Sayfa: 1 2 [3] 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Konser Anılarınız 6 Haziran 2010 Ankara Ted Koleji Konseri  (Okunma Sayısı 14983 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
bobo13
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 23
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #30 : Haziran 22, 2010, 16:14 »

konser 2 saat sürdü zaten elimde 1 buçuk saatlik video var

Bugün kendimi kuru yapraklarla kaplı çıkmaz bir sokağa benzetiyorum
JPS-7-
δeβneო ŦeЯαh
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 96
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #31 : Haziran 22, 2010, 16:15 »

Vayy süper ya..Konsere gitmiş kadar oluruz desene..Ne yapalım..Biz de bekleriz.. Gülümseme

||  Sen kibritin hiç yαnmαyαn ucundα..Ben sigαrα dumαnının αltındα.!?

bobo13
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 23
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #32 : Haziran 22, 2010, 16:16 »

ehh biraz öyle hareketler ve sesler gayet net şebonun sesi çok rahat duyuluyo konuşmaları falan var

JPS-7-
δeβneო ŦeЯαh
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 96
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #33 : Haziran 22, 2010, 16:22 »

En kısa zamanda görmek dileğiyle..Erdem abi duy sesimizi.. Sırıtan

||  Sen kibritin hiç yαnmαyαn ucundα..Ben sigαrα dumαnının αltındα.!?

bobo13
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 23
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #34 : Haziran 22, 2010, 16:33 »

evet erdem abi duy bizi bak ben bu hafta gidiyorum ona göre  Dil çıkaran Kahkaha

memoti
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #35 : Haziran 22, 2010, 18:32 »

konser 2 saat sürdü zaten elimde 1 buçuk saatlik video var
evt bnde orda olmama rağmn hergün izliyorum Sırıtançok güzel videolar...kanka yap şu işi bizim şeboklikleri merakta bırakma Göz kırpan Sırıtan
nyx
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #36 : Haziran 22, 2010, 18:52 »

Bi siteye falan yüklesen ,indirip izlerdik Sırıtan ama sen bilirsin merakla bekliyor olucağız  Göz kırpan

Dünyada hiçbir şey insanı kin duygusu kadar yıpratmaz!
nightfall
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #37 : Temmuz 22, 2010, 23:00 »

Biraz geç oldu sanırım ama bu konseri anlatmadan edemeyeceğim (:
Çünkü Şebnem'e ilk defa bu kadar yakındım gittiğim konserlerin içinde (:
Saat 2 gibi Ted'deydim. 2 arkadaşım daha önce gelmişlerdi. Hemen onların yanına koştum (: Kimse yoktu zaten. Buket'in önünde Şebnem'e yakın olan kısımda yerimizi aldık. Beklemeye başladık. Bir ara çok şiddetli bir yağmur başladı. Doluydu sanırım (: Oldukça ıslandım o sırada (: Ama sonunda Şebo vardı ve her şeye değerdi bu. Bir şekilde zaman geçirdik böyle (: Yanlış hatırlamıyorsam saat 4 gibi soundcheck yapıldı. Tüm grup üyelerine sesimizi duyurmaya çalıştık 3 kişi (: Buket her duyuşunda el salladı dönüp gülümsedi. Bu arada söylemeden edemeyeceğim Buket'in eşofmanı çok tatlıydı (: Aykan, Ceren ve Ozan da aynı şekilde el salladılar bize (: Ceren çok tatlıydı (: Metin'e de ne kadar sesimizi duyurmaya çalışsak da Metin bize pek aldırış etmedi sanırım (: Soundcheck sırasında grup üyelerini sahnede görünce heyecanlanmaya başlamıştık iyice. Saat 6'ya yaklaştıkça yavaş yavaş da olsa konser alanı kalabalıklaşmaya başladı. 6'yı biraz geçe de ekrandaki 'kalbimiz'le birlikte grup üyeleri sahneye çıktı. Ardından herkesin bildiği gibi Merhaba'yla Şebo bizleri selamladı (: Şebnem siyah minibüsünden inerkenki heyecanımı sanırım anlatamam (: Tüm asilliğiyle sahneye gelişi hala gözümün önünde (: Merhaba çalınırken zaten neye uğradığımı şaşırmış bir haldeydim. Şebnem gerçekten çok çok çok yakındı ve havanın aydınlık olmasından dolayı bizimle rahatlıkla göz teması kurabiliyordu. Şebnem en sevdiğim kıyafetlerinden birini giymişti (: Güneş gözlükleri de çok yakışmıştı (: Şarkı aralarında tüm grup üyelerine tek tek bağırdık(3 kişi) (: Sanırım en çok Ceren'e bağırdık (: O da bu bağırmalarımızın sonucu kocaman gülümsemesiyle döndü bize ve öpcük attı (: Tabii karşılık olarak biz de ona (:Buket'e bağırmamıza gerek yoktu çünkü Buket'e her bakışımda sıcacık gülümsemesini gösterdi bana (: Birçok şarkıya da Buket'i seyrederek eşlik ettim(: Konserin ortalarına doğru fotoğraf makinemi elime aldım ve Şebnem'i çekme çabası içindeydim ki o anda Şebnem bana döndü ve gülümseyerek poz verdi (: Ben yine neye uğradığımı şaşırdım (: Teşekkür ederim anlamında başımı eğdim gülümsedim. Şebnem de başını eğdi gülümseyerek rica ederim anlamında ve şarkısını söylemeye devam etti.Kimine göre ufacık gelebilecek bu olay bana tarifsiz bi mutluluk yaşattı (: Şebnem ve ekibi selam verdiler, daha sonra sahnenin önüne doğru ilerlediler tek tek herkesi selamladılar. Buket tam dönerken fotoğraf çeken arkadaşımı gördü. Onu görünce iyice eğildi ve arkadaşıma gülümseyerek poz verdi (: Bunu gören ben (: Hemen fotoğraf makinemi çıkarma çabasına giriştim (: Çıkardığım zaman Buket tam kalkıyordu beni görünce gülerek biraz daha kaldı ama malesef makineyi açmakla uğraşmak biraz uzun sürdü (: Sonra tüm ekip sahneden indi ve siyah minibüslerine binip yola koyuldu (:Her ne kadar onları filmi camlardan göremesek de minibüsün yanına gidip el salladık (: Böylece bir konser daha güzel anılarla sona ermiş oldu (: Bir de konserden resim:

lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #38 : Temmuz 22, 2010, 23:11 »

Ne kadar güzel bir anı olmuş senin için Gülümseme
Bugüne kadar 11 tane Şebo konserine gittim hiçbirini bu kadar yakından izleyemedim Üzgün Sırıtan
Teşekkürler paylaşımın ve fotoğraflar için Gülümseme
eskii
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #39 : Temmuz 22, 2010, 23:47 »

Sana poz verdiği fotoğrafıda koysaydın hatta hepsini koy  Sırıtan bu konseri kaçırdığıma çok üzülüyorum çok güzel geçtği kesin.  Göz kırpan
nightfall
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #40 : Temmuz 24, 2010, 18:21 »

Rica ederim (:

Poz verdiğiyle beraber birkaç tane daha koyuyorum ama hepsini koymam mümkün değil sanırım çok fazlalar (:

Bu bana gülümsediği (: ama heyecandan biraz kaydırmışım (:

Bu da resmi gördüğü zaman (:

Bu da ilk çıktığında (:

memoti
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #41 : Temmuz 24, 2010, 20:15 »

sevgili arkadşım nightfall benim resmi gösterdiğim anı nasıl güzel yakalamışsın çok teşekkür edrim.ayrıca diğr fotolarda mükemmel çok net çok güzel geç oldu ama deydiii çooook saol Gülümseme
memoti
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #42 : Temmuz 25, 2010, 01:39 »

nightfall eyr benim resmi verdiğim anla ilgili başka fotolar varsa koyabilir misin? varsa yni... Sırıtan
sebomania_tuqce
şebo'(m) <3
Sebocu

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #43 : Temmuz 25, 2010, 10:51 »

çok güzeller ya çok sağol ama daha fazla resim görmek istiyoruz  Dil çıkaran

Hepsini dileyip gerisine...
direniyorum...
nightfall
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1