Sayfa: [1] 2 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Konser Anılarınız 20 Temmuz 2010 Bursa Konseri  (Okunma Sayısı 15460 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
rockingirl
Tv Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 93
Çevrimdışı Çevrimdışı

Reyhan Demir

« : Temmuz 20, 2010, 22:32 »

Konsere Katılan Arkadaşlar, Buradan Konser İle İlgili Düşüncelerinizi
Söylemek İstediklerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz...

İnstagram @reyhandemirr
.Morsist
Anna MoLLy
Sebocu

Teşekkür Sayısı 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

Atlantis'ten Gelen...

Site
« Yanıtla #1 : Temmuz 21, 2010, 01:19 »

Konser muhteşemdi.. Deli gibi yorgunluk hissediyorum şu anda ama her saniyesine değerdi..

Bir gün kalbin elinde sessizce patlar mı?

Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : Temmuz 21, 2010, 09:38 »

Size de gitar çaldı mı ?? Sırıtan

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
Şeßoist*MeLis
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : Temmuz 21, 2010, 12:43 »

Sabah 11'de çıktım evden. Otobüsün arıza yapmasıyla bi 20 dakika geciktik, ama gittiğimizde 8 kişi vardı. İçeri girmeye yeltendiysekte görevliler buna izin vermedi. İlerleyen saatlerde birkaç kişi daha geldi. Daha sonra biz sıra olmaya başladık. Güvenlikçi amcalara yağ çekip içeri girelim diye şey ettik ama olmadı  Kahkaha Oturduk konuştuk, tanıştık falan neyse saatler 4'ü gösterdi ve maraton başladı. Kahkaha Nasıl koştuğumu bilmiyorum valalhi Kahkaha neyseki Buket'in önünde yerimizi aldık. Kahkaha İlk olarak Fanta Stage birincisi grup sahneye geldi ve gayet iyilerdi, eğlendik. Daha sonra TNK çıktı ve oda mükemmeldi. Bizi eğlendirdiler herkes kopmuş durumdaydı ama biz KRALİÇE'Yİ bekliyorduk. Daha sonra Ceza çıktı. Sevmediğim için kafamı koydum öylece bekledim. Konserde bulunan bir çocuk Ceza'ya hareket yapınca olan oldu. Ceza çocuğu arkaya aldırdı ve çocuk götürülürken küfür etti. Ondan sonra iyice gıcık oldum zaten kendilerine. İnsan biraz asil olur küfür etmez. Tabii çocuğunda saygı duyması gerekirdi. Sonra ne oldu bilmiyoruz arkada. Çok şükür Ceza'nın da süresi bitti ve sahneyi Kraliçe'ye bıraktı. Sahne hazırlanmaya başladı ve kalp sesleri duyuldu. Grup üyeleri gelmeye başladı ve ardından 'merhaba' başladı. Ardından yalnız, insanlık .. İnsanlık parçasında yine davul show vardı. Kraliçe bizlere ''hoşgeldiniz hepiniz dedi ve bazen müzisyenler sahneye çıkarken omuzlarında yüklerle çıkabilirler '' dedi. Herkes bi anda ne oldu dedi. Biz konser için beklerken yine şehit varmış meğer.  Üzgün '' Türkiye'nin her bir yanından aldığımız haberler bizi sarsabiliyor'' dedi. Üzgündü. Ama bize 'sizleri böyle görmek beni mutlu ediyor' dedi ve konser devam etti. Dans pistinde konserde tanıştığım bi çocuğu kaldırdı. Bende dans pistinde yaptığım karakalem resmi Şebo'ya gösteriyordum gördü ve gülümsedi.Sonra önümden Didem Doran Hanımcığım geçerken Dideeem Hanım diye bağırdım. Kahkaha Duymadı tekrar bağırdı sonra duydu ve yanıma geldi. 'Efendim' dedi. ''Didem Hanım bu resmi Şebnem Hanıma imzalatabilir misiniz?'' dedim ben. (: Didem Hanım'da 'Elbette imzalatrım konser sonrası beni bul al resmini' dedi tabii adımı sordu. ve resmimi alıp gitti. Konser tek kelimeyle harikaydı Şebo Fırtınada o eline yakışan mükemmel gitarını çaldı. Gülümseme Gözgöze geldik, bize kalbimdesiniz der gibi işaret yaptı öpücük gönderdi. Eski'yi çaldı her zamanki gibi slayt gösterisi vardı ve yine mükemmeldi.. Ardında 'Bu aşk fazla sana' başladı ve birden içimi hüzün sardı konser bitiyordu. Unutmuşumm birde sigarada güzel bi show yaptı. Biz herzamanki gibi sonunda geçmiiiiişş olduuun geçmiiş olduuun dedik. Ve Şebo'da çığlıklarıyla eşlik etti. Evet bu aşk fazla sana paçasından sonra konser bitiyordu. Herbirimizi çok sevdiğini ve bu sefer arayı fazla açmayacağını söyledi. Bursayıda çok sevdiğini söyledi. Bursa'da ben 7 sene yaşadım dedi. Bizde ''biliyooruuuz ''dedik. Gülümseme Bildiğinizi biliyorum bende dedi gülümsedi. Gülümseme Sonra tüm üyeler bizi selamlamak için podyumun ortasına geldi. Aykan'a bageeeet bageeet diye bağırdım. Fazla yok yarın Eskişehir konseri var dedi. Kahkaha Baktım ondan hayır yok bu sefer Metin'e penaa penaa diye bağırdım. Kahkaha Kahkaha Oda konsere gelen küçücük bir hayranına verdi penasını banada sırıttı sadece bende öpücük attım. Kahkaha Vee Şebo ile gözgöze geldik yine.  Gülümsedi. Ve mikrofana doğru gitti tekrar görüşmek üzere kendinize iyi bakın hepiniz hoşçakalın dedi. Gülümseme Konser bitmişti ben hemen kulisin oraya damladım. Misafir bölümüne aldılar beni Şebo'nun kuzenleriyle. Sonra Didem geldi veee imzalanmış resmi bana verdi. Çok mutlu oldum. ''Teşekkür ederim Didem Hanım'' dedim. Gülümsedi. 'Rica ederim' dedi. Buket ile görüşme şansım var mı dedim Şebo ile görüştüremeyeceğini daha önce söylemişti bende Bukette şansımı deniyim dedim ama Eskişehir konseri olduğundan direk yola çıkıcaklarmış o nedenle görüşemedik. O zaman birdahaki konserde Didem Hanım dedim. Kahkaha Güldü. 'Tamam' dedi Kahkaha Sonra ''görüşürüz Didem Hanım ''dedim Oda görüşürüz dedi ve evime geldim. Ama çok mutluydum. Hayatımın en güzel günüydü. Hayatıma, hayatımıza anlam katan Şebo .. İyiki varsın ! (:
« Son Düzenleme: Temmuz 21, 2010, 13:04 Gönderen: rockingirl » Kayıtlı
şebrock92
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 38
Çevrimdışı Çevrimdışı

BeN biR MülteciyiM!!!

« Yanıtla #4 : Temmuz 21, 2010, 13:02 »

anlatım için teşekkürler.istanbul 3 gün kaldı Sırıtan

Yarınlar kadar yakın içimde fırtına!
şebokolik_srkn
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : Temmuz 21, 2010, 13:26 »

Gerçekten çok güzel anlatmışssın..Yüreğine sağlık Göz kırpan
Bizede kaldı 3 gün büyük sabırsızlıkla beklemekteyiz Gülümseme
Şeßoist*MeLis
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : Temmuz 21, 2010, 13:56 »

Rica ederim. Gülümseme biriniz yardımcı olabilir misin resim yüklemek istiyorumda. Kahkaha
.Morsist
Anna MoLLy
Sebocu

Teşekkür Sayısı 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

Atlantis'ten Gelen...

Site
« Yanıtla #7 : Temmuz 21, 2010, 14:59 »

Hayatımda hiç kıpırdamadan izlediğim bir Şebnem konseriydi.. Uzun zaman olmuştu görmeyeli.. Kilitlenmek kelimesi bu an için çok uygundu.. Sadece Merhaba'yla başladığını hatırlıyorum.. Sahneye çıkarken hissettiklerimi birde =) Kelimelere dökebilmek çok zor. Bu nedenle uzun uzadıya bi konser anısı olmayacak xD Fotoğraflarımı hallettikçe yüklerim hissettiklerimi fotoğraflardan anlarsınız falan =)

Bir gün kalbin elinde sessizce patlar mı?

Şeßoist*MeLis
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : Temmuz 21, 2010, 15:26 »

« Son Düzenleme: Temmuz 21, 2010, 15:29 Gönderen: Şeßoist*MeLis » Kayıtlı
Şeßoist*MeLis
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : Temmuz 21, 2010, 15:46 »

sebomania_tuqce
şebo'(m) <3
Sebocu

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : Temmuz 21, 2010, 16:12 »

çok tşk.ler melis ayrıca gitarlı fotoya bittim  Karizmatik Öpücük

Hepsini dileyip gerisine...
direniyorum...
Şeßoist*MeLis
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : Temmuz 21, 2010, 16:20 »

Rica ederim. Ona ne yakışmazki Gülümseme
Şeßoist*MeLis
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : Temmuz 21, 2010, 16:26 »

Buda Şebo'nun karakalem çizimime attığı imza. Ne kadar kötü çizsemde imza var sonuçta Dil çıkaran Kahkaha Kahkaha
lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #13 : Temmuz 21, 2010, 16:33 »

Çok hoş fotolar çoook teşekkürler Gülümseme
nyx
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : Temmuz 21, 2010, 19:17 »

Fotoğraflar ve yazı için çok teşekkürler Melis.

Dünyada hiçbir şey insanı kin duygusu kadar yıpratmaz!
Sayfa: [1] 2 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı