Sayfa: [1] 2 3 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Konser Anılarınız 6 Haziran 2010 Ankara Ted Koleji Konseri  (Okunma Sayısı 14985 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
MayınTarlası
Ziyaretçi
« : Haziran 07, 2010, 10:31 »

Konsere Katılan Arkadaşlar , Buradan Konser İle İlgili Düşüncelerinizi,
  Söylemek İstediklerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz...
« Son Düzenleme: Haziran 30, 2010, 23:23 Gönderen: Şebokolik- » Kayıtlı
ŞeBNeM'iM
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

ŞeBo ; SeViYoRuM SeNi...

Site
« Yanıtla #1 : Haziran 07, 2010, 10:52 »

En iyi Şebnem konserlerinden biriydi benim için, yine yağmurlu bir hava vardı ama konser başladığında yağmur dindi, hatta Şebnem bununla ilgili birşeyler söyledi....
Ankara üniversitesindeki playistle aynıydı sadece yeniden doğup gelsemi çalmadılar, Sil Baştan en çok istenilen parçalardan biriydi..... konser çok güzeldi şeboyla en fazla göz göze geldiğim konserlerden biriydi.... Sahneden bir kaç defa öpücük yolladı bana, beni unutmaması da çok güzeldi benim için.... Sırada 1 Temmuz var atık, umarım yine yağmurlu bir gün olmaz Gülümseme)

Merhaba
Yalnız
Benim Adım Orman
İnsanlık
Çakıl Taşları
Can KIrıkları
Delgeç
Ben Şarkımı Söylerken
Mayın Tarlası
Gözlerimin Etrafındaki Çizgiler
Sigara
Sil Baştan
Yağmurlar
Fırtına
ESki
Bu Aşk Fazla Sana

AşK BöYLeYSe SeVMeYiN, SeVMeYiN BeNi..
MayınTarlası
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Haziran 08, 2010, 14:03 »

Ankara Ted Koleji İnceleme Yazısı ve Fotoğraflar Sizlerle...

http://www.sebokolik.com/haberler/sebnem-ferah-6-haziran-ankara-ted-koleji-konser-incelemesi-2/
sebomania_tuqce
şebo'(m) <3
Sebocu

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : Haziran 08, 2010, 14:35 »

süper anlatmışlar ya adeta yaşadım sanki  Ağlayan

Hepsini dileyip gerisine...
direniyorum...
bobo13
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 23
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : Haziran 08, 2010, 14:36 »

süper anlatmışlar ya adeta yaşadım sanki  Ağlayan
teşekkür ederm

Bugün kendimi kuru yapraklarla kaplı çıkmaz bir sokağa benzetiyorum
eskii
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : Haziran 08, 2010, 22:56 »

Yazınızı okudum çok güzel olmuş çok teşekkür ederiz Gülümseme umarım bu sefer Bora'nın verdiği resmin fotoğrafını çekmiştirsiniz Kahkaha.Bu sefer katılım az olmuş sanIrım çünkü Ankara Üniversitesinde 15 bine yakın kİşi varmış O sahneye kapak atma işide, sadece okulunda şenlik olduğu için katılan  kendini bilmez kişiler olduğu varsayıyorum ama genel olarak iyi geçmiş. Gülümseme Fanta konserinde de bu tür olaylar yaşanabilir bedava olması ve başka sanatçılarında kitleleri orada olucağı için bizi ve Şebo'yu rahatsız edicek olayların olucağı büyük ihitmal...  Masum
Snow Flake
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 13
Çevrimdışı Çevrimdışı

Her gün güneş doğar yeter ki açık olsun perdeler!

« Yanıtla #6 : Haziran 08, 2010, 23:10 »

Mahalle ve İstiklal Caddesi Kadar'ı çalmadılar mı Ney Şebo bak sakın bir daha yapma bunu fanta'da 22 şarkı istiyorum lütfen aşkım Kahkaha

Yazınızı okudum çok güzel olmuş çok teşekkür ederiz Gülümseme umarım bu sefer Bora'nın verdiği resmin fotoğrafını çekmiştirsiniz Kahkaha.Bu sefer katılım az olmuş sanIrım çünkü Ankara Üniversitesinde 15 bine yakın kİşi varmış O sahneye kapak atma işide, sadece okulunda şenlik olduğu için katılan  kendini bilmez kişiler olduğu varsayıyorum ama genel olarak iyi geçmiş. Gülümseme Fanta konserinde de bu tür olaylar yaşanabilir bedava olması ve başka sanatçılarında kitleleri orada olucağı için bizi ve Şebo'yu rahatsız edicek olayların olucağı büyük ihitmal...  Masum
en çok şebo için cezaya katlanacak olmak beni üzüyor Kahkaha

S (ebnem) now F (erah)lake

Bütün aşklar çok büyük olacaktı,
Ama en büyük bizimkisi diyecektik!
memoti
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : Haziran 09, 2010, 00:28 »

eskii foto çekmedilte bi videoda var resmi aldığı an Sırıtançok güzeldi ama yaa:)...bu arada o kapak olayına da şebom inanılmaz bir cevap vermiş oldu bir insan bu kadar karizmatik hareketlerle kendini ifade edmez yaaa tekmeyi öyle bir attı kii sanki o an dünya nın en önemsiz en pis ve değersiz şeyine vuruyo gibydi.Sonra kapağın geldiği tarafa da sert bir bakış acayipptiii Sırıtan
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : Haziran 09, 2010, 09:40 »

Bende sinir oldum o kapak atma olayına işte bu yüzden bu tarz konserlere gitmek istemiyorum.Eskii'nin de  dediğin gibi Fanta'da da olacak bu tip şeyler, bitsin artık şu yaz festivalleri dönemi de Şebnem'in tek başına vereceği konserlere gidelim rahat rahat.

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
bobo13
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 23
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : Haziran 09, 2010, 11:01 »

Yazınızı okudum çok güzel olmuş çok teşekkür ederiz Gülümseme umarım bu sefer Bora'nın verdiği resmin fotoğrafını çekmiştirsiniz Kahkaha.Bu sefer katılım az olmuş sanIrım çünkü Ankara Üniversitesinde 15 bine yakın kİşi varmış O sahneye kapak atma işide, sadece okulunda şenlik olduğu için katılan  kendini bilmez kişiler olduğu varsayıyorum ama genel olarak iyi geçmiş. Gülümseme Fanta konserinde de bu tür olaylar yaşanabilir bedava olması ve başka sanatçılarında kitleleri orada olucağı için bizi ve Şebo'yu rahatsız edicek olayların olucağı büyük ihitmal...  Masum
rica ederim ne demek her zaman  Gülümseme borada söyledi zaten video çektim bu sefer. hemde çok net bi şekilde çıktı. bora yine harikasın diye bağırdı  bu sefer kameraya bakarak teşekkür etti dimi kankaaa  Gülümseme olsun yinede kim olursa olsun saygısızlık yapılmaması gerekiyo

bobo13
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 23
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : Haziran 09, 2010, 11:03 »

Mahalle ve İstiklal Caddesi Kadar'ı çalmadılar mı Ney Şebo bak sakın bir daha yapma bunu fanta'da 22 şarkı istiyorum lütfen aşkım Kahkaha
22 mayıstada söylemedi zaten sadece gala konserlerinde söyledi sanırım 

bobo13
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 23
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : Haziran 09, 2010, 11:05 »

eskii foto çekmedilte bi videoda var resmi aldığı an Sırıtançok güzeldi ama yaa:)...bu arada o kapak olayına da şebom inanılmaz bir cevap vermiş oldu bir insan bu kadar karizmatik hareketlerle kendini ifade edmez yaaa tekmeyi öyle bir attı kii sanki o an dünya nın en önemsiz en pis ve değersiz şeyine vuruyo gibydi.Sonra kapağın geldiği tarafa da sert bir bakış acayipptiii Sırıtan
oooo hayran kalıyorum zaten o bakışlarına 22 mayıstada rektör beklettiği zamanda çok sinirlenmişti  Gülümseme

bobo13
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 23
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : Haziran 09, 2010, 11:06 »

konser 2 saat sürdü elimde toplam olarak 1 saat 33 dakika 41 saniyelik video var ama nasıl atılcağını bilmiyorumm  Sırıtan

memoti
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : Haziran 09, 2010, 16:07 »

kanka izin verirsen şebo nun gözlüğünü atışından da söz edeyim...Arkadaşlar şebo delgeç şarksında tam annkara diye bağırmadan önce gözlüğünü çıkardı arkasına şöyle bir döndü ve sahnede zamn zamn gitarını bazen de mikrafon ayaklığını değiştiren o adamı göremeyince şöyle 2,3 defa sallayıp gözlüğü fırlattı çok karizmaydı yaa ;Dkeşke bize atsaydı...belki çok önemli değil ama anlatmak istedim Gülümseme
bobo13
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 23
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : Haziran 09, 2010, 16:14 »

olsun kanka aklına gelen her şeyi anlat her şeyi bilsinler Sırıtan

Sayfa: [1] 2 3 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı