Sayfa: [1] 2 3 ... 8   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Konser Anılarınız 25 Eylül 2010 Akustik Konseri  (Okunma Sayısı 32813 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
MayınTarlası
Ziyaretçi
« : Eylül 25, 2010, 20:23 »

Konsere giden arkadaşlar
konser ile ilgili düşüncelerinizi ve paylaşmak istediklerinizi
buradan bizimle paylaşabilirsiniz...
memoti
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : Eylül 26, 2010, 00:57 »

hadi bir foto.. Sırıtan
memoti
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : Eylül 26, 2010, 01:32 »

off herkes yattı galiba :(nese yarın koyun bari umutla bekliyruz Sırıtan
Emphaty
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #3 : Eylül 26, 2010, 01:59 »

bende var da arkadaşlar o kadarda kaliteli değil Kahkaha
« Son Düzenleme: Eylül 26, 2010, 11:32 Gönderen: ozlem35_ » Kayıtlı
lacrimas
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : Eylül 26, 2010, 02:39 »

Her Harbiye konserinde olduğu gibi gene oldukça samimi geçen bir konserdi. Yaklaşık olarak yarım saatlik bir gecikmeyle çıktılar sahneye ve gene yaklaşık olarak 2.5 saat çaldılar. (Söylemeden geçemeyeceğim, saat 21.05 olmuşken, merdivenden bilet alan seyircilerin içeri alınmaya başlamaması son derece anlamsızdı.) İlk şarkı geçen akustik konserde de olduğu gibi Fırtına'ydı. (Yanlış hatırlamıyorsam Şebo'nun üzerinde Güldünya Konseri'ndeki elbise vardı.) Tüm playlisti sıralayacak olursak;
Fırtına
Yalnız
Benim Adım Orman
İnsanlık
Ateşe Yakın
Çakıl Taşları
Can Kırıkları
Delgeç
Ben Şarkımı Söylerken
Babam - Oğlum
Mayın Tarlası
Perdeler
Sigara
Sil Baştan
Oyunun Sonu
Deli Kızım Uyan
Yağmurlar
İyi Gün Dostlarım
Yeniden Doğup Gelsem
Eski
Artık Kısa Cümleler Kuruyorum
Vazgeçtim Dünyadan
Bu Aşk Fazla Sana

Uzun zamandır dinleme fırsatı bulamadığım " Deli Kızım Uyan"ı bir başka söyledi Şebo bu akşam. Gene aynı şekilde uzun zamandır dinleyemediğim "Oyunun Sonu", "A.K.C.K" ve "Ateşe Yakın"ı da dinlemek güzeldi. Gecenin sürprizi "A.K.C.K."dan sonra geldi. Şebo tüm ekibi tek tek çağırdı. Ceren geldikten sonra ondan da iznini aldığını belirterek - kelimesi kelimesine hatırlamamakla birlikte- "Oradan baktığınızda kaç kişi olarak görünüyoruz bilmiyorum ama biz bugün sahnede +1'dik." gibi bir şey dedi ardından da Ceren'in hamile olduğunu ekledi. Bütün Açık Hava alkışlarla inlerken Ceren'in mutluluğu ve yanlış görmediysem Ozan'ın Ceren'in karnını okşayışı gözlerden kaçmadı. Gülümseme
"Eski"de gene alışık olduğumuz slayt gösterildi ve en sondaki Atatürk'ün cümlesi büyük alkış aldı. ( Bunda biraz da Şebo'nun önceden yaptığı 'demokrasinin insanların işine geldiği gibi kullanması'yla ilgili konuşmasının da etkisi olduğunu düşünüyorum.)
Bu Aşk Fazla Sana'dan sonraydı sanırım, Şebo senelerdir konser veriyor olmalarının heyecanlarını azaltmadığını aksine her anın kıymetini bildikleri için hala çok heyecanlandıklarını dile getirdi. Bugün ailesi ve arkadaşları da dinlemeye gelmiş, bu yüzden daha da heyecanlı olduğunu söyledi. Daha öncesinde de sahneye çıkarken çok heyecanlı oldukları için ilk birkaç şarkının nasıl olduğunun farkında olmadığını dile getirmişti.
Ufak bir eleştiride bulunacak olursam; "Çakıl Taşları", "Ben Şarkımı Söylerken" gibi her konserde dinledğimiz şarkılar yerine "İstiklal Caddesi Kadar", "Mahalle" , "Serapmış" ya da "Uçurtma" gibi yeni albümdeki şarkılara yer veririlebilirdi sanki. Akustik konserde yeni albüme ve de uzun süredir çalınmayan şarkılara biraz daha ağırlık verilmiş olsaydı sanki daha keyifli olabilirdi.
Her şeye rağmen keyifli ve sakin bir konserdi...

Emphaty
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #5 : Eylül 26, 2010, 02:48 »

Bu gece için özellikle
Sil baştandaki Serdar Barçın'ın performansı...
"Fırtına" dinmiş olmalı,eskisi kadar hırcın degildi bugün Gülümseme
"Seboo,Şebneem,Metiiin,Bukeeet" cıglıkları Kahkaha
şebomuuun asaleti,karizması...
annesinin izlemeye gelmesi Gülümseme

Her Harbiye konserinde olduğu gibi gene oldukça samimi geçen bir konserdi. Yaklaşık olarak yarım saatlik bir gecikmeyle çıktılar sahneye ve gene yaklaşık olarak 2.5 saat çaldılar. (Söylemeden geçemeyeceğim, saat 21.05 olmuşken, merdivenden bilet alan seyircilerin içeri alınmaya başlamaması son derece anlamsızdı.) İlk şarkı geçen akustik konserde de olduğu gibi Fırtına'ydı. (Yanlış hatırlamıyorsam Şebo'nun üzerinde Güldünya Konseri'ndeki elbise vardı.) Tüm playlisti sıralayacak olursak;
Fırtına
Yalnız
Benim Adım Orman
İnsanlık
Ateşe Yakın
Çakıl Taşları
Can Kırıkları
Delgeç
Ben Şarkımı Söylerken
Babam - Oğlum
Mayın Tarlası
Perdeler
Sigara
Sil Baştan
Oyunun Sonu
Deli Kızım Uyan
Yağmurlar
İyi Gün Dostlarım
Yeniden Doğup Gelsem
Eski
Artık Kısa Cümleler Kuruyorum
Vazgeçtim Dünyadan
Bu Aşk Fazla Sana

Uzun zamandır dinleme fırsatı bulamadığım " Deli Kızım Uyan"ı bir başka söyledi Şebo bu akşam. Gene aynı şekilde uzun zamandır dinleyemediğim "Oyunun Sonu", "A.K.C.K" ve "Ateşe Yakın"ı da dinlemek güzeldi. Gecenin sürprizi "A.K.C.K."dan sonra geldi. Şebo tüm ekibi tek tek çağırdı. Ceren geldikten sonra ondan da iznini aldığını belirterek - kelimesi kelimesine hatırlamamakla birlikte- "Oradan baktığınızda kaç kişi olarak görünüyoruz bilmiyorum ama biz bugün sahnede +1'dik." gibi bir şey dedi ardından da Ceren'in hamile olduğunu ekledi. Bütün Açık Hava alkışlarla inlerken Ceren'in mutluluğu ve yanlış görmediysem Ozan'ın Ceren'in karnını okşayışı gözlerden kaçmadı. Gülümseme
"Eski"de gene alışık olduğumuz slayt gösterildi ve en sondaki Atatürk'ün cümlesi büyük alkış aldı. ( Bunda biraz da Şebo'nun önceden yaptığı 'demokrasinin insanların işine geldiği gibi kullanması'yla ilgili konuşmasının da etkisi olduğunu düşünüyorum.)
Bu Aşk Fazla Sana'dan sonraydı sanırım, Şebo senelerdir konser veriyor olmalarının heyecanlarını azaltmadığını aksine her anın kıymetini bildikleri için hala çok heyecanlandıklarını dile getirdi. Bugün ailesi ve arkadaşları da dinlemeye gelmiş, bu yüzden daha da heyecanlı olduğunu söyledi. Daha öncesinde de sahneye çıkarken çok heyecanlı oldukları için ilk birkaç şarkının nasıl olduğunun farkında olmadığını dile getirmişti.
Ufak bir eleştiride bulunacak olursam; "Çakıl Taşları", "Ben Şarkımı Söylerken" gibi her konserde dinledğimiz şarkılar yerine "İstiklal Caddesi Kadar", "Mahalle" , "Serapmış" ya da "Uçurtma" gibi yeni albümdeki şarkılara yer veririlebilirdi sanki. Akustik konserde yeni albüme ve de uzun süredir çalınmayan şarkılara biraz daha ağırlık verilmiş olsaydı sanki daha keyifli olabilirdi.
Her şeye rağmen keyifli ve sakin bir konserdi...

O dediğin şarkıları çalması biraz zor akustik gitarla Gülümseme soloları var. özel noktaları var. bence tam akustik gitarlık şarkılar vardı bugün
« Son Düzenleme: Eylül 26, 2010, 11:33 Gönderen: ozlem35_ » Kayıtlı
ErenkiN
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

eşsiz haykırışlar..

« Yanıtla #6 : Eylül 26, 2010, 03:02 »

Can Kırıkları'nın akustik versiyonunu çok merak ettim açıkçası Gülümseme
Emphaty
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #7 : Eylül 26, 2010, 03:19 »

şebo şarkıyı öyle bi performelemiş ki hangi şarkıya giriş yaptığını anlamıyorsun,istisna bikaç şarkı var tabiki Gülümseme
« Son Düzenleme: Eylül 26, 2010, 11:34 Gönderen: ozlem35_ » Kayıtlı
lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #8 : Eylül 26, 2010, 11:41 »

çok super, şahane, hala etkisinden kurtulamadıgım bir konser oldu.. Detayları daha sonra anlatacagım çünkü şu an istanbuldan ayrılıyorum otobüsteyim ve bu telefonla yazı yazmak çok zor.. Ayrıca bircok fotograf cektim en guzel olanları paylasacagım gun içinde, simdilik hoscakalin Gülümseme
memoti
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : Eylül 26, 2010, 12:05 »

annesi gelmişşş ???offf inş fotografını çeken olmuştur görmüş oluruz...
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : Eylül 26, 2010, 12:48 »

tek kelimeyle harika bir konserdi! uzun bir süre daha iyisini izleyebileceğimi sanmıyorum, bunda en önlerde olmamın da payı var Kahkaha ilk defa bu kadar yakındım şeboya, yanılmıyorsam göz göze bile geldik Kahkaha konseri detaylı olarak daha sonra anlatacağım, uzun süre etkisinden çıkamayacağım bir geceydi...Sana Bilmediğin Bir Şey Söyleyemem'i çalmamasına şaşırdım..
kolay kolay anlatamayacağım bir konser... Sırıtan

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
beyza.tkt
---Pitito---
Sebocu

Teşekkür Sayısı 13
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : Eylül 26, 2010, 13:01 »

fotoları ve videoları en kısa zamanda bekliyoruz Sırıtan
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : Eylül 26, 2010, 13:15 »

Sanırım herkes hala konserin ekisinde. Gülümseme
En yakın zamanda paylaşımların geleceğine kuşkum yok ama çabuk lütfen arkadaşlar , sabırsızlanıyoruz Sırıtan

uyanın artık Gülümseme

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
Emphaty
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #13 : Eylül 26, 2010, 13:47 »

Bazen Diyorm keşke gitmeseydim Kahkaha bi daha gitmek istiyorm  Ağlayan
konseri anlatamıyorm o derece güzeldi Gülümseme
şarkılar hakkında birşey sölemek istiyorm,bence cok güzel oturtmuş akustiğe şarkılarını
o ekipmanlarla "Mahalle,Merhaba,Okyanus" gibi sarkılar calınamazdı sanırım Gülümseme
konserde tek olmaması gereken şey,fazla sımaran önümdeki 5-6 kişilik grubun kendini sahneye atması  Utandım
şeboom bile korktu,birşey yapamadı...
seboist__nr
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : Eylül 26, 2010, 14:17 »

annesi,cerenin hamile olması çok güzel şeyler... Gülümseme Allah tam..... erdirsin Gülümseme arkadaşlar fotoğrafları ve videoları bekliyoruz. annesinin çeken var mı Masum  herşeyiyle harika bir konsermiş  keşke orada olabilseydim Ağlayan

yeşildim olabildiğince yaşlandım maviye değince...
Sayfa: [1] 2 3 ... 8   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı