Sayfa: 1 [2] 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Konser Anılarınız 1 Temmuz 2010 Ankara Konseri  (Okunma Sayısı 37421 defa) Bookmark and Share
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sebomania_tuqce
şebo'(m) <3
Sebocu

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #15 : Temmuz 02, 2010, 22:07 »

evet biri anlatsın Ney

Hepsini dileyip gerisine...
direniyorum...
poene
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #16 : Temmuz 03, 2010, 00:14 »

saat 13.00 te konser alanına gittim ve oturup beklemeye başladım. konsere benimle bekleyecek birini bulamadığım için yalnız gittim sizlerden birini görme umuduyla etrafa bakındıysamda pankart ya da başka bir şey göremedim. saat 2 civarında yeni gelen bir grup arkadaşın giriş kapısına yönelmesiyle etrafta oturan (yaklaşık 15 kadar kişiydik) bizlerde kapıya yöneldik ve ayakta bekleme faslı böylece başlamış oldu. 4.20 de içeri almaya başladılar ve sırada tanıştığım iki kız arkadaşla birlikte tüm gücümüzle ön sıralara koştuk. "eskii" nickli arkadaşımız konsere şebnem öncesi çıkanlardan bahsettiği için ve tekrarını gerekli bulmadığım için beklenen kısma geliyorum ama öncesinde sahnenin inanılmaz yüksek oluşundan dolayı yakınmak isterim! sahne öylesine yüksektiki sahnenin sağ tarafındaydım ve metinin yüzünü görmeyi bırakın saçının ucunu bile göremedim d,lerim bir dahaki konserlerde sahne yüksekliğini adam gibi ayarlayıp bize bu durumu bir kez daha yaşatmazlar!..
şebnem altında şalvarıyla mükemmel görünüyordu. sahneye çıktığı anda baş döndüren güzelliğiyle bizi büyüledi. gülüşü duruşu sesi her şey mükemmeldi. biraz kilo almış gibi görünüyordu kraliçe ama kilo bile mi insana yakışır dedirtti =)) merhabayla başladığını hatırlıyorum,mayın tarlasını ve sil baştanı döktüğüm gözyaşlarımdan dolayı anımsıyorum genelde bir şuursuzluk hakimdi bende aklımı başımdan aldı güzelliği.. selam verişiyle, yaptığı güzel, ince, anlamlı konuşmalarıyla dünyadan bir haber sanatçılardan farklı olduğunu bir kez daha bize göstermiş oldu. "eski" adlı parçayı söylerken yayınlanan fotoğraflar önünde dizleri üzerine çöktü ve bir süre şarkısına bu şekilde devam etti. dans pistinde ki dans a gelincee =)) çocuğun elinde "22 mayısta dans sözü vermiştin" yazılı bir pankart vardı ve onu seçti şebo titreyerek önümden sahneye çıktı arkadaş ve burunları birbirlerine dayanmış bir şekilde dans ettiler ha öptü ha öpecek diye kıskançlıktan saçımı başımı yolarak izledim o sahneyi şarkı bitiminde avazım çıktığı kadar bende istiyorum diye bağırdıysamda bir şeyi değiştirmedi:( bir kez daha kadınlığıma lanet okudum! son olarak konser bitiminde şebnem bizi selamlarken gözyaşlarım sel olmuş akarken gözgöze geldik ve ellerine bir öpücük kondurup bize doğru yolladı ( banaydı gibi geldi ama kendimi bu kadar önemsememeliyim Dil çıkaran öyle olmasını istediğim için öyle görmüş olma ihtimalim çok yüksek)

siz bu yazıyı okurken ben fotoğraflarla size geri dönmeye çabalıyor olacağım..
                                              şebnemsiz asla!

KÜÇÜK şeylerdir büyük beklentileri karşılayan..
eskii
Dinamik Üye
*

Teşekkür Sayısı 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #17 : Temmuz 03, 2010, 00:20 »

Fotoğraflar için teşekkürler.Dans ettiği çocukla burun burunaydı dudağından öptü öpücek gibi bi durumlda bekledik ama olmadı allahtan  Kahkaha
Şebokolik-
Yönetici
Sebocu

Teşekkür Sayısı 162
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #18 : Temmuz 03, 2010, 02:34 »

Şebokolik farkıyla İzmit Konseri'nde olduğu gibi Ankara Konseri'nin incelemesi de sizlerle.
http://www.sebokolik.com/konserler/sebnem-ferah-1-temmuz-ankara-konseri-incelemesi/
buradan konserde yaşananlara ve ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Ayrıca konsere dair Sevda Oncul ve Nazlı Özbay arkadaşlarımızın da katkılarıyla fotoğrafları facebook sayfamıza ekledik.

Şebokolik farkıyla diğer konserleri de bekleyin...
şebrock92
Şebokolik
Sebokolik

Teşekkür Sayısı 38
Çevrimdışı Çevrimdışı

BeN biR MülteciyiM!!!

« Yanıtla #19 : Temmuz 03, 2010, 11:55 »

anlatım ve fotoğraflar için teşekkürler...

Yarınlar kadar yakın içimde fırtına!
sebomania_tuqce
şebo'(m) <3
Sebocu

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #20 : Temmuz 03, 2010, 15:05 »

teşekkürler...

direniyorum...
mrtvrl
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #21 : Temmuz 04, 2010, 21:45 »

Arkadaşlar hiç kimsede 1 Temmuz konserinin dans pisti videosu yok mu ? O dansı görmeyenlerin görmesi lazım muhakkak. Benim bile o gece aklımdan çıkmadı. Artık o çocuğu düşünemiyorum bir hafta uyuyamaz bence, bir ay da kendine gelemez.Samsun konserininkini koymuşlar ilgili sayfaya çok süper ama emin olun Ankara'daki dans Samsun'dakinden çok daha samimiydi. Gülümseme 
memoti
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #22 : Temmuz 04, 2010, 21:55 »

Arkadaşlar hiç kimsede 1 Temmuz konserinin dans pisti videosu yok mu ? O dansı görmeyenlerin görmesi lazım muhakkak. Benim bile o gece aklımdan çıkmadı. Artık o çocuğu düşünemiyorum bir hafta uyuyamaz bence, bir ay da kendine gelemez.Samsun konserininkini koymuşlar ilgili sayfaya çok süper ama emin olun Ankara'daki dans Samsun'dakinden çok daha samimiydi. Gülümseme 
evt yaa ben konsere gitmedim ama giden arkadaşlarım anlattı burun burunaymışlarrr biri koysun şu videoyuu Kahkaha
memoti
Daimi Üye

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #23 : Temmuz 04, 2010, 21:57 »

şebnem niye öle yaptı acaba hoşlandı mı? yok canım daha neler Sırıtan
sebomania_tuqce
şebo'(m) <3
Sebocu

Teşekkür Sayısı 35
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #24 : Temmuz 04, 2010, 22:01 »

lütfen biri bulsun o videoyu meraktan ölcem lütfeeeeeen Ağlayan

direniyorum...
nyx
Klasik Üye
**

Teşekkür Sayısı 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #25 : Temmuz 05, 2010, 10:39 »

Facebookta Ankara Dans Pisti videosu var,net olmasada anlaşılıyor yani =/

Dünyada hiçbir şey insanı kin duygusu kadar yıpratmaz!
fatihgulec
ιкι ησктα üѕтüѕтє(:)
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

:)

« Yanıtla #26 : Temmuz 05, 2010, 18:13 »

uzun süren çabalarımdan sonra aranıza katıldım ankara konserinde olmayı çok istiyordum fakat başka bir ilde olmam dolayısıyla katılamadım ama sanırım istanbul konserinde olacağım anladığım kadarıyla ankara konseri süpermiş keşke bir kaç hafta daha kalsaydım dedittirdi bana Ağlayan sevgilerle

***YENİDEN DOĞUP GELSEM***
Nihilus
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #27 : Temmuz 21, 2010, 14:04 »

Arkadaslar Sebnem Ferahla 1 temmuz Ankara konserinde ben dans ettm x)

22 Mayis ankara uni konserine yaklasik 8 saat kadar once gitmistik o konserde yagmur camur herseyin icinde bekledik ve Sebnem Ferah o gun sahneye ciktiginda butun konser boyunca sarki aralarinda Dans Pisti diye bagirdik ama sonunda sesimizi duymustu ve birdahaki konserimde soz veriyorum demisti

1 Temmuz gunu geldi catti

sabahdan arkadaslarmizla kizilayda bulustuk direk bir kirtasiyeye gidip Karton ve Kalem aldikdan sora metroyla konser alanina gittik kimse orda degildi resmen 1 yada 2 kisi bekliyordu saat daha oglen 14:00 civariydi beklemeye basladik 10 kisilik bir gruptuk bekledikce bekledik bunaldik sicakdan ama sonucunun iyi olucagin i hepmiz cok iyi biliyorduk.Saat 16:20 gibi kapiyi actilar benden once 1-2 kisi kapidan gecmisdi ama o anda oyle bir guc geldiki bana birkac saniye icinde en ondeki yerimi almistim arkadaslarm icin yer tutmaya basladim arkadaslarm geldikden sora oturup beklemeye basladik Ilk once yarismada 1. olan bir grup cikti sahneye eglenmedik degil ama hala icimizde Sebnem Ferah ciksin lutfen diyorduk.Sonra Tnk cikti sahneye guzel eglenceli sarkilarin ardindan CEZA cikti ceza ciktiginda rapci arkdaslar rap isareti yapiyor bizim grupsa ayakta bekleyip en ondeki grup olarak ROCK isareti yapiyorduk.Ceza sahnede kaldigi sure boyunca o kadar bunaldikki resmen cekip gitmeyi dusunduk ama bekledik.Sora kalp atislari geldi BEKLEDIGIMIZ AN GELMISTI Sahneye biricigimiz gelmisti. O kadar guzeldiki gozlermizi ondan alamiyorduk resmen bizim grubun hepsi birbirine bakiyordu mutlulukdan sarkilarini tek bir agizdan soyledik resmen .Sonra platformda bize dogru yurumeye basladigi anda pankartimi Kaldirdim ''22 Mayista Bize Dans Sozu Vermistin x) ''  Pankarti gordugu gbi goz kirpmasi bir oldu o anda baya mutlu oldum, icim icime sigmiyordu ya soylerse ya beni kaldirirsa dansa diyordum. Fakat icimde bir korku da vardi uzun yillardr bnu bekledigim halde o guzel dansa beni kaldirmaya dabilirdi.Arkadaslarma donup bagriordum beni kaldirsin nolurrr. Yaklasik 5-6 sarki sonra bir sessizlik oldu hic alisik olmadigmiz bir sessizlik.2-3 dakika boyunca sarki calinmadi biz bekliyoruz ne oldu acaba neden bu Sessizlik.Bir anda Dans Pistinin girisini duyduk bizim grup zipliyor deli gbi Benim gozlerimden yaslar akmaya basladi.Hayalim gercekmi olucakti.Yoksa uzun yillardir hic usanmadan hayalini kurdugum seyi baskalarimi yasiyacakdi.Platformda sarkiyi soyleyerek bize dogru gelmeye basladi . Diger pankarti kaldirmam 1 saniye bile surmedi.'' Benimle Dans Edermisin'' Gozlerime bakiyordu benmse gozlerimden yaslar akiyor.Onun gozlerine bakarken dudaklarmdan sadce 1 kelime cikiyordu. LUTFEN LUTFEN LUTFEN LUTFEN. Gozleri hala uzerimdeydi kafasini cevirdi ben arkadasma donup beni secmesse biterim dedim. Bana bakti tekrar ''SEN'' dIye beni gosterdi gozlerden yaslar akiyor bi yandan sok olmus vaziyetteym. 1.5 metre yuksekligindeki bariyeri tek hamlede atliyiverdim.Guvenlikden sorumlu abilerimizden biris tamam sakin ol .Sensin iste baskasi degil dedi. Heyecanla Attim Kendimi Dans pistine. (KUSURA BAKMAYN BURALRI BUYUK YAZICAM)  ELLERI BANA DOGRU BENI BEKLIYORDU.INANILMAZ BIR ANDI O KALABALIGI GORMUYORDUM EN ONDEKI AKADASLARM DEBELENIYOR AMA ONLARA BAKAMIYORDUM BILE.GOZLERIM SADCE ONU GORUYORDU.SARKIYI SYLEMEYE DEVAM EDIYORDU.KENDIMI TUTAMAYP DIREK ONA SARILDIM GOZLERINE BAKIYORDUM ODA BENIM GOZLERIME .HAYALIM GRCEK OLMUSTU O ANDA ORDA SADCE O VE BEN VARDI.GOZLERME BAKTI VE SOYLEMEYI KESTII ANDA SARLDI BANA DANS ETMEYE BASLADIK GOZLERI GOZLERIMDE BURNU BURNUMDA.ICIMDEN YALVARIYORDUM ALLAHM NOLR INMEK ZORUNDA OLMIYIM SU SAHNEDEN.SONRA BIRLIKDE SOYLEMEYE BASLADIK SARKIYI ONUN SURATINDA MUKEMMEL BIR GULUMSEME BENIM SURATIMDA SASKINLIKLA KARISIK ASK DOLU BIR BAKIS.COK SAMIMI BIR DANSDI ISTANBULDAKI SENFONI KONSERINDEKI DANS BUNUN YANINDA HICBIRSEYDI RESMEN.O 2.5 DK BENIM ICIN SAATLER GBI SURMUSTU. ONA SARILIYORDUM SACLARINA DOKUNUYORDUM.AMA ARTIK GITME VAKTIM GELMISTI GOZLERME BAKTI GULUMSEDI ELIMI TUTUYOR BI YANDAN DA BENIM GITMEK ISTEMEDIGIMI ANLAMIS SEKILDE BAKIYORDU.SARILDIM SON KEZ ONA ''HAYALIMI GERCEKLESTIRDIGIN ICIN TESEKKR EDERIM'' ''SIZINLE CEKTIRCEIM FOTOGRAF BASKA BI HAYALIM OLABLRMI DEDIM'' BAKALM DEDI OPTUM VE SAHNEDEN INMEK ICIN MERDIVENLERE GELDIM.Inmek icin debeleniyorum ama elim ayagm tutmuyordu.Kalabalikda alkisliyanlar,Tebrikler kardesim diyenlerin arasindan gecip arkadaslarimin oldug noktaya geldim.Arkadaslarmin cogu agliyor gozlerinden yaslar akiyor fakat gulumsuyorlardi .Hayalin gercek oldu dedi bana simge .EVET hayalim grcek olmustu O mukemmel insani hissetmek dunyadaki en guzel histi.Sebnem Hala sarkilarini pesi sira soylemeye devam ediyor bense yere cokmus sigara iciyordum suratimda saskinlik ifadesi her 2 dakikada 1  Allahm diyordum insanlarin gozu hala uzerimdeydi selam veriyorlar tebrik ediyorlardi.   SEBNEM FERAH la Dans etmem gerceklestirdigm en buyuk hayalimdi..Etkisinden Halal cikamadm daha dun sarki sozlerini duvarimda paylastim face de.Elimde Sebnem Ferahla cekilmis cok gzel fotograflar var. Hepsini sizinle paylasmakdan buyuk mutluluk duyucagimdan emin olablirsiniz.  SEBNEMMM SENI HERSEYDEN HERSEYDEN COK SEVIYORUMM  INSALLAH BIR BASKA DANSTA BULUSMAK DILEGIYLE

Onur Aslantas

Finally Free
Forum Ekibi
Sebocu

Teşekkür Sayısı 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #28 : Temmuz 21, 2010, 14:24 »

Demek o arkadaş sensiiin Gülümseme yukarıda anlatılanlara göre en şanslı dans seninki olmuş.
çook şanslısın , duygularını  paylaştığın için de ayrıca teşekkürler. Gülümseme

If I could have my wasted days back
Would I use them to get back on track?
Stop to warm at karmas burning ,
Or Look ahead, but keep on turning.
Nihilus
Yeni Üye

Teşekkür Sayısı 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #29 : Temmuz 21, 2010, 14:35 »

Tesekkur ederim yorumunuz icin oncelikle ve evet benm duyduklarimda o yonde su anda Turkiyedeki en iyi dans seninkiydi diyen birsuru insan var X)

Sayfa: 1 [2] 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Şebokolik Dergi Haftanın Röportajı/ Rockoza Dergi Haftanın Röportajı