Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Konser Anılarınız 25 Eylül 2010 Akustik Konseri  (Okunma Sayısı 35446 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
seboist__nr
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #30 : Eylül 26, 2010, 17:41 »

Annesini arkadaşlarını selamladı, Annesini gördüm ama ışıkların etkisiyle sanırım sacları kızıla dönüktü,Orta yaşlarda gibi gösteriyordu   ne  hoşşş

yeşildim olabildiğince yaşlandım maviye değince...
eskii
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #31 : Eylül 26, 2010, 17:53 »

Şebo'nun annesini tanımak için her şeyimi verirdim. O sonuçta 'Şebnem Ferah'ın' annesi Gülümseme acaba benziyo mu ? Gülümseme
Emphaty
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #32 : Eylül 26, 2010, 18:00 »

Şebo'nun annesini tanımak için her şeyimi verirdim. O sonuçta 'Şebnem Ferah'ın' annesi Gülümseme acaba benziyo mu ? Gülümseme
yüzünü tam göremedim ama selamlarken eli teşekkür edercesine havadaydı Gülümseme
eskii
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #33 : Eylül 26, 2010, 18:42 »

yüzünü tam göremedim ama selamlarken eli teşekkür edercesine havadaydı Gülümseme

Elimde ablası olduğunu tamin ettğim, araştırmam sonucunda ulaştığım bi fotoğraf var elimde.Bana biraz benziyo gibi geldi beyaz tenli ve sarı saçlı ama saçları boya sanırım ablasınıda gören çeken varsa lütfen paylaşsın.   Dil çıkaran
senaakk
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #34 : Eylül 26, 2010, 19:58 »

Elimde ablası olduğunu tamin ettğim, araştırmam sonucunda ulaştığım bi fotoğraf var elimde.Bana biraz benziyo gibi geldi beyaz tenli ve sarı saçlı ama saçları boya sanırım ablasınıda gören çeken varsa lütfen paylaşsın.   Dil çıkaran
Paylaşabilir misin o fotoğrafı?  Gülümseme
Snow Flake
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 13
Çevrimdışı Çevrimdışı

Her gün güneş doğar yeter ki açık olsun perdeler!

« Yanıtla #35 : Eylül 26, 2010, 20:04 »

Arkadaşlar neredeyse tüm ayrıntılardan bahsetmiş ben yazmaya kalksam sanırım sayfalar tutar o yüzden olabildiğince kısa keseyim Dil çıkaran

Bu 3. konserimdi ve kesinlikle en iyisiydi (her seferinde de bunu söylüyorum xP) akustik halleri bambaşkaymış test edip onaylamış olduk Kahkaha Önceki akustik konserlerin videolarına hiç aldanmayın orada her notayı yaşamanız gerekiyor arada çok büyük fark var  Gülümseme
Delgeç'in girişi ve müziği çok iyiydi, Fırtına bambaşka bir şarkıydı, o şarkı ki beni konserlerde en çok coşturan şarkı, öyle dingin öyle uygusal bir hal almıştı ki şaşkınlık ve hayranlıkla eşlik ettim... İnsanlık'ta davul show yapmamasını gecenin ağırlığına bağlıyorum Gülümseme Ateşe Yakın ve Babam Oğlum en çok dinlemek istediğim şarkılardı ve çalındı Gülümseme öyle sesli söyledim ki çevremdekiler sesimi duyabiliyordu şu anki boğaz ağrısı dün geceden hediye Gülümseme
Ellerim sızlayarak alkışı ve tempo tutmayı hiç ama hiç kesmedim Kahkaha Mayın Tarlası'nın sonunda, muhteşem performans ve önceki şarkılardan gelen yoğun duyguların patlaması olarak tanımlayabilirim sanırım; ayakta alkışladım Kahkaha Daha sonra da Eski'nin sonunda ayakta alkışlamayı zorunlu hissettim o değerli insanları anarken Gülümseme
Sigara performansının Beyaz Show benzeri olacağını düşünmüştüm akustik konser olması sebebiyle; öyle de oldu, hatta daha fazlası oldu, daha uzun bir flüt bölümü oldu, sanırım 8-9 dakika sürdü. Herkes Şebnem, Metin, Buket diye bağırırken ben Serdar diye bağırıyordum Kahkaha Sırıtan Son 2 şarkıyı herkesçe ayakta söyledik.

Bunların dışında oturduğumuz yer dolayısıyla Metin'i bir kaç kez ön tarafa geldiğinde görebilmek beni üzdü... Şebonun yüzünü ışıklar dolayısıyla çok net göremedik bir dahaki konserde kesinlikle parayı düşünmeyip en önden bilet almaya karar verdim =) Kıyafeti Perdeler albümü fotoğraflarında ve Güldünya konserinde gördüğümüz kıyafetti üzerine o tüylü omuzluk gibi şeyi giymişti ^^
Bir ergen her şarkı arasında Şebnem diye bağırıyordu çıkışta dövmeyi düşündük Kahkaha Ömümüzde orta yaşlı 2 çift vardı, Eski'nin sonunda sahneyi terkederlerken ayakta alkışlıyorduk o sırada içlerinden biri Şebnem diye bağırıp önümüzdeki ergene nazire yaptı duyan herkes kahkahalara boğuldu Kahkaha Kahkaha Kahkaha Yanımda ve önümde oturanlarla sık sık muhabbet ettik şarkı sıralarını doğru tahmin etmem dikkatlerini çekti konserle ilgili sorular sorup durdular gururlandım biraz ahahah Kahkaha Eve dönüşün zorluklarından bahsedip canımı sıkmayı istemiyorum şimdi Kahkaha

Sonuç olarak;
Hayatımda hiç olmadığım kadar mutlu ayrıldım bu konserden. Bu mutluluğu bana yaşatan benimle paylaşan herkese ve en önemlisi Şebo'ma sonsuz teşekkürler Gülümseme Öpücük

S (ebnem) now F (erah)lake

Bütün aşklar çok büyük olacaktı,
Ama en büyük bizimkisi diyecektik!
alper
Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : Eylül 26, 2010, 20:12 »

facebook'a yazmıştım belki vardır hesabı."canan gafuroglu"diye,profil resminde gözlüklüydü,beyaz tenli,kilolu ve sarışındı.büyük ihtimalle odur.nasıl yükleyebilirm fotoyu?
seboist__nr
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #37 : Eylül 26, 2010, 20:16 »

facebook'a yazmıştım belki vardır hesabı."canan gafuroglu"diye,profil resminde gözlüklüydü,beyaz tenli,kilolu ve sarışındı.büyük ihtimalle odur.nasıl yükleyebilirm fotoyu?
çok sağol da 1963 mü  Ney ya bu arada oadanada yaşamıyo muydu burda united kingdom yazıyo?? Ney

yeşildim olabildiğince yaşlandım maviye değince...
alper
Ziyaretçi
« Yanıtla #38 : Eylül 26, 2010, 20:22 »

memleket,yalova
yaşadığı şehir;Saint Andrews, United Kingdom yazıyor.23 temmuz 1963 doğumlu.
senaakk
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #39 : Eylül 26, 2010, 20:26 »

"Memleket:Yalova" dediğine göre odur. Bu kadar tesadüf olmaz çünki. Hem isim soyisim hem memleket tutuyor.  Göz kırpan

Teşekkürler bilgi için Gülümseme. Ayrıca Facebooktan aramak hiç aklıma gelmemişti,tebrikler.  Sırıtan
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #40 : Eylül 26, 2010, 20:31 »

80 yaşıma gelsem de unutamayacağım bir konser oldu.. Gülümseme herşey çok güzeldi, gelmeyerek bir şey kaçırmamışım diyen arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki yanılıyorsunuz. Göz kırpan
Şebocum lütfen numaralı konserleri daha sık ver, yılda en az 3-4 kere ver hatta hep ver.. sen daha rahat oluyorsun biz daha rahat oluyoruz, haksız mıyım?..
bir sıra önümde tam anlamıyla çılgın bir grup vardı, durduramadık kendilerini.. şebo sen hep numaralı konser ver ben o gruba da katlanmaya razıyım.. Sırıtan
şaka bir yana o grup bilsin ki şebo bile sizden rahatsız oldu. madem amacınız dakikada bir hoplamak zıplamak, en arka sıra bunun için gayet uygun.. en öne geçip de boyle davranmak hoş değil.. hele sahneye atlayan, aynı grubun mensubu vatandaşlar, kınadık sizi.. şebo bile şaşırdı korktu ya, yapmayın böyle.
İkide bir "Şebo beni evlat edinir misiin" diye bağıran kızı da kolay kolay unutamıyacağım, güldüm ya.  Kahkaha

ben buraya gelip yazarım aklıma geldikçe, harika bir konser oldu! Sırıtan
Şebo numaralı konserleri üstte dediğim gibi daha sık ver , hatta tüm konserlerin numaralı olmaması için bir sebep yok bence, lütfen..  Sırıtan
bütün konserler numaralı olsun, 1 istanbul konserini bile kaçırmayacağım, gerçekten..  Gülümseme ne güzel olurdu ama..

dün gece söylediğin, hissettirdiğin her şey için çook teşekkürler şebo.. :*
seni çook seviyorum..
« Son Düzenleme: Eylül 26, 2010, 20:39 Gönderen: Lauter Laute » Kayıtlı

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
Emphaty
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #41 : Eylül 26, 2010, 21:51 »

"Memleket:Yalova" dediğine göre odur. Bu kadar tesadüf olmaz çünki. Hem isim soyisim hem memleket tutuyor.  Göz kırpan

Teşekkürler bilgi için Gülümseme. Ayrıca Facebooktan aramak hiç aklıma gelmemişti,tebrikler.  Sırıtan
Şeboya benziyo desem Kahkaha Kahkaha
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #42 : Eylül 26, 2010, 22:02 »

evet siması özellikle çok benziyor Gülümseme

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
Emphaty
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #43 : Eylül 26, 2010, 22:10 »

Yüzsüzlük yapıp ekledim Kahkaha
Neyse konuyu dagıtmayalım Kahkaha
hapuseneb
---->Öğretmen<----
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #44 : Eylül 26, 2010, 23:32 »

Dün gerçekten çok güzel bir geceydi, harika bir konserdi ve 3.sıradan izlemek daha da güzel oldu. Sürekli Şebo beni evlat edin diyen ve tam yan sıramda oturan çığırtkanları bir ara dövmeyi düşündüm, tam rezalettiler ama Şebnem onları bile  unutturacak kadar harika bir konser sundu... Her zamanki Şebnem mükemmelliği...

Şimdi uzak bir gülücük gibi olsanda
En uzaklar bile kalbimdir
Bir sen varsın dünyamda
Ne başkası ne de başka nefes
Eğer birgün ölecek olursam
Mirasım sana olan sevgimdir...
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı