Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Konser Anılarınız 20 Temmuz 2010 Bursa Konseri  (Okunma Sayısı 15478 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
asiruh_89
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #30 : Temmuz 25, 2010, 18:30 »

şebokolike uzun süren üye olma uğraşım(yaklşık 1 ay) şu anda meyve verdi ve ben de artık şebomla ilgili birşeyler paylaşabilirim sanırım,aslında konsere dair aklımda tek sahne var şebom kollarını açmış bana gel diyodu,uzanıp elini tuttum eğilip öptüm ve sonrası hayal meyal aklımda zaten.beni tuttu ortaya doğru gel dedi öptü ve ben sarıldım sımsıkı,sonra dans etmeye başlammız gerekiyodu ama benim bacaklarımda derman kalmamıştı zaten,şebo tutmasa baya düşerdim oraya heralde,sonra şebom mikrofonu uzattı bana doğru tüm parçalarını eksiksiz ezbere bilen bn o nakaratı söyleyemedm,zaten şeboya da hiçbirşey söyleyemedim:( dans kısa sürmüştü ya da bana öyle gelmişti kaldı ki saatlerce şebomun yanında kalmak da yetmezdi bana.önceden hazırladığım mektubu çıkarp şeboma uzattım şaşırdı gülümseyerek aldı,sonra da ayrılma zamanı gelmişti işte,buket arkasını dönmüş gülümsüyodu onun yanından geçerken belki şaşkınlığıma bilmiyorum,rüya gibiydi sanki,melis hemen yanımızdaydı zaten aynı saatlerde kapıdaydık onun anlattıkları ile aynı şeyleri yaşadık dans pistine kadar,dans pisti gelmeden melis bana inanıyorum ki seni çıkaracak demişti gerçekten kalbi temizmiş,sınavdan çıkar çıkmaz oraya gelmiştim saat 2 de oradaydım o kadar saat bekledim ama emindim sanki beni çıkaracağına ve değdi orada o kadar saat beklememem.tek olumsuz yanı konserin-ki şeboyla ilgisi yok-cezanını bir çocuğa küfür etmesiydi bizim önümüzde,bir kişi sanat icra ettiğini iddia ediyosa ki cezanın bu iddiasına ben sadece gülerim her ne olursa olsun sahnede küfür etmemmli,ama işte herkesin kendi kapsitesi,zaten hayranları da arkada kavga ettiler,sanatçıya bak hayranını al misali:) bir konser akşamı da böylece sona ermiş oldu,21 yıllık ömrümün en büyülü akşamıydı teşekkürler şebom
join_me_in_death
Gülşah
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

sakinlikten delirmiş...

« Yanıtla #31 : Temmuz 26, 2010, 01:48 »

"mükemmel" bir gündü tek kelimeyle... kapıda beklerken bi kaç arkadaşla sohbet imkanı bulduk hatta onlar sanırım melisin de aralarında bulunduğu kişilerdi Kahkaha Kahkaha...

bende erken gelenler arasındaydım.kapılar açıldıktan sonra baya bi koştuk arkadaşlarla ve o T şeklinde olan sahenin tam orta ucundaydık... güzel fotoğraflar çekme imkanım oldu fakat fotoğraflar hala elime geçmedi...
konseri özetleyen arakdaşlara aynen katılıyorum... tek eklemek istediklerim;
konser daha yeni başladığında "merhaba"dan sonra sanırım,biz uzuuuunn boylu arkdaşım volkanla şebo ya "gel" diye işaret yapıyorduk aynı anda ama bilinçsizce Kahkaha sonra şebo güldü ve biz volkanla birbirimze bakıp "bize mi güldü? kesin bize güldü ya!" dedik ve şebonun önümüze gelişini izledik çığlık çığlığa Kahkaha... tabi hemen kalp şeklini alan parmaklarımla konuşmadan ona bendeki yerini anlatmak istedim,o bunu çok iyi bilse bile...
arkadaşlar metinin penasını işte bu volkan arakadaşım aldı acaba o ufaklığa başka bi pena vermiş olabilir mi?
hatta o penanın fotoğrafını hemen arkadaşımdan araklayıp ekliyorum Kahkaha...

20 temmuz 2010
join_me_in_death
Gülşah
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

sakinlikten delirmiş...

« Yanıtla #32 : Temmuz 26, 2010, 02:10 »

http://img23.imageshack.us/img23/6015/penaif.jpg 

metin attıktan sonra arkadaşım tutamayıp yere düşürmüştü ordaki güvenlikçi abi ye baya bi aratmıştık penayı saolsun buldu sonunda Kahkaha

20 temmuz 2010
Şeßoist*MeLis
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #33 : Ağustos 01, 2010, 19:28 »

Evet saçlarını bitirmeye çalışıyordum konser alanında. (: Keşke tanışsaydık.
şebnemerwe
şebnemervee
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

sadece yarım saat...

« Yanıtla #34 : Ağustos 02, 2010, 14:31 »

bir sonraki konserde inşallah tanışırız Göz kırpan

dünüm yok yarınım sır...
şbnmrw
join_me_in_death
Gülşah
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

sakinlikten delirmiş...

« Yanıtla #35 : Ağustos 03, 2010, 00:26 »

bi dahaki konserde yine en önde tanışmış olmak ümit ediyorm.... Kahkaha

20 temmuz 2010
asiruh_89
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #36 : Ağustos 03, 2010, 23:15 »

melis süper fotolar çekmişsin insan ben çıkınca da çekerdi fotoğraf bulamıorum o ana dair ve bir tane video elimde tayfnun çektiği,arkadaşlar elinde fotoğraf veya video olan varsa bana ulaştırabilir mi acaba?
join_me_in_death
Gülşah
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

sakinlikten delirmiş...

« Yanıtla #37 : Ağustos 04, 2010, 15:42 »

melis süper fotolar çekmişsin insan ben çıkınca da çekerdi fotoğraf bulamıorum o ana dair ve bir tane video elimde tayfnun çektiği,arkadaşlar elinde fotoğraf veya video olan varsa bana ulaştırabilir mi acaba?

bende dans ettiğin sırada bi video olmalıydı fakat arkadaşımın telefonundan çektiğim için şu an elimde yok olduğunda haberdar ederim seni  Göz kırpan

20 temmuz 2010
.Morsist
Anna MoLLy
Sebocu

Teşekkür Sayısı 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

Atlantis'ten Gelen...

Site
« Yanıtla #38 : Ağustos 04, 2010, 19:15 »

Çok net olmasa da bir kaç fotoğrafta benden Göz kırpan

Bir gün kalbin elinde sessizce patlar mı?

Şeßoist*MeLis
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #39 : Ağustos 04, 2010, 21:49 »

İnanmıyorum yahu. Kahkaha Konserde tanıştığım arkadaşlarla burada karşılaşmak tekrar mümkün oldu.(: Ya valla seni çıakrıcak dedim ben sana snei çağırdı Şebo o büyülü dansı izledim erkek olsaydım dedim heyecandan çekemedim Kahkaha Keşke çekseydim.
join_me_in_death
Gülşah
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

sakinlikten delirmiş...

« Yanıtla #40 : Eylül 15, 2010, 00:51 »

baştan sona dans videon elimde en sonunda biraz geç olsada:D baştan söyliiim çok kalite değil ama nihayetinde dans dır şebo dur belgedir unutulmamamlıdır Kahkaha .... sana nasıl ulaştırıcam bilmiyorum yanlız umarım en kısa zamanda cvp yazarsın Göz kırpan

20 temmuz 2010
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı