Sayfa: [1] 2 3 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Konser Anılarınız 19 Mart 2011 Bursa Konseri  (Okunma Sayısı 19146 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Şebokolik-
Yönetici
Sebocu

Teşekkür Sayısı 162
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : Mart 20, 2011, 03:15 »

Konsere Katılan Arkadaşlar, Buradan Konser İle İlgili Düşüncelerinizi
Söylemek İstediklerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz...
Şebokolik-
Yönetici
Sebocu

Teşekkür Sayısı 162
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : Mart 20, 2011, 03:18 »

Ben hemen size daha konserin ertesi sabahı olmadan Şebokolik Dergi için çekilmiş resimlerden birkaçını paylaşayım Gülümseme Konser biter,ertesi sabah olmadan Şebokolik'de bulursunuz fotoğrafları,buyrun..

Ayrıca 10.sayı çok yakında sizlerle, Bursa konseri de dahil olmak üzere,Şebnem Ferah'a dair hiç bir yerde bulamayacağınız içeriklerle geliyoruz Gülümseme
SeBoKoLiKo
İ_z_M_i_R_l_i
Sebocu

Teşekkür Sayısı 28
Çevrimdışı Çevrimdışı

Hem utanmaz, Hem utangaç...

« Yanıtla #2 : Mart 20, 2011, 04:04 »

Şeboo süpersinn kıyafeti çok hoşuma gtti deriler çok yakışmış Şeboma  Gülümseme

Benim hala umudum var.
şeboökten
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

Sick!

« Yanıtla #3 : Mart 20, 2011, 10:41 »

büyük bir heyecanla istanbul konserini bekliyorum Gülümseme çok tatlı olmuş Gülümseme ayrıca sırtına yaptırdığı büyük dövmeyide merak ediyorum Gülümseme

Daha kaç kes vurulmam nereye kadar güçlü olmam daha ne kadar yaralanmam gerek hayatta
Daha ne kadar gücüm var kaybettiğim şeyler var daha ne kadar borcum var benim hayata
bobo13
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 23
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : Mart 20, 2011, 11:01 »

şebnemde kıyafetide çok güzel bayıldım  Kahkaha acaba konserde hangi şarkıları söyledi?  Masum

Bugün kendimi kuru yapraklarla kaplı çıkmaz bir sokağa benzetiyorum
merve_şebnem
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : Mart 20, 2011, 12:33 »

çok süpersin şeboo ayrıca fotoğraflar içinde teşekkürler  Gülümseme
Şeßoist*MeLis
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : Mart 20, 2011, 13:12 »

Arkadaşlar konser mükemmeldi. 12:30'da gittiğimden yine en öndeydim. Playlist mükemmeldi. Çocukken sahip olduğum kırmızı rugan ayakkabılar ile başladı konser. Ve çok şaşırdık. Ardından Yalnız, Oyunun sonunda, Can Kırıkları, Çakıl Taşları,Ay, Mayın Tarlası, Sigara, Sil Baştan, Yeniden Doğup Gelsem, Eski,Benim Adım Orman, Fırtına, Yağmurlar, Bu Aşk Fazla Sana, Hoşçakal, Gözlerimin Etrafındaki çizgiler, Babam Oğlum, Ben Şarkımı Söylerken, Delgeç, Yalnız, İstiklal Caddesi Kadar.,(Sıra karışık bu arada, unuttuğumdan:P) 20:35 olduğunda saatler Şebnem Ferah sahnedeydi. Çocukken sahip olduğum kırmızı rugan ayakkabılar ile başladı konsere. Kıyafeti, ayakkabıları, dövmesi, kendisi herşey mükemmeldi.Sırtı açık bir elbise giymişti.Her zamanki gibi ayakkabıları mükemmeldi. Sırtında dövme vardı.Konser sırasında 'Burası benim yarı evim gibi' dedi. Bizi misafir ettiğiniz için çok teşekkür ederim dedi. Sahneye bişeyler atan arkadaşlar oldu. Yüzüğünü, atkısını falan. Hepsini aldı Şebo ve 'Birsürü atkım oldu valla'' dedi. Gülümseme 'Şaka bir yana gerçekten çok teşekkür ediyorum sahneye böyle tatlı şeyler attığınız için dedi. Delgeç mükemmeldi. Yine ' Bursaaa' diye bağırdı. Yağmurlarda ortaya geldi ve biz söylemeye başladığımızda yere oturdu bizi dinledi. Sil Baştan şarkısındada aynı şekilde dizlerinin üzerine çöktü söylerken.  'Keyifler yerinde mi falan şeklinde muhabbet ettik herzaman ki gibi. Gülümseme Sigara'da Serdar Barçın'ın Şebo'nun kafasını tutması çok hoştu. Gülümseme Ve ve ve Ceren ve Şebo Erkekler Ağlamaz şarkısını söylediler. Konserin sonunda Şebo Bu aşk Fazla sana şarkısını söyledikten sonra. Konseri bitirdi 3 kere selamlayıp sahneden ayrıldılar. Herkes Bidaha bidaha diye bağırınca tüm grup üyeleri tekrar sahneye geldi ve Hoşçakal'ı söyleyip. Bizlere veda ettiler. Gülümseme
sema-hardrock
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : Mart 20, 2011, 13:16 »

çok güzel geçmiş valla:) ankara konserinede az kaldı sabırsızlanıyoruz:)

ay ışığında saklıdır
Lauter Laute
Şebokolik
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : Mart 20, 2011, 15:11 »

Ne güzel bir konser olmuş kıskandım Gülümseme Çsokra, Erkekler Ağlamaz, Ay çalınmış çok şanslısınız , dövmesini çok merak ettim fotoğrafı var mı acaba, videoları da  sabırsızlıkla bekliyorum Gülümseme

"Hiç kimse barışa tam olarak bir şans vermedi. Gandhi denedi, Martin Luther King denedi ama ikisi de vuruldu."

John Lennon

Şebnem Ferah.. ♥     
Şeßoist*MeLis
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : Mart 20, 2011, 16:21 »

Uploaded with ImageShack.us
Şeßoist*MeLis
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : Mart 20, 2011, 16:21 »

İşte buda Şebo'nun dövmesi. Gülümseme
...ALTINKIZ...
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Mart 20, 2011, 16:32 »

geçici mi dövmesi çok süper
najj
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : Mart 20, 2011, 17:36 »

İstanbul'u bekleyeceğiz artık napalım... Dövmesini yakından görmeyi çok istiyorum bi' tane foto görebildim daha... Paylaşımlar için mercy...
lol
(: Şebokolik :)
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yeniden koş yollarda, durma!

Site
« Yanıtla #13 : Mart 20, 2011, 17:38 »

Konsere Çocukken Sahip Olduğum Kırmızı Rugan Ayakkabılar'la mı başlamış Ney
O konserde olmak vardı ya oooof of Ağlayan
Şebo'm ne kadar güzel olmuş böyle Sırıtan Dövme de ilginç olmuş ama ne yalan söyleyeyim benim pek hoşuma gitmedi Masum
Ceren'le de Erkekler Ağlamaz'ı söylemişler, kimbilir ne güzel olmuştur..
Daha fazla fotoğraf ya da video yok mu acaba, sabırsızlıkla bekliyoruz Masum
sebomania_tuqce
şebo'(m) <3
Sebocu

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : Mart 20, 2011, 18:36 »

aman Allahım ya muhteşem bir konser olmuş ve şebocum çok zayıflamış ve dövmesi harika olmuş acayip hoşuma gitti  Sırıtan
en çok cerenle düetlerini merak ettim acaba nasıl bişey oldu ?
eee şeyy artık şebokolik.com yükler bi ara umarım  Dil çıkaran
ayrıca melis fotografı harika yakalamışsın çok teşekkkürler ama daha fazlasına ihtiyacımız var  Göz kırpan

Hepsini dileyip gerisine...
direniyorum...
Sayfa: [1] 2 3 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı