Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Konser Anılarınız 21 Temmuz 2010 Eskişehir Konseri  (Okunma Sayısı 11852 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
rockingirl
Tv Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 93
Çevrimdışı Çevrimdışı

Reyhan Demir

« : Temmuz 21, 2010, 23:23 »

Konsere Katılan Arkadaşlar, Buradan Konser İle İlgili Düşüncelerinizi
Söylemek İstediklerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz...

İnstagram @reyhandemirr
JPS-7-
δeβneო ŦeЯαh
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 96
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : Temmuz 22, 2010, 18:04 »

Detaylarla dönecem..  Sırıtan  Karizmatik

||  Sen kibritin hiç yαnmαyαn ucundα..Ben sigαrα dumαnının αltındα.!?

nyx
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : Temmuz 22, 2010, 19:55 »

Sabırsızlıkla bekliyoruz detayları =)

Dünyada hiçbir şey insanı kin duygusu kadar yıpratmaz!
JPS-7-
δeβneო ŦeЯαh
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 96
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : Temmuz 23, 2010, 03:11 »

Abimle sabahın erken saatlerinde burdan (afyondan) eskişehire vınladık.. Sırıtan Heyecandan uyuyamamıştım..Çünkü Şebo'mu ilk defa bu kadar yakından görecektim..Hazırladığım zarfı ve pankartımı yanıma aldım..( pankart bir işe yaramadı.aslında abimin lehineydi.O da konserin yarısında çıkmak zorunda kalınca kaldıramadım. Üzgün ' beimle dans edeemiyorsun bari abimle dans et' yazıyordu pankartta  Sırıtan ) Öğlen saat 2 ye kadar vaktimizi geçirdikten sonra konser alanına gittik..2.30 gibi konser alanının önündeydik..Bizden başka 5-6 kişilik bi grup vardı..Hepimiz kapının açılmasını bekliyorduk..Saat 4 gibi içeri alınmaya başladık..Arama yapıldığı sırada ben hemen geçtim abim orda takılınca onu bırakıp önlerden bi yer bulmak için koştum.. Sırıtan O anı unutamam ya..Neyse sonra o da geldi yanıma..Sağ tarafta buketin olduğu yerde en öndeydik..Konserler başlayana kadar hepimiz oturduk..Çok sıcaktı hava..Ama Şebo için beklemeye değerdi..Önce sahneye fanta stage 1. si ve sonra teneke çıktı..Bayağı komikti eğlenmiştik..Hele teneke çıktığı zaman.. Sırıtan Solist cümleleri toparlayamadı herkes gülme krizine girdi..Ardından sahneyi Ceza aldı..Rock çılara büyük saygısı var bu adamın bunu anladım.. Sırıtan Sonra saat 21.45 gibi sahneden ayrıldı..Şebo için hazırlıklar başladı..22.00 da kalp atışları arasında Şebo'm sahnedeydi hem de karşımda..Sadece o.. Masum Ney Çok güzel bir duyguymuş ya..Göz göze gelmek..Karşılıklı şarkılarını söylemek..İnsanlıktan sonra ki davul şovuda harikaydı..Zarfı Şebo'ya uzattığımda gülümseyerek 'güvenliğe' dedi ve güvenliği işaret etti..Ben de güvenliğe verdim zarfı.Sonra didem dorana ısrarla ona iletmesini söyledim zaten.Şebo m bir ara ıslık çaldı ve bize de çaldırttı.Buketin basına göz dikti ve onu da çaldı ( az da olsa)  Sırıtan Sil baştanı Metinle yerde oturarak söyledi.Çoğu şarkısında dans etti.Sevimli,yaramaz Şebo'mm benim.. Öpücük  Gülümseme Dans pisti çaldığında bizim olduğumuz taraftan birini çıkardı ve dans ettiler.Ben kız olmama rağmen ' Şebo ben ben ben' diye bağırdım ama.. Sırıtan Eskiyi fotoğraflar eşliğinde söyledi yine..Sessizlik ortamı oluşunca bir ara Buket diye bağırdım ve el salladı buket.. Gülümseme Yalnız Şebo sol tarafa doğru ' uzun zamandır aranızda göremediğim fakat burda gördüğüm kişiler var.Çok mutlu oldum.Teşekkürler' dedi.Ama ben hala kime teşekkür etti anlamış değilim.. Ney Bu aşk fazla sanayla konseri bitirdi.Uzun sahneye geldiler ve herkesi selamladılar.( Tüm grup üyeleri ve Şebo'm) Aramızda 2 metre olması çok güzeldi ya....Sonra sahneden ayrıldılar..Biz tabii boş durmadık Şeboyu bulmak için güvenlikten yardım istedik ama mümkün olmadığını söylediler..Olsun zarfı verdim ya o yeter bana.. Gülümseme

Bunlar da konsere dair birkaç fotoğraf ( devamı facede olacak sanırsam  Sırıtan )

Bu da Şebo'ya verdiğim zarf ve mektup..İçinde ayrıca avatarımda olan resimde vardı..Arkasına da ' Keşke hayat hergün böyle senle dolu aşkınla dolu olsa' yazmıştım..

MEKTUP :

Seni tanıdım tanıyalı 'VAZGEÇTİM DÜNYADAN'..'DELİ KIZIM UYAN'sen de dinle Şebomu,gör bu güzelliği..'İYİ GÜN DOSTLARIM'bile alıştı benim bu durumuma..Gecemin gündüzümün senle olmasına..Sen'BU AŞK FAZLA SANA'desen de bu aşk az bile sana..'BIRAK KADININ OLAYIM'diyerek sevgini paylaştın bizimle..İçindekileri bize açtın ve bizimde kendimize her şarkından pay çıkarmamızı sağladın..Seni her dinlediğimde'FIRTINA'lar kopuyor içimde..Delice esmek istiyorum..Dinen fırtınanın ardından yağan 'YAĞMURLAR'ı izleyip huzur buluyorum..Şunu hiç unutmaki'YENİDEN DOĞUP GELSEM'de seni dinlerdim..'DURMA'hiç..Asla bıkma,yorulma!..Kendini bizden esirgeme..'BURADAN GÖÇERKEN'bile kalbim hep seninle..
'ARTIK KISA CÜMLELER KURUYORUM'çünkü bunu sen kişiliğinle bize öğrettin..Az,öz,güven verici şekilde konuşmayı..'BUGÜN'yine benimlesin..Hergün olduğu gibi..Hep de öyle kalman dileğiyle..'OYUNLAR'daki masum meleğimsin..'AY'her gece senin için parlasın..'KALBİM'sana tutsak..Sen olmasan bu kalp acı duymaz,başlar yok olmaya..Sana olan sevgimi herkes 'HERKES BİLSİN İSTEDİM'..'ÜVEY'olmanın ne demek olduğunu sen öğrettin bize..Her yerde adını andım,şarkılarını söyledim,dinledim,dinlettim..'OYUNUN SONU'nda terketme bizi,oyunu bitirme..Bu oyun hep sürsün..Bazı zamanlar 'NEFESSİZ KALDIM'..Sen yanımdaydın..Nefes almaya başladım..Biliyorum çok 'YORGUN'sun..Hayat seni yormuş..Ama bu yorulmaların olmasaydı seni tanıyamazdım ve bu güzellikten mahrum kalırdım..Olamaz!..Düşünmesi bile kötü..(=
'SİGARA'yla hepimizin hayatından geçmiş oldun..'AŞK'kadını olarak tanıdım seni..Güçlü,cesur,asi,kararlı ve bazen de mutsuz..Belki bu yüzden sevdim seni..Beni,bizi kendinde anlattığın için..'SİL BAŞTAN'dedim bazen kendime..Senin gibi..Ama silip  baştan yazdım aynı şeyleri..Yazdığım her şeyde de yine benimleydin..'NEREYE KADAR'sürecek bu sevgim biliyor musun?Hiç şüphen olmasın sonsuza dek..'PERDELER'sürekli senin için açık olacak..Oyunun sonu gelmeyecek..'GÜNAYDIN SEVGİLİM'günaydın..Günün hep aydın olsun..'DÜNYA'senin için dönsün..'SAATİM ÇALMADAN'uyanıyorum hergün..Çünkü o günün seninle geçeceği heyecanlandırıyor beni..Uyuyamıyorum..'KORKARAK YAŞIYORSAN'kaybedersin bu hayatta..Bunu çok iyi öğrettin bana..Teşekkürler Şebo'm..
'İYİ-KÖTÜ'her şeyi yaşadın benimle..O küçük odamda yalnız bırakmadın beni..'BABAM OĞLUM'arkadaşım,aşkım her şeyimsin sen..'BEN ŞARKIMI SÖYLERKEN'hep dinledin..Bu sefer sen beni anlamaya çalıştın..'SENİN ADIN NE'diye merak ediyorsan ben kendini sana adayan en büyük hayranlarından..Feryal (= Geceler boyu seni dinlemekten 'GÖZLERİMİN ETRAFINDAKİ ÇİZGİLER'artık belli oluyor..Uykusuz kalıp senle huzur bulmak..Ne güzel..'ÇOCUKKEN SAHİP OLDUĞUM KIRMIZI RUGAN AYAKKABILAR'ne ki senin yanında..Sen onlardan çok çok daha tatlı ve masumsun..'MAYIN TARLASI'nda dolaştığım zamanlar beni sen kurtardın,çektin o tarladan..Biliyorum Şebo'm'GÖZYAŞLARIMIZIN TADI AYNI'..Aslında hiç üzülmesek,ağlamasak 'DAHA İYİ OLMAZ MIYDI'..Olurdu fakat acılar değil mi bizi büyüten..Gerçekten 'HERŞEY İNSANLAR İÇİN'miş..
'OKYANUS'ta bir damlayım belki..Ama sen o damlanın bile farkında olmayı bilen,o damlaya bile değer veren mükemmel bir insansın..'CAN KIRIKLARI'nı yapıştırıp sana yeni bir can vermek elimde olsa keşke..'BİR KALP KIRILDIĞINDA'o kalbin yanında oluyorsun..Belki yaşananlar 'DELGEÇ'gibi o kalbi delse de oluşan boşluğu kapatabiliyorsun..'GEÇMİŞE YOLCULUK'yapsan da yine kendini bulacaksın..Geçmişte de benimleydin gelecekte de olacaksın..'BEN BİR MÜLTECİYİM'seni içimde yaşatan..'SANA BİLMEDİĞİN BİR ŞEY SÖYLEYEMEM'çünkü sana olan duygularımı bu cümleler ile ifade edemiyor..Bazen 'ÇAKIL TAŞLARI'topladım..İsmini yazdım yollara,yıllara..'HOŞÇAKAL'Şebo'm..Her zaman hoş kal..Kimse üzmesin seni..Üzülsen bile merak etme..Dediğin gibi 'ZAMAN GEÇİP GİDİYOR'..
Bizlere uzun bir süreden sonra 'MERHABA'dedin..Kavuştum tekrar sana..'BENİM ADIM ORMAN'sen içimde bana oksijen sağlayan kaynak..Beni orman yapan sen..Burnun,yanakların,saçların,gülüşün..Hepsi özenle yaratılmış..'YALNIZ'o yeşil,keskin bakan gözlerin..Her şey onlarda gizli..Çok derin bakıyorlar ve beni sana hapsediyorlar..'İSTİKLAL CADDESİ KADAR'değil senin ben de yerin..Anlatılmayacak derecede büyük..Keşke kelimeler yetse..'ESKİ'olan birçok şeyin yerini yenisi alır..Ama senin yerini alabilecek yeni bir şey yok ve de olmayacak..'MAHALLE',sokak,cadde..Her yerde sen varsın..Bazen buz gibi bazen 'ATEŞE YAKIN'..Her halinle benimlesin..Sen varsın önümde,gerimde,her yanımda,yüreğimde,kalabalığın içinde,dışında,her yerde,yalnızlığımda..Baktığım her yerde seni görüyorum..Sonra bakıyorum ki 'SERAPMIŞ'..'İNSANLIK'senin söylediğin şarkılarla büyüyor..'BAZI AŞKLAR'yarım kalırlar..Ama benimkisi öyle değil..Bu aşk çok başka..Sonsuza dek sürecek..'UÇURTMA'mızı kimse gökyüzünden indiremeyecek..O uçutma senin için sürekli uçacak..Dimdik ve var gücüyle!..

FERYAL EKMEN

« Son Düzenleme: Temmuz 23, 2010, 03:15 Gönderen: JPS-7- » Kayıtlı

JPS-7-
δeβneო ŦeЯαh
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 96
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : Temmuz 23, 2010, 03:28 »

Ayrıca zarfın kapak bölümüne ' Bu zarfı tüm arkadaşlarım ( sebokolik.com) ve tüm Şeboseverler adına hazırladım ' diye de yazdım.. Gülümseme

Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : Temmuz 23, 2010, 09:38 »

Feryal süpersin:) başardığına sevindim. Gülümseme

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
ozlem35_
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 106
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : Temmuz 23, 2010, 10:15 »

Feryalciğim ablacığım sen neler yapmışsın böyle..  Ağlayan eminim Şebonunda gözleri dolmuştur  Ağlayan  Sırıtan
Süpersin diyecek kelime bulamıyorum..
Öperim yanaklarından.  Göz kırpan
çakılTaşları
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

Heyecanla attım kendimi Dans Pistine...:)

« Yanıtla #7 : Temmuz 23, 2010, 10:54 »

Vayy be.. Gülümseme  Gerçekten mükemmel bir mektup olmuş ellerine sağlık  Gülümseme

Sıradan basit bir günün uğruna hiç dua etmemiş ; henüz yalvarmamıştım...
jeanne_seher
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : Temmuz 23, 2010, 11:26 »

Çok güzel olmuş ya  Gülümseme Kendisinde ulaştırabildiğin için senin adına çok mutlu oldum  Göz kırpan Eminim şeboda çok beğenmiştir.  Sırıtan

Umudum isyanda isyanım karanlıkta...
lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #9 : Temmuz 23, 2010, 11:31 »

Çok güzel şeyler düşünüp yazmışsın gerçekten ellerine sağlık Gülümseme

Acaba Şebo görünce neler düşünmüştür Gülümseme çok duygulanmıştır eminim Gülümseme
sebomania_tuqce
şebo'(m) <3
Sebocu

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : Temmuz 23, 2010, 14:38 »

çok güzel şeyler yazmışsın feryal ve ne mutlu sana ki o mektubu şebomuza ulaştırabilirsin tüm paylaşım için teşekkürler.  Üzgün
« Son Düzenleme: Temmuz 23, 2010, 14:44 Gönderen: rockingirl » Kayıtlı

Hepsini dileyip gerisine...
direniyorum...
imaginary91
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 16
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : Temmuz 23, 2010, 15:34 »

merhaba öncelikle bir itirafta bulunmak istiyorum.dün gece geç saatlere kadar(sevgili feryal in bu yazısını paylaştığı sıralarda) forumda ziyaretçi olarak gezinen bendim...ve ne kadar çok okudum o yazılanları anlatamam...gerek fotoğraflara tekrar tekrar bakmak olsun gerek yazılanları tek tek okumak olsun hepsini yaptım. Konsere dair paylaşımların çok güzel.yazı ve resimler gerçekten hoş.mektuba gelince o kadar güzel süslenmiş ki insana önce açmaya kıyamaz açtığında da şüphe yok yazılanlar kendinde yer etmeye başladıkça elinden bırakmaya kıyamaz.gözlerini ayırmak istemez. elinde tuttuğu kağıttan.bir de kendine ithafen yazılan bu mektup eğer doğru kişinin elindeyse ...şebo nun neler hissettiğini tahmin bile edemem ama sen benim ne diyeceğimi tahmin ediyorsun;)mektup da yazanlar o kadar güzel ki bir ara dedim aha yanlışını buldum hoşça kal ile zaman geçip gidiyor un yerini değiştirmişsin meğersem=)iyi düşünülmüş güzel bir mektup...
Gerçekten yazı ve fotoğraflara dair her şey için teşekkür ederiz.bir de bizi unutmamış tüm şebokolik'lerin adına yazdığını belirtmişsin.daha ne diyelim efendim...kal sağlıcakla Feryal...
(bu arada adına da sevindim verebilmiş olman konserde fazlasıyla iyi vakit geçirmen vs.Göz kırpan)darısı başımıza=)
« Son Düzenleme: Temmuz 23, 2010, 15:56 Gönderen: rockingirl » Kayıtlı

...sigaranı yalnızca rüzgarla paylaşmayı öğreniyorsun...
JPS-7-
δeβneო ŦeЯαh
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 96
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : Temmuz 23, 2010, 15:37 »

Herkese çok çok teşekkür ederim.. Gülümseme Umarım biraz da olsa hepimizin duygularına tercüman olabilmişimdir..

Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : Temmuz 23, 2010, 16:04 »

Herkese çok çok teşekkür ederim.. Gülümseme Umarım biraz da olsa hepimizin duygularına tercüman olabilmişimdir..
hem de nasıl ? siteyi de düşünmüş olman ayrıca çok hoş olmuş.  Öpücük

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
JPS-7-
δeβneო ŦeЯαh
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 96
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : Temmuz 23, 2010, 16:06 »

Birimiz hepimiz hepimiz Şebo için.. Sırıtan  Masum  Öpücük

Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı