Sayfa: 1 [2] 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Konser Anılarınız 20 Temmuz 2010 Bursa Konseri  (Okunma Sayısı 15471 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Şeßoist*MeLis
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #15 : Temmuz 21, 2010, 19:21 »

Bazı fotoğraflar pek kaliteli değil ama idare edin arkadaşlar. (:
.Morsist
Anna MoLLy
Sebocu

Teşekkür Sayısı 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

Atlantis'ten Gelen...

Site
« Yanıtla #16 : Temmuz 21, 2010, 19:47 »

Bir gün kalbin elinde sessizce patlar mı?

MaDYeL_ŞeBoKoLiK
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #17 : Temmuz 21, 2010, 19:52 »

konser muhteşemdi Şebo ya nazar değmesin  Sırıtan
« Son Düzenleme: Temmuz 21, 2010, 20:07 Gönderen: rockingirl » Kayıtlı
eskii
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #18 : Temmuz 21, 2010, 23:17 »

Konser bitmişti ben hemen kulisin oraya damladım. Misafir bölümüne aldılar beni Şebo'nun kuzenleriyle.

Bursa'da Şebo'nun kuzenleri olduğu bilmiyordum. Şaşırmış anlatım çok güzel teşekkürler.  Sırıtan
Şeßoist*MeLis
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #19 : Temmuz 22, 2010, 00:43 »

Bursalılar mı bilmiyorum. Belki başka biryerden gelmişlerdir. Bende Didem'i beklerken ister istemez kulak misafiri oldum.O zaman söylüyorlardı kapıda bekleyen görevliye biz Şebnem'in kuzeniyiz dedi. Genç değillerdi olgun tiplerdi. (:
Şeßoist*MeLis
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #20 : Temmuz 23, 2010, 15:35 »

Biraz daha fotoğraf ;

nyx
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #21 : Temmuz 23, 2010, 18:00 »

7. fotografta Şebo Metin'e kimi gösteriyor acaba ?  Gülümseme
Çakıl Taşlarıyla İnsanlıktaki Davul showun bir kısmı var bu linkte Göz kırpan

http://webtv.hurriyet.com.tr/category.aspx?cid=3&vid=8262&bid=1

Dünyada hiçbir şey insanı kin duygusu kadar yıpratmaz!
NovemberRain
emre
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #22 : Temmuz 23, 2010, 18:04 »

O kadar da kilo almamış demek ki yahu. Diğer kıyafetler acayip kilolu gösteriyordu. Biraz almış ama çok fazla değil (:
« Son Düzenleme: Temmuz 23, 2010, 18:29 Gönderen: rockingirl » Kayıtlı

Geniş ve loş bir yer, istersen sen de bir uğra.. Doğru yanlış, iyi kötü herkes orda...
.Morsist
Anna MoLLy
Sebocu

Teşekkür Sayısı 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

Atlantis'ten Gelen...

Site
« Yanıtla #23 : Temmuz 23, 2010, 18:40 »

Bir gün kalbin elinde sessizce patlar mı?

Şebokolik-
Yönetici
Sebocu

Teşekkür Sayısı 162
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #24 : Temmuz 23, 2010, 19:02 »

Şebokolik farkıyla tüm fanta konserlerinde olduğu gibi Bursa Konseri'nin incelemesi de sizlerle.
http://www.sebokolik.com/konserler/sebnem-ferah-20-temmuz-bursa-konseri-incelemesi/
buradan konserde yaşananlara ve ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Ayrıca konsere dair Aslıhan Çalkılıç'ın katkılarıyla fotoğrafları facebook sayfamıza ekledik.

Şebokolik farkıyla diğer konserleri de bekleyin...
İkarus
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #25 : Temmuz 23, 2010, 19:35 »

harika bi konserdi tek kelimeyle 7 saat ayakta dikilmekten hissedemeğim ayaklarım şebnem çıktıktan sonra tepinmeme bile engel olamadı  Sırıtan

silbaştan....
Şeßoist*MeLis
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #26 : Temmuz 24, 2010, 00:09 »

Sanırım yani yanlış hatırlamıyorsam heyecandan. Kahkaha Küçük bir kız vardı orda sil baştanı söylüyordu.Şebnem onu gördü Metin'e gösterdi.Hatta konser sonunda Metin penasını o küçük hayranına verdi. (:
m£rw£
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #27 : Temmuz 24, 2010, 13:45 »

21 Temmuz'da da Eskişehir'deydi çok güzel bi konserdi. Bi an zaman dursun istemiştim. Bağırmaktan sesim kısılmıştı, zıplamaktan ayaklarım ağrıyodu ve ışıklar yüzünden de gözlerim şişmişti  Gülümseme ancak ben eve gelene kadar hiçbirini hissetmemiştim. Heyecandan,mutluluktan uyuşmuştu sanki her yanım. Çok güzeldi gerçekten.. Gülümseme Fotoğrafları paylaşmak isterdim ancak telefon kamerası o kadar da güzel çekemiyo malesef.. Gülümseme
şebnemerwe
şebnemervee
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

sadece yarım saat...

« Yanıtla #28 : Temmuz 24, 2010, 20:17 »

merhaba arkadaşlar uzun bir süre internete girmiyordum ama sonunda o fırsat elime geçti ve bende hemen konser anımı paylaşmak istiyorum Gülümseme saat 13:30 da evden çıktım otobüse atladım vee 14:30 da konser alanına geldim çok kalabalık yoktu toplasan 10kişi vardı önümde yinede önlerde olacağımı biliyordum...benden sonra bir teyze ve kızı geldi sordum hemen kim için geldiklerini beklediğim cevabı aldım tabiki Şebom içindi Gülümseme sohbet ettik şebodan bahsettik 7.sınıfa giden eda annesinide şebokolik yapma yolunda ilerliyordu  Göz kırpan saatler ilerledi ve 16:00 oldu ama kapılar açılmayınca dayanamadım neyi beklediğimizi sordum soundcheck yapılıyor dediler peki dedim Gülümseme 5-10 dk sonra açtılar ve sahnenin önünde yerimizi  aldık tabi okadar saat ayakta durulmazdı oturduk bizde . Saatler 19:00 olunca ozan ünlü ve grubu cıktı Gülümseme şaşırdığım şu ki bende power tv den arada bir takip ediyordum seçmeleri ve ozanı dinleyince sesini beğenmiştim inşallah bu kazanır demiştim Gülümseme doğal olarak o günde onu görünce hem şaşırdım hemde sevindim Gülümseme sesi güzeldi ve performansıda iyiydi , ardından saat 19:30 da TNK çıktı onlarında performansı iyiydi ve sıra Ceza'ya geldi..birden şebo pankartı yükseldi cezaya nispet yaparcasına ve ceza da görünce baş parmağıyla iyi olduğnu gösteren bir işaret yaptı ve güldü Gülümseme şunu anlamak çok zor birini sevmeyebilirsiniz ama saygı duymak zorundasındır bence bu olmazsa kötü şeyler olabiliyor çünkü ve olduda seyircilerden biri cezaya hareket çekmişti ve cezada şarkının sonuna doğru sahnenin önüne gelip güvenliğe çocuğu gösterdi ve baya küfür etti :s çocuğu alıp arkaya götürdüler tabi ondan sonra ne oldu allah bilir :s bunun dışında tatsız birşey yoktu konserde bende gayet sakin çıkan sanatçıları dinliyordum,elimden geldiğince eşlik ediyordum benimd bağırma sıram gelicekti biliyordum ve olduda Gülümseme saat 21:30 da ceza bitti veee sahne Kraliçem için hazırlanmaya başladı. ben ise her konserde olduğu gibi ölücektim nerdeyse heyecandan Gülümseme saat 22:00 olunca kalp atışları duyuldu ve havai fişekler eşliğinde Şebom göründü , o an zaman durdu ve onunla karşı karşıyaydım tüylerim diken diken oldu her konserdeki gibi Gülümseme öylesine bağırıp çığlıklar atıyordumki konser öncesi kapıda tanıştığım teyze dönüp bana baktı ,sesin çıkmıyordu senin hiç ne oldu dedi bende bu anı bekliyordum teyzecim dedim Gülümseme konser süperdi taaa ki 23:20 olana kadar çünkü kuzenimden mesaj geldi bi akrabamız kaza yapmıştı ve benimde gitmem gerekti ÜzgünÜzgün gözüm arkada kalarak , dans pisti parçasından sonra ayrıldım Üzgün herşeyerağmen kulağımda şebomun sesi vardı ve daha onu dinleyeceğim çok konser olucak diyerekten eve geldim Üzgün  konserden unutamadığım en önemli an ise Şebomun Bursa için söyledikleriydi biliyorsunuz Bursada doğdum büyüdüm insanın memleketinde olması başka birşey deyince bende bittim ...Bu kadını herşeyiyle seviyorum iyiki varsın Şebnem iyiki seninle büyüyoruzz....

dünüm yok yarınım sır...
şbnmrw
şebnemerwe
şebnemervee
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

sadece yarım saat...

« Yanıtla #29 : Temmuz 24, 2010, 20:23 »

Buda Şebo'nun karakalem çizimime attığı imza. Ne kadar kötü çizsemde imza var sonuçta Dil çıkaran Kahkaha Kahkaha
konser anını okuyunca çizdiğim resmi verdim deyince benimde aklıma sırada beklerken yerde oturmuş resmine son rötuşları yapan kız geldi ve resmide şimdi görünce onun sen olduğnu anladım Gülümseme keşke şebokolikten olduğunu bilseydim mutlaka tanışırdım seninle Gülümseme

dünüm yok yarınım sır...
şbnmrw
Sayfa: 1 [2] 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı