Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Konser Anılarınız 24 Temmuz 2010 İstanbul Konseri  (Okunma Sayısı 10951 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
şeboökten
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

Sick!

« Yanıtla #15 : Temmuz 25, 2010, 18:42 »

süper bir konserdi Gülümseme şebom harikaydı sahnede Gülümseme bizde seni tanıdığımıza  memnun olduk Gülümseme Ş.FESRAH

Daha kaç kes vurulmam nereye kadar güçlü olmam daha ne kadar yaralanmam gerek hayatta
Daha ne kadar gücüm var kaybettiğim şeyler var daha ne kadar borcum var benim hayata
seda-92
Yalnız..
Forum Ekibi
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 61
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda...Durma!

« Yanıtla #16 : Temmuz 25, 2010, 19:05 »

Şimdilik kısa bir yorum yapıcağım Gülümseme Konser tek kelimeyle harikaydı ve hiç bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum Gülümseme Şebnem FERAH her zamanki performansını sergiledi. Uzun yorumumu daha sonra yapıcağım

Yokluğun varlığın bir
Dünüm yok yarınım sır...!
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #17 : Temmuz 25, 2010, 21:56 »

serum yediği belliydi

şebonun rahatsızlığı hakkında bilgisi olan var mı, hafif bir şey miymiş? Ney serum diyince endişelendim..

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
eskii
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #18 : Temmuz 25, 2010, 23:04 »

şebonun rahatsızlığı hakkında bilgisi olan var mı, hafif bir şey miymiş? Ney serum diyince endişelendim..

Ben ses tellerinde ödem oluştuğunu bi de 2 tane serum takıldığını duydum ama doğru mudur değil midir diye yazmamıştım ama bende merak ediyorum çok . Üzgün
şebokoliq_sefa
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 13
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yel değirmeni rüzgarla,rüzgar uçurtmayla geldi.

« Yanıtla #19 : Temmuz 26, 2010, 02:18 »

şebomuz sestellerinde sorun var ve konserlerin vermiş oldugu yorgunluktan halsiz kalıp vücüdu yenik düştü. Sadece Şebo değil bazı sahne arkası çalışanlarda serumla ayaktaydılar....

Ayrıca Tekirdaga cıkamaması kendini fazla rıske atmak istemediginide gosterdi. İstanbul konserine cıkmayı gercekden cok istiyordu şebo..

Bedenim ŞEBNEM ruhum FERAH
Şebokolik-
Yönetici
Sebocu

Teşekkür Sayısı 162
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #20 : Temmuz 26, 2010, 12:55 »

Şebokolik farkıyla tüm fanta konserlerinde olduğu gibi İstanbul Konseri'nin incelemesi de sizlerle.
http://www.sebokolik.com/konserler/sebnem-ferah-24-temmuz-istanbul-konseri-incelemesi/
buradan konserde yaşananlara ve ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Ayrıca konsere dair Deniz Enül'ün katkılarıyla fotoğrafları facebook sayfamıza ekledik.

Şebokolik farkıyla -Yeni- konserleri de bekleyin...
rockingirl
Tv Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 93
Çevrimdışı Çevrimdışı

Reyhan Demir

« Yanıtla #21 : Temmuz 26, 2010, 13:25 »

Malesef istanbulda olmadığım için gidemedim kosere Üzgün oğuz saolsun telefondan dinletti konseri=))  45 dk dinleyebildim.=) kontör bitti malesef ..=( 10 dk da 3g ile bağlandım konsere başka bi arkadaşla..=) ordaki enerjiyi sinop tan hissettim =))

İnstagram @reyhandemirr
şebokolik_srkn
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #22 : Temmuz 26, 2010, 13:48 »

Çok ama çok güzel konserdi..Konsere özgü ayrıntıları daha sonra anlatacağım..O kadar güzel pankart hazırlamama rağmen şebnem'in ısrarla sağ taraftan birlerini kaldırma çabasına anlam veremedim..Ama olsun buketle konuşmamız bakışmamızda müthiş bir elektrik oluşması ve kraliçemizin müthiş ama müthiş performansı her şeyi unutturuyor bana Göz kırpan Bu arada Cezanın ne kadar aciz ve küçük bir sanatçı olduğuda anlaşıldı..O ne kadar konseri berbat etmek istesede.Şebonun performansı bunu gölgede bıraktı Göz kırpan Diğer ayrıntılar yakında..
« Son Düzenleme: Temmuz 27, 2010, 20:44 Gönderen: rockingirl » Kayıtlı
Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #23 : Temmuz 26, 2010, 14:08 »

Fotolar ve konser incelemesi çok hoş olmuş özellike resimlere bayıldım. Gülümseme
bu arada konserlerin 12'de bitirilmek zorunda olunması ve yabancılara ses edilmiyorken Türk sanatçılar için böyle uygulamanın olması çok sinir bozucu.Şebnem'in de bu konudan rahatsız olduğu belli İzmir'de de biz bitmesini istemediğimizde benzer şeyler söylemişti çok da iyi yapmıştı , saat sınırı olmasa belki biraz daha uzatacaktı konseri. isyanlardayım Sırıtan , 12'de bitiverdi güzelim konser.

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
şebrock92
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 38
Çevrimdışı Çevrimdışı

BeN biR MülteciyiM!!!

« Yanıtla #24 : Temmuz 26, 2010, 15:48 »

nerden başlayacağımı bilemiyorum gerçekten...
sıcak havada saatlerce beklememize rağmen değdi bence...dans konusuna gelince şebomuz dans ediceği kişiyi seçtiğini görmedim.daha önceden heralde böyle bir karar alınmıştı hayal kırıklığına uğradık serkanla birlikte Üzgün
dans pistini söylerken şebomuz, pankartımı kaldırmıştım ve okumuştu ama tebessüm ederek güldü sonra yanlış bişeymi yaptım diye düşünürken birde bakmışım ki pankartı heyecandan ters kaldırmışım Kahkaha buketimiz çok şekerdi sigara şarkısında,sigara içerken bir ara gözgöze geldik içme dercesine bir bakış attı  Sırıtan
şebomuz harikaydı tekirdağdaki konsere hastalığı nedeniyle çıkmamasına rağmen performansı yine üst düzeydeydi.
adını duyunca bile sinirlendiğim kişi cezaya gelince Kızgın... burada yazamayacağım şekilde kötü sözler söyledi. bizlere özenti diyor ama kendisi bir sanatçı olarak seyircilere duruşuyla,kişiliğiyle,efendiliğyle örnek olması gerekirken çok basit bir insan olduğunu herkese gösterdi.şebomuzu örnek alsaydıda sanatçı nasıl olunurmuş ders alsaydı!!!
konserin etkisnden çıkmadım ama meleğimiz sahneye çıkınca zaman su gibi akıp geçti sanki...
bidahaki istanbul konserini sabırsızlıkla bekliyorum
HAYATIMIN ANLAMISIN KRALİÇEM Öpücük

Yarınlar kadar yakın içimde fırtına!
nyx
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #25 : Temmuz 26, 2010, 21:46 »

HaberTürkün sitesinden bir alıntı  Gülümseme

"ŞEBNEM’İ GÖRMELİYİM"
Şebnem Ferah’ın genç kız hayranlarının fazla olduğunu biliyoruz ama bu kadar ciddi bir ‘Şebo fanatizmi’ olduğunu hiç fark etmemiştim. Seyircilerin arasında
bir kız şarkıları dinlemeyi bırakmış hüngür hüngür “Şebo’yu çok seviyorum, onu görmeliyim” diyerek ağlıyordu. Öyle sakin sakin değil, bağıra bağıra, gözleri kızarmış şekilde... Bu kadarı bana pes dedirtti!...

"ŞARKILARIMI DİNLERKEN ESKİ SEVGİLİMİ HATIRLIYORUM"
Kuliste bir kadın hayranı Şebnem Ferah’ın yanına gelerek, “Eski şarkılarınızı dinledikçe eski sevgiliyi aramak geliyor içimden” deyince Şebo’dan bir itiraf geldi: “Bazen bu bana da oluyor, eski şarkıların etkisi... Sakın arayayım deme, sadece şarkıyı dinle! Göz kırpan

Dünyada hiçbir şey insanı kin duygusu kadar yıpratmaz!
efsane_ruzgar
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #26 : Temmuz 28, 2010, 12:23 »

Konser üzerinden 4 gün geçti anca bilgisayar basına geçme fırsatı yakaladım.Konser muhteşem ötesiydi.Fotograf falan çekemedim ama çeken arkadaşa çok teşekkür ediyorum.Uzun zamandır hep şebnem konserine gitmek istemiştim bu ilk konserim oldu o yüzden bende bu konserin ayrı bir yeri var.Bu arada video çeken arkadaşlar var mı  ? varsa ekleyebilirler mi ? Arşiv yapacağım.(Ayrıca bu siteyi çok beğendim hep takip halindeler)

alper
Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Temmuz 28, 2010, 12:58 »

hbrler için teşekkürler arkadaşlar,ozan'ın şeboyu öptüğü anla ilgili foto var mı?merak ettim.
rockreis
beni bilen bilir, tanıyan anlar, anlayan susar, anlamayan uzar ;)
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 79
Çevrimdışı Çevrimdışı

küçük zeytin'im öldü :'(

« Yanıtla #28 : Temmuz 29, 2010, 23:02 »

ya o kadar bekledim. en önlere kadar geldim ama yanımda kardeşim ve arkadaşları vardı sıcağa dayanamadılar. arkalara geçmek zorunda kaldık  Ağlayan ama yinede harika bir konser oldu Gülümseme

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sessizlik insana
insan nasıl konuşur kendisiyle,
nasıl koşar aynalara
bir cana hasret bilmezler.

hayat kapımı kapatırken, arada sadece azrailin girebileceği kadar bir boşluk bırakıyorum. kimseyi görmek, duymak istemiyorum artık. kimseyle konuşmak istemiyorum. sadece azrailin ''BEN GELDİM'' demesini bekliyorum.
meleğim
Şeboo'M'eLikee
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

İçimde bir yerlerde sabır taşı gizli........

Site
« Yanıtla #29 : Ağustos 01, 2010, 22:59 »

Ne güzel anılar (: Ne güzel paylaşımlar..Hepiniz gitmiş görmüşsünüz nerdeyse bu hepiniz için harika bir şey. Siz konser saatinden çok çok erken gitmişsiniz o heyecanı orda yaşamışsınız bende evde bekledim nasıl gidiyor acaba konser dedim konserin başlama saatine yakın merhabayı açtım sonra yavaş yavaş neredeyse bütün şarkıları dinledim.. Konserdeymişim gibi hayali bile güzel... Sonrada dinlerken uyuya kalmışım... Onu çok seviyorum gerçekten.. İyi ki var (:
« Son Düzenleme: Ağustos 24, 2010, 21:08 Gönderen: rockingirl » Kayıtlı

Ben böyle değildim,ne zaman kaybolldum..?.. <br />Rüzgarla dans ederdim,ne zaman savruldum..?.. ..<br /><br /><br />Buda gelir geçer diye inanmazsam nasıl yaşarım,Naıl yaşarımm..... ??
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı