaç şarkı söyledikten sonra son şarkıya geldiklerinde solist konuşma yaptı, hepimiz ayakta dinledik ve uzun uzun alkışlayıp Ah Bir Ateş Ver coverlarına eşlik ettik. Pek hatırlayamamakla birlikte konuşma şöyleydi; " Arkadaşlar son şarkımızı çalıp ineceğiz. Şimdi çalacağımız parça TRT tarafından sansürlendi. Sizler bu ülkenin gençleri olarak sansüre karşı çıkın. Biliyorsunuz Ağustos'ta yürürlüğe girmek üzere olan bir sansür yasası var. Umarız gelecekte böyle şeylerle karşılaşmayız..."

Zift indikten sonra 1 saat boyunca Şebo için sahne hazırlığı yapıldı. Saat 21.40 gibi Şebo'nun sahneye çıkmasıyla birlikte; sahnenin iki yanından birkaç kez havai fişek atıldı. Şebo siyah pul işlemeli sırt dekolteli yırtmaçlı bir elbise giymişti.
3 şarkıdan sonra, hoş geldiniz konuşmasının ardından "Bu soğukta geldiğiniz için teşekkür ederiz. Ben de üşürüm sandım ama terledim bile... Konuşmaya devam edeceğiz" dedi.
Çakıl Taşları'nda benim umudum var kısmında müzik durdu Şebo birkaç kez "benim hala umudum var... her şey için umudum var..." şeklinde söyledi o kısmı, bayıldık... Gülümseme
Ben Şarkımı Söylerken, Fırtına ve birkaç şarkıda daha havaya ateşler saçıldı soğuk havayı biraz ısıttı Kahkaha
Gözlerimin Etrafındaki Çizgiler'i ellerini savurarak omuz silkerek mimikleriyle boşvermiş bir havada söyledi. Aşık olduğuna emin oldum artık. Göz kırpan
Mayın Tarlası'nda sahneye bir erkek hayranı fırladı Metin'in yanında durup kollarını açıp rock işareti yaptı Metin ve Şebo şaşkın şaşkın bakıp gülüştüler şarkının bir kısmını söyleyemedi Şebo gülmekten Kahkaha hayranı sahneden indirilince önümden geçiyordu tebrik ettim yine uzun bir gülüşme oldu sahnede ve etrafımda Kahkaha
Erkekler Ağlamaz'ı yine Ceren'le söylediler. Şarkı için; "Bu şarkı tüm ekip arkadaşlarımla birlikte Nilüfer adına hissettiklerimizin bütünü" dedi.
Sigara yine 8-9 dakika sürdü flüt bateri soloları muhteşemdi...
Ve... gecenin süprizi; İskender Paydaş!  Gülümseme Sil Baştan bittikten sonra Şebo mikrofona geldi eski günlerden bahsetti. O günlerde yanında olan isimleri saydı İskender Paydaş, Tarkan Gözübüyük, Demir Demirkan gibi... ve sahneye İskender Paydaş geldi Yağmurlar'ı beraber çaldılar şarkı sonunda Şebo yine duygulandı çok içten teşekkür etti...
Yeniden Doğup Gelsem ve Fırtına ile en coşkulu 2 şarkıyı geride bıraktık ve Eski ile yine üstadlarımızı andık...
Eski sonunda Şebo şöyle konuştu; " Hepiniz pırıl pırıl ve o kadar temiz gençlersiniz ki içinizden geldiği gibi burda kimsenin yönlendirmesi olmadan bu saygıyı gösteriyorsunuz. Ben sanatçı kimliğimi kullanarak kimseye birşeyi yapmasını söylemem, en azından bunun doğru olduğuna inanmam. Lütfen haziranda neye inanıyorsanız gidin oyunuzu kullanın. Bu ülkede yasakların olmamasını, bu konserlerin devam etmesini, hala kadın sanatçıların sahnelere çıkabilmesini istiyorsanız, siz ne yapmanız gerektiğini bilirsiniz..." Bu sözlerin ardından büyük alkışlar ve konfetiler ile Bu Aşk Fazla Sana'yı söyledik. Şarkı sonunda tüm ekip selam verip indiler. Yan tarafta büyük bir kalabalık alandan çıkınca geri döndüklerinde Hoşça Kal'ı göz göze söyledik orta platforma geldiler ve uzun el sallamalarla ayrıldık birbirimizden... Gülümseme

Eve dönüş biraz yorucu olsa da 5. kez tekrar, "bu gece en iyisiydi" diyebildim. Nasıl başarıyor bilmiyorum ama müthiş saygı duyuyorum onun bu yönüne ve bu yüzden seviyorum onu bu kadar... Gülümseme

Yaşattığın her güzel duygu için teşekkürler Şebnem, tekrar görüşmek üzere... Gülümseme

S (ebnem) now F (erah)lake

Bütün aşklar çok büyük olacaktı,
Ama en büyük bizimkisi diyecektik!
memoti
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : Mayıs 07, 2011, 20:30 »

ya neden adam gibi bir video veya en azından güzel 1  2  tane foto yok Üzgün biz böyle mi yapıyoruz istanbul ekibi Sırıtan Sırıtan Sırıtan
...ALTINKIZ...
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Mayıs 08, 2011, 19:35 »

katılıyorum memoti sana
sebocagla
sebocagla
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : Mayıs 08, 2011, 21:00 »

şebomla bi kaç kez gözgöze geldik  sonunda önüme geçti bana öpücük attı veee buketle birbirimize bi süre şarkı söyledik  sonunda gülümsedi ve yavaşça eyildi GülümsemeGülümseme
« Son Düzenleme: Mayıs 08, 2011, 21:10 Gönderen: sebocagla » Kayıtlı

sözlerime değer verilmezse konuşmanın ne anlamı var
...ALTINKIZ...
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Mayıs 09, 2011, 09:58 »

fotoğraflar için teşekkürler Gülümseme hepside çok güzel
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı